Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Barva dvířek
Více
Typ kuchyně
Kolekce
Více
Tiché zavírání v sadě
Hledat

Kuchyňská dvířka

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    14
1127,20 Kč / ks 1409,00 Kč / ks
Akce
1    3  4  5    14
Jak vyčistit zažloutlý nábytek -4 účinné způsoby čištění nábytku

Jak vyčistit zažloutlý nábytek -4 účinné způsoby čištění nábytku

08.03.2022

Bílý nábytek je již dlouhou dobu velmi žádaným prvkem vybavení interiéru. Může být ozdobou kuchyně navržené v jakémkoliv stylu. I přes jeho oblibu, pořad však ještě přetrvávají obavy při jeho nákupu. Jak jste jistě uhodli, obavy se týkají skutečnosti,...

Jak vyzdobit kuchyně navržené v různých stylech?

Jak vyzdobit kuchyně navržené v různých stylech?

08.04.2021

Kuchyň je místo, kde obvykle trávíme hodně času. Připravujeme jídlo, snídáme, uklízíme nebo myjeme nádobí a vybalujeme zakoupené potraviny a ukládáme je do ledničky. Proto by měla být kuchyň funkční. Správně uspořádaný prostor rozhodně usnadňuje

Moderní nebo klasická - cesta k elegantní kuchyni

Moderní nebo klasická - cesta k elegantní kuchyni

19.10.2020

Klasika a moderní styl se nemusí vzájemně vylučovat, ale ne vždy jdou ruku v ruce, obzvláště pokud jde o styl aranžmá. Jaký nábytek bychom si měli vybrat do kuchyně a jak jej zařídit, když milujeme dřevo, klasické červené kostkované ubrusy a proutěné...

Rozměry kuchyňských skřínek

Rozměry kuchyňských skřínek

01.05.2021

Návrh kuchyňské linky je docela komplikovaná záležitost! Prostor je omezený, takže abyste mohli dobře naplánovat všechny kuchyňské skříňky, musíte si pečlivě promyslet, co potřebujete. Protože stojící kuchyňské skříňky jsou klíčovým problémem,,,

Rozměry kuchyňských skřínek

Rozměry kuchyňských skřínek

29.04.2021

Návrh kuchyňské linky je docela komplikovaná záležitost! Prostor je omezený, takže abyste mohli dobře naplánovat všechny kuchyňské skříňky, musíte si pečlivě promyslet, co potřebujete. Protože stojící kuchyňské skříňky jsou klíčovým problémem ...

Kuchyňská dvířka

 

Krásná, pohodlná a funkční - přesně taková by měla být každá kuchyně. Základem vybavení je vhodný kuchyňský nábytek ( kuchyň a jídelna), jídelní a kuchyňské stoly (jídelní stoly) a také jídelní a kuchyňské židle (jídelní židle). Mezi nábytkem bude důležitý výběr vhodných kuchyňských skříněk, zejména jejich čel. Zkontrolujte, v čem opravdu spočívá estetika kuchyně, a rozhodněte se pro ty nejkrásnější kuchyňská čela z naší nabídky.

 

Kuchyňská dvířka- Baumax.cz

 

Co určuje estetiku kuchyně?

Výběrem stylu interiéru, který vás zajímá, se ho snažíte v dané místnosti realizovat výběrem barvy stěn a podlahy, výběrem charakteristického pro daný styl vybavení a přidáním pěkných doplňků. Nejinak tomu bude v případě kuchyně. I zde je důležitý samotný vzhled místnosti, nábytek a doplňky určí krásu aranžmá. V případě nábytku budou nejdůležitější spodní kuchyňské skříňky (také skříňky pod dřez), nebo vlastně kuchyňská čela skříněk. Ty ostatní dávají celému uspořádání příslušný styl a dodávají kuchyni nádherný vzhled. Výběr příslušných čel bude tedy určovat, jak bude kuchyň vypadat.

Jednotné uspořádání lze snadno dosáhnout nákupem prvků, jako jsou sestavy kuchyňského nábytku. Všechny zde umístěné prvky navzájem ladí a dávají jednotné uspořádání. To je zvláště důležité pro kuchyňské linky. Pokud vám sestavy nevyhovují, vyplatí se zvolit modulární kuchyně MERCADO (modulové kuchyně Mercado). Díky nim bude snazší zařídit interiér kuchyně, který vás zajímá. U modulárních kuchyní nezapomeňte zakoupit vhodné příslušenství. Užitečné budou kuchyňské sokly a kuchyňské pracovní desky. K vybavení kuchyně patří také ukončovací prvky, které doplňují celou kompozici: těsnící lišty na pracovní desku (lišty ke kuchyňské desce) a skleněné obkladové panely do kuchyně.

 

Kuchyňská dvířka- Baumax.cz

 

Ke kterým kuchyňským skříňkám můžete montovat čela?

Odpověď je velmi jednoduchá - prakticky ke všem. Kuchyňská čela jsou namontovány na závěsné kuchyňské skříňky, stojící kuchyňské skříňky a skříňky - sloupky. Mnoho kuchyňských linek má kuchyňská čela na každé skříňce a ty bez nich, jsou místem pro instalaci domácích spotřebičů. Díky tomu kuchyň vždy působí uspořádaně a čistě a veškeré nádobí a potraviny jsou ukryty za dvířky skříněk nebo v zásuvkách.

Pokud chcete trochu rozbít jednotvárnost kuchyňských aranžmá, můžete se rozhodnout neinstalovat čela na každou skříňku. Otevřené výklenky vypadají velmi atraktivně. Toto řešení se vyplatí použít například v případě úzkých vinoték nebo závěsných skříněk s poličkou na koření. Otevřená police pak zobrazí zajímavé prvky a dodá kuchyni útulnější charakter.

Otevřené skřínky nejsou však vhodné pro celou kuchyň. Příliš otevřená kuchyňská linka bude působit neuspořádaně, když máte na očích velké množství prvků. Kuchyňské skříňky na nádobí, hrnce a příbory by proto měly být uzavřeny. Za uzavřenými dvířky by měly být také potraviny, zvláště pokud jsou v domě malé děti a domácí zvířata.

 

Kuchyňská dvířka- Baumax.cz

 

Jaké kuchyňské čela vám můžeme nabídnout?

Naše nabídka zahrnuje různá kuchyňská čela, a to jak z hlediska velikosti, tak barevného provedení. Výběr modelu, který vás zajímá, nebude složitý. Naše bohatá nabídka vám v tom výrazně pomůže.

Při nákupu kuchyňských čel nezapomeňte zkontrolovat jejich velikosti. Námi nabízená kuchyňská dvířka jsou prvky, jejichž šířka a délka odpovídá velikostem nejpopulárnějších kuchyňských skříněk dostupných na trhu. Proto je nutné změřit velikost korpusu a výběr čelní strany bude velmi jednoduchý. V našem obchodě jsou k dispozici čela vhodná pro montáž na závěsné kuchyňské skříňky (skříňky do kuchyně) a stojící kuchyňské skříňky.

Jak bude vaše kuchyně ve výsledku vypadat, závisí na kuchyňských čelech. Proto naše nabídka zahrnuje různé typy kuchyňských čel. S námi si bez problémů zařídíte vaši vysněnou kuchyň! Čela, která nabízíme, jsou dostupná v různých barvách a designech.

 

Kuchyňská dvířka- Baumax.cz

 

Co vzít v ohled při nákupu kuchyňských čel?

Při nákupu čel je potřeba věnovat zvláštní pozornost jejich velikosti. Přední část, která je příliš malá nebo příliš velká, jednoduše nepůjde namontovat na váš korpus. Před koupí kuchyňských dvířek si pečlivě změřte korpusy. Pokud má vaše skříňka neobvyklou velikost, vyplatí se objednat si čela nábytku na míru. Tato nabídka je k dispozici v kamenných obchodech.

Při výběru čel, zejména při jejich výměně nebo výměně pouze některých z nich, věnujte zvláštní pozornost jejich barvě a designu. Slaďte čela k těm, které jsou již v kuchyni. Díky tomu bude kompozice jednotná a atraktivní.

Sladění kuchyňských čel s již existujícími prvky není vše. Důležité je také vybrat produkt, který bude ladit k ostatnímu nábytku v kuchyni. Do kuchyně můžete umístit stůl a židle, stejně jako židle hokery a barové židle. Moderní kuchyně jsou minimalistické a jednoduché, proto se nesnažte zavádět příliš mnoho různých prvků. Kuchyňská dvířka by měly ladit jak do kuchyňských skříněk, tak do dalšího nábytku.

 

Kuchyňská dvířka- Baumax.cz

 

Co bude užitečné při montáži čel?

Vlastní montáž čel není složitá. Většina čel už bude mít označená místa pro kliky a závěsy, co usnadní jejích montáž. Užitečné bude jednoduché nářadí: vrtačka, aku šroubovák a případně metr a tužka. Při montáži věnujte příslušnou pozornost pouze závěsům. Vždy dvakrát zkontrolujte, zda prvky připevňujete správně, díky tomu budou čela pevnější a stabilnější. Pokud přední část je nakřivo, můžete na závěsech provést jakékoliv úpravy, úpravou výšky základny čel, vzdálenosti od korpusu a vyrovnáním mezery mezi dvířky.

Pokud máte obavy, že montáž čel nezvládnete, využijte službu profesionální montáže, kterou nabízíme. Montáž kuchyňského nábytku si můžete objednat v našem kamenném obchodě.

 

 

Kuchyňská dvířka- Baumax.cz