Rohová šatní skříň se zrcadlem

23.02.2022

Rohová šatní skříň se zrcadlem je jedním z nestandartních a zároveň mimořádně praktických řešení v oblasti interiérového designu. Umožňuje ergonomickou zástavbu rohu v obývacích pokojích, dětských pokojích, denních pokojích, ložnicích a předsíních. Rohová šatní skříň se zrcadlem je mimořádně funkční kus nábytku. Může nahradit šatní skříň a toaletní stolek.

Kde, a jak lze rohovou šatní skříň využít? V jakých uspořádáních bude rohová šatní skříň se zrcadlem fungovat nejlépe? Do jakých stylů interiéru se hodí? A nakonec, stojí šatní skříň se zrcadlem za pozornost? Na všechny tyto otázky najdete odpověď v našem článku.

Rohové šatní skříně- Baumax.cz


V tomto článku:

1. Rohová šatní skříň do ložnice - praktičnost a elegance v každém vydání

2. Rohová šatní skříň do dětského pokoje - kus nábytku pro speciální úkoly

3. Rohová šatní skříň se zrcadlem a osvětlením do předsíně 

4. Rohová šatní skříň se zrcadlem do obývacího pokoje - nábytek pro stylové uspořádání? Ano!

 Rohová šatní skříň do ložnice - praktičnost a elegance v každém vydání

Moderní rohové šatní skříně jsou výborným prvkem vybavení interiéru, v případě že nechcete zahltit prostor přílišným doplňkovým nábytkem, jako jsou komody nebo vitríny a regály. Ložnice takovou místností bezesporu je. Elegantní bílá rohová šatní skříň se zrcadlem je snem mnoha žen. Úložný prostor, jaký rohová skříň nabízí, usnadňuje funkční skladování oděvů, a zároveň umožňuje rychlou přípravu každodenního stylingu. Rohová šatní skříň s nástavcem patří mezi nejvyhledávanější nábytek do ložnice. Společně se zrcadlem a nástavcem šatní skříň vytváří dokonalé a extrémně funkční aranžmá. Je třeba si uvědomit, že ložnice velmi často kombinuje několik dalších místností. Proto je její funkční uspořádání a správné využití volného prostoru skutečnou výzvou.

Rohová skříň se zrcadlem se skvěle hodí všude tam, kde jedinou možností umístění nábytku nabízí volný kout v rohu místnosti. Donedávna byla rohová šatní skříň pouhým snem, dnes jsou tyto produkty široce dostupné a velmi populární. Na výběr je mnoho produktů v libovolném provedení - lesk nebo mat.  Velmi populární je například dekor dub wenge či klasická bílá barva. Vybrat si můžete rovněž materiál, ze kterého je  rohová skříň vyrobena či její rozměry, jako je hloubka, výška a šířka. Podle toho kolik prostoru máte, lze zvolit model z jedněmi, dvěma nebo více dveřmi.

 

Tohle stojí za připomenutí! 

Rohová šatní skříň se zrcadlem díky široké škále dekorů a barev bude ladit k aranžmá interiérů v různých stylech.

 

Rohová šatní skříň do dětského pokoje - kus nábytku pro speciální úkoly

Rohové šatní skříně budou skvělou volbou všude tam, kde je potřeba do malého prostoru dětského pokoje  umístit prostorný dětský nábytek, pohodlnou postel a praktický psací stůl. Tento typ nábytku umožňuje uspořádat roh pokoje a vytvořit na tomto místě opravdu velký úložný prostor v podobě skříní, kam se snadno vejde oblečení, hračky a další věci patřící vašemu dítěti. Výběr rohové šatní skříně, která má jak  police, tak i šatní tyč, dovolí udržet pořádek v místnosti. 

Jak vypadá vnitřek rohové šatní skříně? Rohová skříň má většinou ve vybaveni police na uložení oděvů a hraček, tyče na ramínka či praktické zásuvky na spodní prádlo a drobnosti dítěte. Rohová šatní skříň je někdy docela velký kus nábytku, do kterého můžete volně vstupovat. Rohové šatní skříně jsou kombinací funkčního a designového výrobku, který bude skvělým prvkem vybavení do mnoha dětských pokojů.

 

Nábytek do dětského pokoje- Baumax.cz

Rohová šatní skříň se zrcadlem a osvětlením do předsíně 

Rohová šatní skříň se zrcadlem do předsíně, stejně jako klasická skříň s posuvnými dveřmi, vám umožní v této místnosti uspořádat veškeré potřebné doplňky, jako jsou deštníky, obuv, některé domácí spotřebiče a také svrchní oděvy. V tmavé chodbě v paneláku se bude skvěle hodit bílá rohová šatní skříň s velkým zrcadlem a LED osvětlením, která osvětlí tmavý prostor bez okna.

Rohová šatní skříň s pohodlnými policemi pro uložení obuvi a tyčemi na svrchní oděvy vám umožní vytvořit v předsíni úhledné uspořádání. Předsíň je přece vizitkou každého domova, a proto stojí za to postarat se, aby byla elegantní a ergonomická. 

Rohová šatní skříň se zrcadlem do obývacího pokoje - nábytek pro stylové uspořádání? Ano!

Obývací pokoj je jedinečná místnost, proto je jeho vzhled pro nás velmi důležitý. Snažíme se proto jej zařídit tak, aby jeho aranžmá potěšilo moderním designem, funkčností a komfortem.

Bude rohová šatní skříň se zrcadlem nebo bez, vhodná do elegantního interiéru obývacího pokoje? Rozhodně  ano! Moderní nábytek z nabídky prodejny BauMax je nejen praktický, ale také elegantní a stylový. Rohová skříň proto bez problémů ozdobí každou místnost, i tak náročnou jako je obývací pokoj. Při jejím výběru dbejte jen na to, aby rozměry skříně - výška a šířka odpovídaly dostupnému prostoru a nábytek nezahltil interiér. 

 

Rohové šatní skříně- Baumax.cz

Šatní skříně, předsíňové šatní skříně, šatní skříně do dětského pokoje a skříně do ložnice jsou kusy nábytku, bez kterých si lze jen těžko představit pohodlný a funkční byt. Skříň je prvek, díky kterému perfektně zorganizujeme prostor. Skříň rohová ještě o něco lépe. Při výběru módního modelu rohové šatní skříně, která vytvoří aranžmá v interiéru, dbejte na to, aby splňovala potřeby členů domácnosti a umožnila uložit veškeré věci a doplňky potřebné v každodenním životě. Neméně důležitý je její vzhled a barva. Proto při nákupu vyberte rovněž materiál, z jakého bude vyrobena a dekor. Na výběr máte rovněž provedení lesk a mat. Produkty z naší nabídky - podívejte se a vyberte si   u nás

Rohové šatní skříně jsou kusy nábytku, které jsou v současné době velmi oblíbené. Díky své kapacitě a funkčnosti v kombinaci s elegancí a moderním designem, jsou mezi našimi klienty jedním z oblíbených kusů nábytku pro zařizování nejrůznějších interiérů.

Vhodný počet polic, tyčí, zásuvek, výsuvných košů a kontejnerů jsou jen některá z řešení, kterými může být rohová šatní skříň vybavena.

Hledáte-li kus nábytku, který dokonale zapadne do vašeho interiéru a nebude zbytečně zabírat místo, určitě navštivte náš obchod. Vyberte si u nás perfektní šatní skříň na celou délku stěny nebo kompaktní rohové šatní skříně, které výrobce vybavil všemi důležitými a funkčními prvky. Zařiďte si s námi interiér snů. Nabízíme rohové šatní skříně do ložnic a předsíní.

Rohová šatní skříň v předsíni vám umožní uspořádat v této místnosti veškeré potřebné doplňky a také svrchní oblečení. Výbornou volbou zde může být světlá rohová šatní skříň v provedeni dub, která zesvětlí tmavý interiér bez okna. Rohova šatní skříň s policemi vám umožní uložení rovněž obuvi. Do prostorné ložnice se naopak můžete rozhodnout pro velkou šatní skříň, která je dostupná v mnoha designech, barvách a dekorech, díky čemu můžete jí snadno sladit se zvoleným stylem aranžmá.

Rohová šatní skříň či rohová šatní skříň se zrcadlem díky své konstrukci ani v menší místnosti neztrácí funkčnost a poskytne vysoký komfort používání.

Pokud hledáte levnou šatní skříň - skříň rohová bude perfektní volbou, protože nabízí vynikající spojení funkčnosti a ceny. V našem obchodě s nábytkem najdete modulové kusy nábytku, jako jsou bíle šatní skříně, které dokonale zapadnou do skandinávského interiéru, ale také rohové šatní skříně v provedení dub wenge, které budou ladit do industriálních, koloniálních, a dokonce i rustikálních interiérů. Geometrie modulu je pozoruhodná, protože zapadá do moderních uspořádání. Správná barva a doplňky v podobě stylizovaných úchytek vám však umožní získat rovněž krásný kus nábytku v retro stylu.

 


NECHTE SE INSPIROVAT!

Jak navrhnout vnitřek šatní skříně
Loftová šatní skříň se zrcadlem
Jakou vybrat skříň do malého pokoje? 5 tipů a rad

 

Zpět