Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Druh sortimentu
Sklo
Barva
Více
Druh výplně
Druh dveří
Šířka (mm)
Více
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Vchodové dveře

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4    
3690,00 Kč / ks 3890,00 Kč / ks
Akce
8690,00 Kč / ks
3690,00 Kč / ks 3990,00 Kč / ks
Akce
12990,00 Kč / ks 13990,00 Kč / ks
Akce
12990,00 Kč / ks 13990,00 Kč / ks
Akce
8490,00 Kč / ks

Výrobok v 2 variantách

8790,00 Kč / ks

Výrobok v 2 variantách

8790,00 Kč / ks

Výrobok v 2 variantách

2190,00 Kč / ks 2690,00 Kč / ks
Akce
3690,00 Kč / ks 3890,00 Kč / ks
Akce
3690,00 Kč / ks 3890,00 Kč / ks
Akce
3690,00 Kč / ks 3890,00 Kč / ks
Akce
2190,00 Kč / ks 2690,00 Kč / ks
Akce
1  2  3  4    
Na co se zaměřit při výběru vchodových dveří?

Na co se zaměřit při výběru vchodových dveří?

01.01.1970

Při výběru vstupních dveří doporučujeme, abyste se zaměřili na technické parametry, jako je životnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Pro spokojený nákup je nutné, aby se vizuálně přizpůsobily stylu vaší domácnosti včetně exteriéru.

Venkovní dveře - vizitka vašeho domova

Venkovní dveře jsou mimořádně důležitým prvkem každé budovy. Není to pouhá dekorace, ale i ochrana majetku a ochrana před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Výběr vstupních dveří je proto při jeho stavbě mimořádně důležitou otázkou - měli byste zhodnotit jejich bezpečnost, estetiku a pohodlí při používání. Chceme vám to usnadnit, a proto jsme rádi, že vám můžeme představit širokou škálu různých modelů.

V obchodní síti Baumax najdete dřevěné, ocelové a PVC venkovní dveře.

Vchodové dveře - Baumax

Vchodové dveře do domu - na co byste měli při výběru věnovat pozornost?

Jak bylo uvedeno výše, nejdůležitější při výběru venkovních dveří jsou tři faktory: tepelná izolace, akustická ochrana a odolnost proti vloupání. Stojí za to věnovat pozornost těsněním ve spoji křídla a jejich dobrému uchycení na rám. Teplé a těsné vchodové dveře budou mít také dobrou akustickou izolaci. Důležité jsou však i estetické aspekty - ujistěte se, že zvolený model bude v souladu s fasádou vašeho domova a zahradou. V případě rodinného domu je také vhodné zvážit výběr prosklených dveří, které rozzáří a vizuálně zvětší chodbu nebo halu.

V případě jakýchkoliv pochybností při výběru ideálního modelu vám doporučujeme nás kontaktovat.

Vchodové dveře - otevírání pravé nebo levé?

To je otázka před kterou se každý člověk postaví, pokud si zvolí dveře do svého domu. Princip je však velmi jednoduchý a lze jej použít bez ohledu na to, zda se jedná o vnitřní nebo vnější dveře. Chcete-li to zkontrolovat, postavte se před ně a otevřete je tak, že budete tahat vlastním směrem. Pokud je závěs na levé straně, jsou to levé dveře , pokud vpravo, jsou pravé.

Jak zvolit správný směr? Je to také jednoduché - pokud přijíždíte ke dveřím nejčastěji z pravé strany, měli byste si vybrat levé dveře - a naopak. Jednoduché, že?

Pokud se jedná o vchodové dveře, je velmi důležitý materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Dřevěné vchodové dveře se vyznačují dobrou tepelnou izolací a životností (za předpokladu, že jsou řádně udržovány). Pokud jde o životnost, nejlepší materiál je dub, buk nebo jasan. Ocelové vchodové dveře se zase vyznačují odolností proti mechanickému poškození, deformacím a širokou nabídkou provedení.

Cena vchodových dveří v našem obchodě je velmi konkurenceschopná. Za pozornost stojí také výrobky, které doplňují jedinečný styl vchodových dveří, jako jsou kliky zajímavých tvarů a barev.


Přijďte si vybrat ty nejlepší dveře do naších obchodů Baumax, kde vám garantujeme tu nejvyšší kvalitu a nízkou cenu!


Jaké zvolit vchodové dveře?

Pokud jde o výběr vchodových dveří, je samozřejmě hlavním kritériem cena.

Hodně záleží na materiálu: ocelové dveře jsou levnější, dřevěné nebo překližkové dveře jsou dražší.

Cenu vchodových dveří určují také technické parametry, jako jsou: rozměry, životnost, těsnost, tepelná izolace a bezpečnost.