Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Osvětlení
Dveře
Struktura povrchu
Styl
Zrcadlo
Počet zásuvek
Zbarvení
Police na boty
Typ přílohy
Kolekce
Více
Barva
Více
Povrchová úprava předního dílu
Materiál použitý na přední stranu
Více
Tvar
Dveře
Včetně
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Skříně a skříňky do předsíně

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    25
1799,00 Kč / ks
3499,00 Kč / ks
1799,00 Kč / ks
2199,00 Kč / ks 2599,00 Kč / ks
Akce
4299,00 Kč / ks
2499,00 Kč / ks
2999,00 Kč / ks
7599,00 Kč / ks
Novinky
12599,00 Kč / ks
1    3  4  5    25
Jak uspořádat malou předsíň?

Jak uspořádat malou předsíň?

01.01.1970

Předsíň, která je první místností, kterou vidíme po vstupu do domu nebo bytu, a vyžaduje hodně práce, aby v ní udržet pořádek. Existuje však několik způsobů, které nám tento úkol usnadní. Jaká řešení pomohou udržet pořádek? Jak funkčně uspořádat malý...

Návrh šatní skříně – nejdůležitější informace

Návrh šatní skříně – nejdůležitější informace

01.01.1970

Šatní skříně do ložnice jsou jedním ze základních prvků vybavení v našich ložnicích. Na trhu existuje spousta typů tohoto nábytku. Mnoho lidí volí velké, prostorné šatní skříně s posuvnými dveřmi, jiní volí menší skříně. Návrh šatní skříně často závisí...

Uspořádání malého vstupního prostoru - nápady, které stojí za to použít

Uspořádání malého vstupního prostoru - nápady, které stojí za to použít

01.01.1970

Vstupní hala je nejproblematičtějším místem v bytě, není snadné ji zařídit, obvykle je malá a tmavá. V nových budovách jsou studia, kde je často vstupní prostor spojený přímo s obývacím pokojem. Jak stylově uspořádat malý vstupní prostor?

Předsíň je prvním místem, kam vstupujeme po překročení prahu domu. Může být proto popsaná jako vizitka pro každý byt. To je důvod, proč chceme, aby vypadala esteticky a zároveň vám umožnila si ukládat oblečení a obuv. Proto nemůžeme vynechat moderní šatník pro předsíň! Doporučujeme vám, abyste se seznámili s naší nabídkou v obchodní síti Baumax.

Šatní skříně - baumax

Moderní skříně - protože váš byt si to zaslouží

 

Nábytek do haly by měl kombinovat estetické hodnoty s vysokou funkčností. Tato myšlenka nás provázela při doplňování sortimentu naší obchodní sítě. Vestavěné skříně najdete v mnoha tvarech, odstínech a velikostech, to vše snadno najdete jak v moderním stylu, tak i v klasickém. Můžete je snadno přizpůsobit rozměrům vašeho pokoje. Všechny umožňují pohodlné skladování - množství skříní a zásuvek vás překvapí! Některé modely jsou vybaveny zrcadlem, takže před odchodem z domu se můžete ujistit, že vypadáte skvěle. A pokud vám šatník nestačí, doporučujeme vám seznámit se s nabídkou šaten.

Samozřejmě, nemusíte se omezovat na předsíň! Moderní skříně jsou ideální pro jakoukoli místnost, zejména obývací pokoj nebo ložnici.

Skříně a skříňky do předsíně - BauMax

Kterou skříň si můžete vybrat?

 

Při výběru skříně do předsíně by se měly zvážit dva faktory - estetický a praktický. Musí samozřejmě zapadat do designu zbytku bytu. V moderních interiérech, vyzdobené ve skandinávském stylu, jsou vhodné skříně ve světlých odstínech, jako je například dub nebo bílá barva. Úzké skříně se zrcadlem jsou pro předsíň ideálním řešením pro malé byty. Jejich velikost nezabere moc prostoru a zrcadlo umístěné na nich přispěje k optickému zvětšení prostoru. V případě jakýchkoli problémů nebo pochybností nás prosím kontaktujte při výběru.