Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Spací prostor (cm)
Více
Šířka (cm)
Výška (cm)
Barva
Délka (cm)
Tvrdost
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Matrace a rošty

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    8
3699,00 Kč / ks

Výrobok v 7 variantách

1599,00 Kč / ks
6899,00 Kč / ks
6499,00 Kč / ks
3269,00 Kč / ks
9199,00 Kč / ks
3899,00 Kč / ks
5699,00 Kč / ks
6499,00 Kč / ks

Výrobok v 7 variantách

1799,00 Kč / ks
3499,00 Kč / ks

Výrobok v 7 variantách

1    3  4  5    8
Jakou matraci vybrat pro alergika

Jakou matraci vybrat pro alergika

10.05.2021

Pokud vám téma alergií není cizí, určitě víte, že provádění každodenních činností, včetně usínání za přítomnosti alergenů, není snadné a bezproblémové. Zhoršující se příznaky alergií - jako jsou slzení očí, rýma nebo svědění kůže - jsou obzvláště...

Kterou matraci si vybrat? 4 praktická doporučení

Kterou matraci si vybrat? 4 praktická doporučení

31.10.2019

Pokud vám záleží na zdravém spánku a lepší pohodě každé ráno, zapomeňte na polovičatá řešení v podobě pohovky nebo gauče a vyberte si pohodlnou postel s dobře zvolenou matrací.

Útulná a pohodlná – vybíráme nábytek do ložnice

Útulná a pohodlná – vybíráme nábytek do ložnice

29.10.2020

Ložnice je nejosobnějším interiérem ve vašem domě a měla by vám poskytnout klid a relaxaci. Při procházení návrhů, například na naší kartě Inspirace, si všimneme, že nábytek do ložnice je velkou částí nabízených produktů. Ale ani nejkrásnější postele, skř

Spánek je nejdůležitější věc. Vybirame postel do ložnice

Spánek je nejdůležitější věc. Vybirame postel do ložnice

14.07.2020

Spánek je nejdůležitější - pokud s tímto tvrzením souhlasíte, také víte, jak důležitá je pohodlná postel pro dobrý odpočinek. Při výběru se musíme rozhodnout, kolik místa máme - od toho zaleží výběr velikosti postele do ložnice.

Matrace pro miminko – jakou vybrat? Řiďte se těmito 5 faktory

Matrace pro miminko – jakou vybrat? Řiďte se těmito 5 faktory

22.04.2021

Vhodně zvolená matrace pro kojence znamená klidné, bezpečné a prospané noci - pro dítě i jeho rodiče! Je také zárukou zdravé páteře a minimalizování rizik vadného držení těla. Malé děti tráví většinu dne v posteli. Proto musíme zvolit kvalitní matraci...

Matrace je nejdůležitějším prvkem každé postele. Závisí na ní kvalita spánku a pocit uvolnění (nebo jeho nedostatku) po probuzení. Představte si, že se snažíte usadit na prsten s hrubým plátkem chleba nebo na houbu, ze které se vám zaseknou pružiny v zádech. Usnete? V případě extrémní únavy možná, ale určitě není příjemný sen. Dříve, tak plný nočních můr. Proto si udělejte laskavost a investujte do jedné z pěnových matrací k dispozici v obchodní síti Baumax.

Matrace -Baumax

Jak si ustele, tak budete spát - typy matrací

 

V obchodní síti Baumax najdete různé typy matrací. Každá z nich reaguje trochu jinak na různé potřeby, ale všechny mají jednu společnou - absolutní pohodlí. Která matrace nejvíce vyhovuje vašemu očekávání?

 

  •  Kokosová matrace - vyrobená z kokosového vlákna, které je přírodním materiálem, antialergickým a omezuje vývoj různých mikroorganismů. Navíc poskytují stabilní a rovný povrch, který zabraňuje deformaci.
  •  Pěnová matrace - poskytuje stabilní oporu a přizpůsobuje se tvaru těla. Je to vynikající volba pro lidi, kteří sdílejí postel s partnerem, protože pěnové matrace zaručují dobrý noční spánek, i když druhá osoba neklidně spí a hodně se pohybuje.
  •  Matrace Bonell – skládá se ze systému jednotlivých pružin, které jsou spojené spirálovým drátem. Toto řešení rozloží hmotnost spícího člověka po celém povrchu matrace. Mohou ji používat lidé s různou tělesnou hmotností a zároveň změny polohy neovlivní spánek druhé osoby.
  • Kapesní matrace - vyrobená z tradičních pružin umístěných v samostatných sáčcích. Díky tomuto řešení pracují nezávisle na sobě, což se projevuje v tichém fungování matrace a dokáže se přizpůsobit tělu spící osoby.

 

V obchodní síti Baumax najdete různé velikosti matrací. Nejpopulárnější jsou:

 

  • matrace 160x200,
  • matrace 140x200,
  • matrace 90x200.

Pamatujte, že velikost matrace by měla být přesně přizpůsobená vaší posteli.