Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (mm)
Šířka (mm)
Více
Tloušťka (mm)
Druh sortimentu
Druh dveří
Barva
Více
Orientace
Sklo
Druh výplně
Hledat

Vchodové dveře

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    6
5990,00 Kč / ks 6940,00 Kč / ks
Akce
9900,00 Kč / ks 12900,00 Kč / ks
Akce
1    3  4  5    6
Na co se zaměřit při výběru vchodových dveří?

Na co se zaměřit při výběru vchodových dveří?

20.11.2019

Při výběru vstupních dveří doporučujeme, abyste se zaměřili na technické parametry, jako je životnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Pro spokojený nákup je nutné, aby se vizuálně přizpůsobily stylu vaší domácnosti včetně exteriéru.

Jak renovovat staré dveře?

Jak renovovat staré dveře?

29.05.2021

Pokud už vaše dveře nevypadají atraktivně jako dřív, nemusíte je vyměňovat za nové - vše, co potřebujete, je ochota a trochu základních manuálních dovedností, díky nimž budou dveře znovu vypadat svěže a originálně. Jak obnovit dveře tak, aby byl ...

Rozměry interiérových a vchodových dveří

Rozměry interiérových a vchodových dveří

26.05.2021

Rozměry vchodových dveří do domu a bytu jsou stanoveny stavebním zákonem. Stejně to platí pro interiérové dveře do místností určených k trvalému pobytu a do kuchyně. Ve zrekonstruovaných budovách, zejména v budovách pro více rodin, jsou však rozměry novéh

Jak vyrobit vánoční dekorace na dveře

Jak vyrobit vánoční dekorace na dveře

16.12.2021

Vánoční věnec je efektní ozdobou do domácnosti. Vánoční věnce z přírodních či umělých větví jehličnanů, ovoce a květin jsou stále častěji k vidění na vstupních dveřích do bytů a domů. Hotový věnec najdete ve většině obchodů, ale jak vyrobit úžasnou ...

Vchodové dveře – vizitka každého domova

Vchodové dveře – vizitka každého domova

20.11.2021

Vstupní dveře hrají několik rolí současně. Jsou vizitkou domu, chrání jeho interiér před nezvanými hosty, ale také zajišťují tepelnou a zvukovou izolaci. Proto se kromě designu vyplatí při jejich nákupu vzít v ohled také kvalitu a parametry vchodových dve

Vchodové dveře

 

Venkovní dveře - vizitka vašeho domova

Venkovní dveře jsou mimořádně důležitým prvkem každé budovy. Není to pouhá dekorace, ale i ochrana majetku a ochrana před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Výběr vstupních dveří je proto při stavbě rodinných domů mimořádně důležitou otázkou - měli byste zhodnotit jejich bezpečnost, estetiku a pohodlí při používání. Chceme vám to usnadnit, a proto jsme rádi, že vám můžeme představit širokou škálu různých modelů.

V obchodní síti Baumax najdete dřevěné, ocelové a PVC vstupní dveře.

 

Vchodové dveře do domu - na co byste měli při výběru věnovat pozornost?

Jak už bylo uvedeno výše, nejdůležitější při výběru venkovních dveří jsou tři faktory: tepelná izolace, akustická ochrana a odolnost proti vloupání. Stojí za to věnovat pozornost těsněním ve spoji křídla a jejich dobrému uchycení na zárubně. Teplé a těsné vchodové dveře budou mít také dobrou akustickou izolaci. Důležité jsou však i estetické aspekty - ujistěte se, že zvolený model bude ladit s fasádou vašeho baráku a také se zahradou. V případě rodinného domu je také vhodné zvážit výběr prosklených dveří, které zesvětllí a vizuálně zvětší chodbu nebo vstupní halu.

V případě jakýchkoliv pochybností při výběru ideálního modelu vám doporučujeme nás kontaktovat.

Vybrali jsme pro Vás:

 

Vchodové dveře - otevírání pravé nebo levé?

Toto je důležitá otázka, před kterou se postaví každý, v okamžiku volby vchodových dveří do svého domu. Princip je však velmi jednoduchý a lze jej použít bez ohledu na to, zda se jedná o vnitřní nebo vnější dveře. Chcete-li to zkontrolovat, postavte se před vchodové nebo interierové dvěre a otevřete je tak, že je budete otevírat směrem k sobě. Pokud jsou závěsy, tedy panty umístěny na levé straně, jsou to levé dveře , pokud jsou umístěny vpravo, jsou to pravé.

Jak zvolit správný směr? Je to stejně jednoduchá otázka - pokud přicházíte ke dveřím nejčastěji z pravé strany, měli byste si vybrat levé dveře - a naopak. Jednoduché, že?

U vchodových dveři je kromě bezpečnostních a funkčních parametrů důležitá také jejich estetická stránka. Vchodové dveře, nezávisle na tom, zda jsou to dveře do bytu nebo baráku, jsou první, co vidíme my a naši hosté při vstupu do budovy, takže jsou zároveň vizitkou každého domu. U rodinných domů je stále nejoblíbenějším materiálem pro vchodové dveře dřevo. Nejen že je to ekologický materiál, je také vzhledově velmi efektní díky své struktuře. V současné době se vyrabějí i plastové dveře v imitaci dřeva s různými textury, přesto je rozdíl mezi nimi rozeznatelný. Design a provedení zaleží ovšem už jen na našich konkretních požadavcích a individuálních preferencích.