Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (mm)
Šířka (mm)
Více
Tloušťka (mm)
Druh sortimentu
Druh dveří
Barva
Orientace
Sklo
Druh výplně
Hledat

Posuvné dveře

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4    
2099,00 Kč / ks
2099,00 Kč / ks
999,00 Kč / ks
399,00 Kč / ks
349,00 Kč / ks
2190,00 Kč / ks
2390,00 Kč / ks
289,00 Kč / ks
899,00 Kč / ks
349,00 Kč / ks
389,00 Kč / ks
349,00 Kč / ks
1  2  3  4    
Dveře do starých zárubní

Dveře do starých zárubní

23.05.2021

Mnoho lidí, kteří se potýkají s rozhodnutím nebo nutností vyměnit vchodové nebo interiérové dveře, si také kupují další příslušenství. Často se však ukazuje, že to není vůbec potřeba. Mnoho odborníků a montážních firem dokáže namontovat nové dveře...

Výměna interiérových dveří – co stojí za pozornost

Výměna interiérových dveří – co stojí za pozornost

22.11.2021

Dříve nebo později bude každý z nás čelit nutnosti vyměnit své interiérové dveře. Při velké rekonstrukci se naprostá většina lidí rozhodne vyměnit dveřní křídla a přemýšlí o demontáži staré zárubně. Výměna interiérových dveří svepomocí je extrémně náročný

Posuvné dveře

Ideální řešení nejen pro malé prostory

Posuvné dveře stále více získávají větší popularitu, jsou nejen funkčním, ale i estetickým prvkem, který dotváří interiér domova. Vyrábějí se v mnoha provedeních, barvách a vzorech, a proto je snadno sladíme se stylem interiéru, jen na vás záleží, jaký design dveří zvolíte. Pokud nemáme omezený rozpočet a jejich cena nás neomezuje, můžeme například zvolit pro interiér v rustikálním stylu dveře s ozdobným uměleckým kováním a samotné dveře z masivu. Pro moderní interiéry budou vhodné prosklené jednoduché dveře, které doplní styl celého aranžmá.

Posuvné dveře pro malé interiéry

Jak jsme se už zmínili, posuvné dveře jsou vynikající volbou pro malé byty, ve kterých se snažíme na maximum využít každý volný prostor. Nedostatek místa je hlavním důvodem proč se vyplatí si pořídit posuvné dveře na stěnu do malého bytu nebo garsonky. Posuvné dveře se vyrábějí ve standardních rozměrech. Jednokřídlé dveře jsou k dispozici ve standardní výšce 197 cm, a šířce 60, 70, 80 či 90 cm. Dvoukřídlé modely mají šířku 125, 145, 165 nebo 185 cm. Jejich cena se bude odvíjet od velikosti a provedení. V případě masivu nebo skla cena bude také vyšší než v případě materiálu jako je PVC. To zda zvolit jednokřídlé nebo dvoukřídlé záleží na potřebách a možnostech daného prostoru a také našich představách výsledného efektu.

Vybrali jsme pro Vás:

Výhody posuvných dveří :

Šetří místo – oproti klasickým otevíracím dveřím, u kterých křídla při otevírání zabírají v prostoru místo, obzvlášť pokud se dveře otevírají dovnitř.

Snadná manipulace – otevřete je snadno a bez námahy, lehkým pohybem.

Tichý chod dveří – nehrozí žádné praskání dveřmi, hlasité zavírání nebo bouchání v případě průvanu.

Snadná montáž – pokud neplánujete použít model dveře posuvné zasouvané do pouzdra ve zdi, v případě kterých budou potřebné stavební úpravy, a s tím spojena vyšší cena materiálu a práce, instalace závěsných dveří  na stěnu je snadná a nevyžaduje žádné stavební úpravy.

Estetika a ozdobný prvek aranžmá – tyto dveře mají mnohem větší dekorativni potenciál než klasické křídlové. Obzvlášť pokud zvolíte prosklený model nebo model speciálně navržený dle individuálních požadavků a preferencí. Cena bude v těchto případech o něco vyšší, ale výsledný efekt k nezaplacení.

Už víte zda si pořídíte posuvné dveře do nového či rekonstruovaného bytu? Pro snadnější rozhodování, vás zveme seznámit se s nabídkou našeho obchodu BauMax, kde rozhodně najdete co potřebujete!