Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Více
Barva
Více
Napájení (V)
Hledat

Elektro

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    6
155,00 Kč / ks
1    3  4  5    6

V každé domácnosti je hodně elektrických zařízení. Bezpečná instalace a různé typy elektrických zařízení také zvyšují funkčnost celého domu. Existuje i možnost je umístit na zahradě. V naší nabídce najdete celou řadu produktů, které usnadní každodenní činnosti.

Elektro - BauMax

Jaké elektrické instalační vybavení nabízíme?

 

V internetovém obchodě BauMax jsme vytvořili samostatné kategorie, ve kterých najdete různé typy elektroinstalačních zařízení, které zvyšují úroveň každého bydlení.

 

Jsou to:

 • Snímače pohybu
  Jedná se o různé typy lamp s vestavěným snímačem pohybu. Jsou ideální do zahrady, díky čemuž se budete jednoduše pohybovat, když je tma. Také dokonale zvýrazní ozdobné prvky fasády nebo plotu.

 • Senzor pohybu a stmívání
  Podobné zařízení jako senzor pohybu s tím rozdílem, že jsou trochu technologicky vyspělejší díky použití soumrakového senzoru.

 • Senzor stmívání
  Jedná se o praktické lampy, které se používají v zahradě. Díky vestavěnému soumrakovému senzoru se rozsvítí při západu slunce. Světlo je jemně a teplé.

 • Domovní zvonky
  Sada elektrických domovních zvonků, které hostům umožní oznámit svůj příchod.

 • Elektrické zásuvky a konektory
  Kategorie, ve které je velmi široký výběr konektorů, rámů, anténních zásuvek nebo kontaktů. V různých stylech a barvách.

 • LED baterky
  Praktické baterky na baterie, které usnadní navigaci v tmě.

 • Rozvodky
  Populární prodlužovací kabely pro domácí použití, bez kterých by některé práce nebyly možné. Fungují i tehdy, je-li lampa dále od zásuvky.

 • Prodlužovací kabel
  Kategorie, v níž jsou bubnové prodlužovací kabely s dlouhým kabelem, díky kterému můžete volně provádět různé práce, například na zahradě, daleko od nejbližšího kontaktu.

 

V BauMaxu nabízíme produkty, které pomohou dokončit a zařídit váš domov. Kromě elektroinstalačního zařízení nabízíme i různé typy osvětlení, ale i nábytek do obývacího pokoje, kuchyně, nebo koupelny.