Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Styl
Kolekce
Více
Šířka (cm)
Výška (cm)
Hloubka (cm)
Tvar
Zbarveni
Povrchová úprava předního dílu
Materiál použitý na přední stranu
Dveře
Počet dveří
Zrcadlo
Hledat

Šatní skříně

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    58
4639,20 Kč / ks 5799,00 Kč / ks
Výprodej
Novinky
4299,00 Kč / ks
11339,30 Kč / ks 16199,00 Kč / ks
Akce
Novinky
1    3  4  5    58
Jakou vybrat skříň do malého pokoje? 5 tipů a rad

Jakou vybrat skříň do malého pokoje? 5 tipů a rad

19.12.2020

Navrhování a úprava interiéru malého bytu je skutečnou výzvou, zejména pokud má být elegantní a funkční zároveň. Jedním z klíčových prvků, které mohou pomoci při vytváření jednotného uspořádání, je výběr správné skříně na oblečení a běžně používané...

Skříň s posuvnými dveřmi - jak na to? Návod

Skříň s posuvnými dveřmi - jak na to? Návod

20.12.2020

Nákup šatní skříně s posuvnými dveřmi je finančně značný náklad - zejména pokud se rozhodneme koupit skříň na míru. Skříň s posuvnými dveřmi si však můžete vyrobit úplně sami, a to pomocí materiálů dostupných v hobby marketech a obchodech s vybavením...

Loftová šatní skříň se zrcadlem

Loftová šatní skříň se zrcadlem

15.01.2022

Industriální styl se stále více uplatňuje v bytech a domech. Krásné, minimalistické, ale zároveň útulné byty toto aranžmá doplní a stále častěji se tento styl uplatňuje v obývacím pokoji, ložnici, kuchyni a koupelně. Jednoduchý nábytek, obvykle vyrobený..

Jako šatní skříň zvolit do malé předsíně

Jako šatní skříň zvolit do malé předsíně

24.02.2022

Zařídit malou předsíň, zvláště v bytě v paneláku, je opravdová výzva. Na malou plochu bytu často potřebujete umístit jak funkční úložný nábytek, postel či pohovku, tak do dětského pokoje navíc psací stůl...

Jak změnit barvu skříně s posuvnými dveřmi? Zajímavé nápady a praktické rady!

Jak změnit barvu skříně s posuvnými dveřmi? Zajímavé nápady a praktické rady!

11.11.2021

Šatní skříně s posuvnými dveřmi mohou být problematické, když plánujeme změnit design interiéru. Překážkou je skutečnost, že tento typ šatní skříně má čela navržená specifickým způsobem, a tím je rozmístění předních prvků posuvné skříně jednotné.

Uspořádejte si oblečení! Ideální skříně do ložnice

 

Nábytek do ložnice spojujeme s postelí, zatímco šatní skříně jsou rovněž jedním z nejdůležitějších prvků jejího vybavení. Mají mnoho výhod a ještě více funkcí. Vybírat můžete mezi běžnými skříněmi, ale dostupné jsou také rohové skříně, díky kterým můžete maximálně využít prostor v rohu místnosti. Ukazuje se, že skříň v ložnici může být více než jen místo pro ukládání věcí. Zvláště dnes, kdy je výběr tohoto typu nábytku tolik rozmanitý a můžete si vybrat nejen počet dveří, ale také vnitřní uspořádání – podívejte se, jak je tento nábytek atraktivní.

 


Mini šatník do každého domu a bytu

Příslušně velká, moderní šatní skříň se zrcadlem může fungovat jako mini šatník. Lze do ní uložit nejen oblečení, ale také obuv a šperky. Uvnitř lze navíc instalovat další osvětlení, díky čemu v ní snadno najdete potřebné věci dokonce uprostřed noci, aniž byste museli zapínat noční lampičku.
Tyče na věšáky umístěné v různých výškách vám umožní přizpůsobit skříň svým potřebám. Pokud potřebujete více prostoru pro dlouhé šaty nebo kabáty, vyberte nábytek, který bude mít ve vybavení více tyčí na ramínka. Dáváte raději věci na poličky? Žádný problém! Pak si můžete koupit moderní šatní skříně do ložnice, které budou mít více polic nebo odpovídající potřebám počet zásuvek. Šatní skříně do ložnice mohou být opravdu atraktivní a konkrétní výrobky snadno přizpůsobíte svým potřebám. Nezapomeňte se podívat na naše příslušenství k šatním skříním (a také kontejnery do šatních skříní). Pomohou vám chytře využít úložný prostor vaší skříně do ložnice. 

Nevíte, jak uspořádat volný roh ve vaší ložnici? Pokud nevíte, jaké kusy nábytku tam můžete dát, poradíme vám! Pro chytré a praktické uspořádání rohů vyberte rohové skříně. Tento typ nábytku bude opravdu funkční.


Mít vždy vše na svém místě – vybavení šatní skříně do ložnice

Díky rozsáhlému úložnému systému dokážete i v případě toho největšího chaosu vytvořit dokonalý pořádek. Stačí si jen naplánovat rozmístění věcí v šatní skříni. Úklid nikdy nebyl jednodušší!

Nelze zapomenout na skutečnost, že nábytek do ložnice se velmi často stává místem pro uložení zřídka používaných věcí. Tuto funkci nejčastěji plní horní police. Díky nim nemusíte v létě zakopávat o lyžařské kalhoty a v zimě se nemusíte bát, že šortky zabírají místo na centrálních policích. Zajímavým řešením jsou také nástavby na šatní skříně. Zvětšují úložný prostor pro sezónní oblečení nebo obuv a zřídka používané předměty.
Zajímavé může být rovněž samotné řešení dveří skříně. Pokud máte skříně s posuvnými dveřmi, pevné a stabilní posuvné dveře vám pomohou zavřít vše najednou. Nikdo nebude vědět, co je ve skutečnosti uvnitř. Šatní skříně s otočnými dveřmi vyžadují trochu více prostoru, ale jsou klasickým a tradičním řešením pro jakýkoliv interiér.

Pokud nemáte dostatek prostoru pro skříně do ložnice, podívejte se na naši nabídku v kategorii komody do obývacího pokoje. Úspěšně nahradí skříň a pomohou vám také s organizací oblečení, kosmetiky, šperků nebo dokumentů.

 

Viz také

Kolekce

Postele, rošty a čela postelí

Matrace a rošty

Vrchní matrace

Komody

Noční stolky

Toaletní stolky


Moderní šatní skříň se zrcadlem a šatní skříň s posuvnými dveřmi se zrcadlem

Stále častěji plní skříně do ložnice také funkci jiného kusu nábytku, jakým jsou toaletní stolky, a to – zejména tam, kde není místo pro další kus nábytku. Díky tomu můžete ušetřit místo v místnosti, protože už nebudete potřebovat další místo k oblékání nebo úpravě zevnějšku.  Klasické skříně mohou mít zrcadlo na vnější a vnitřní straně dveří. Volba vhodné varianty je jen na vás.
Díky zrcadlům, která budou namontována na vnější stranu dveří, zejména na posuvných dveřích, bude místnost vypadat větší a lépe osvětlená. Umístěte skříň naproti jedné ze stěn. Obraz odražený v zrcadle opticky zvětší interiér a světlo, které se bude odrážet v zrcadle, navíc osvětlí tmavší zákoutí. Takové skříně s posuvnými zrcadlovými dveřmi jsou skutečným hitem na trhu s nábytkem!


Důležitá je také estetika

Stojí za to věnovat zvláštní pozornost skandinávskému stylu, který stále vede v mnoha domácnostech. Tato kombinace přírodních materiálů a tlumených barev usnadňuje uspořádání interiéru a zároveň dělá jej velmi harmonickým.

Pokud máte rádi skandinávský styl v interiérovém designu, vyberte si bílou šatní skříň, která interiér ložnice opticky zvětší. Můžete si také vybrat model v industriálním stylu, který je v poslední době velmi populární. Díky němu budete moci kombinovat funkčnost s pozoruhodnou estetikou.

Při výběru šatní skříně řiďte se nejen praktičností, ale také estetikou. Skříň by měla v ložnici vypadat atraktivně. Náš obchod nabízí širokou škálu produktů. Nábytek do ložnice, včetně skříní s otočnými a posuvnými dveřmi, může mít zajímavý design a vnést do místnosti originální styl. Stojí za to udržet veškeré vybavení v jednom stylu, tak aby materiál a barvy byly jednotné. Určitě se podívejte také na naše postele a noční stolky. V naší nabídce určitě najdete něco, co bude vyhovovat vám a vašim potřebám. Perfektní a krásná ložnice je na dosah! Určitě využijte nabídky, kterou naše obchody prezentují.


Klasické nebo posuvné dveře?

Při nákupu skříně do ložnice je typ dveří nesmírně důležitým aspektem. Důležité je také jejích množství. Můžete se rozhodnout pro houpací skříně s otočnými dveřmi, skříně s posuvnými dveřmi nebo pro kombinaci těchto dvou řešení. Zvolit si můžete také počet dveří. V našich obchodech jsme pro vás připravili jednodveřové, dvoudveřové, třídveřové šatní skříně, které na vás čekají! 

Z naší nabídky si snadno vyberete potřebný nábytek. Všechny prezentované výrobky se vyznačuji vysokou kvalitou a pečlivým zpracováním. Můžete si vybrat nejen typ otevírání dveří, ale také hloubku, šířku a výšku nábytku. Správný kus nábytku bude ve vaší ložnici vypadat atraktivně. Šatní skříně, které nabízíme, jsou esencí moderního stylu a zárukou nákupu odolného a funkčního výrobku.