Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Barva
Více
Potahová látka
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Sedací soupravy

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
27499,00 Kč / ks
25499,00 Kč / ks
60999,00 Kč / ks
8949,00 Kč / kpl
43999,00 Kč / ks
1  2    

Sedací souprava do obývacího pokoje – moderní a klasická. Jakou si vybrat?

Na sedací soupravě můžete pohodlně sedět, vypít kávu, přečíst si knížku a shlédnout film v televizi. Jedná se o základní dekorační prvek do obývacího pokoje, a proto je na trhu tak velká nabídka – od různých dekorativních stylů a tvarů po nejrůznější barevné provedení. Právě proto, že jich je tak mnoho, stává se, že nevíte, která se bude nejvíc hodit do vašeho interiéru. Přečtěte si následující tipy, které vám mohou pomoct s výběrem. Sedací soupravy - Baumax

  • Váš vkus

Pokud plánujete rekonstrukci nebo teprve zařizujete byt nebo dům, spolehněte se na svůj vkus. Koneckonců on bude tím ukazatelem jedinečného stylu vašeho interiéru. Jen pamatujte na to, aby všechny zakoupené kusy spolu ladily. Pouze v harmonickém a důkladně promyšleném prostředí se vám bude lépe pracovat nebo odpočívat. Pokud dáváte přednost moderní soupravě do obývacího pokoje, zvolte nábytek geometrických tvarů s nožičkami v barvě dřeva. Pokud nejste příznivcem moderního designu, k dispozici máte klasické modely v tlumených barvách a s masivními nožičkami.

Pro tento typ uspořádání je nejlépe zvolit moderní produkty minimalistických tvarů a sytých barev. Mnohem snadněji se přizpůsobí vašemu vysněnému interiéru.

  • Spousta ozdob, obrazů, rodinných památek a podobných suvenýrů

Pokud fandíte tradičnímu stylu a doma máte starý příborník, který jste zdědili po babičce, zvažte nákup sedací soupravy klasických tvarů i barev.

Sedací souprava do obývacího pokoje s funkcí lůžka – pro neočekávanou návštěvu

Tento druh nábytku je bezpochyby velmi praktický, protože zajišťuje dodatečné místo na spaní. Příbuzní nebo známí tak budou mít kde pohodlně přespat. Sedací souprava do obývacího pokoje s funkcí lůžka vám během dne zajistí místo pro relaxaci a v noci poslouží jako přistýlka.

Baumax nabízí také sedací soupravy bez funkce lůžka. Jsou velmi pohodlné při každodenním používání, ale nemají dodatečnou rozkládací funkci. Osvědčí se proto v obývacím pokoji, který nemusí sloužit jako dodatečná ložnice

Buďte připraveni na jakoukoli eventualitu!