Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Realizační doba
Hledat

Kuchyňské rohové lavice

Třídit podle:
seřadit
filtrovat

Kuchyně je velmi často místnost v našem domě nebo bytě, kde se nejen připravuje jídlo, ale i kde se sejde celá rodina u společného oběda. Abychom to umožnili, měli bychom vytvořit místo, kde se můžeme pohodlně najíst, např. rodinné snídaně. V takové situaci může být užitečný kuchyňský koutek.

Kuchyňské rohové lavice - Baumax

Rohové konstrukce, které jsou k dispozici ve dvou variantách v nabídce Baumax. Většina modelů se skládá z lavic, kde můžete pohodlně sedět, ale i z velkého stolu, který vám umožní pohodlně se najíst. Součástí sortimentu jsou i rohy, které sestávají výhradně z propojených lavicových sedadel. V tomto případě si můžeme vybrat ten správný stůl, který splňuje vaše potřeby. V závislosti na prostoru, který máme, si můžeme koupit například skládací stůl, který bude užitečný při rodinných oslavách, kde každé místo stojí za svou váhu ve zlatě.

 

Rohové lavice kombinují pohodlí s elegancí

 

Když se rozhodneme vybavit naši kuchyni, dbáme nejen na použitelnost nábytku, ale i na jeho vzhled a pohodlí, které je schopen nabídnout. Kuchyňské rohy v nabídce jsou vyrobeny z estetických desek v různých barvách. Díky tomu můžete najít sady ve světlejší nebo tmavší barvě v závislosti na vašich potřebách. Takže tento nábytek můžeme přiřadit ke skříňkám a kuchyňským pultům.

 

Pro pohodlí zákazníků jsou sedadla mnoha modelů obložené pěnou a chráněné ekologickou kůží. Komfort sezení je proto srovnatelný s komfortem čalouněného nábytku. Pokud máte potřebu, můžete na rohová sedadla umístit další barevné polštáře, které umožní měnit vzhled konkrétního kusu nábytku a vizuálně zahřát interiér kuchyně.

 

Najděte rohovou lavici správné velikosti!

 

Rohové lavice na prodej v obchodech Baumax jsou různých velikostí. To znamená, že bez ohledu na prostor v naší kuchyni najdeme možnost, která bude pro nás nejlepší. Pro mnoho modelů rohů jsou k dispozici další sedadla ve formě stylově nastavitelných židlí. Jejich použití je pro nás volitelné - můžeme je používat pouze při větších rodinných oslavách.

 

Místo, kde umístíme kuchyňský koutek, si můžeme zařídit zajímavým způsobem. Toto je místo, kde jsou stěnové panely ideální pro nástěnná svítidla. Jejich použití je dalším způsobem, kterým můžeme správně vytvořit obraz naší kuchyně, což z něj dělá prostor, kde budeme rádi trávit čas.

 

Uspořádáním našeho bytu se staráme o to, abychom se v něm cítili dobře!