Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Montáž
Kolekce
Více
Barva korpusu
Více
V rozloženém stavu
Samozavírací systém
Verze
Barva dvířek
Více
Umyvadlo v sadě
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Koupelnové skříňky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4  5    
2399,00 Kč / ks
2269,00 Kč / ks

Výrobok v 2 variantách

999,00 Kč / ks 1159,00 Kč / ks
Akce
2089,00 Kč / ks
1  2  3  4  5    

Koupelna je nejintimnější místo v domě, takže by měla být zdobená chutí. Pouze funkční a pohodlná koupelna je schopna nám poskytnout maximální pohodlí. Unaveni po náročném dni a ochromeni neustálými povinnostmi, často sníme o tom, že si tuto "špínu" každodenního života smyjeme a potom si budeme moct dopřát požadovaný odpočinek. Vana, sprcha, zrcadlo - to není jediné vybavení koupelny, které vytváří naší spokojenost.

Koupelnové skříňky - Baumax

Vysoká nebo zavěšená skříňka do koupelny?

Koupelnová skříňka je užitečným a funkčním kusem nábytku, který je dokonalým vyplněním mrtvého prostoru mezi ostatními prvky v koupelně. Díky své specifičnosti se používají v malých, ale i ve velkých koupelnách. V moderních koupelnách se stále častěji upřednosťňuje závěsná skříň díky svému atraktivnímu vzhledu. Tento model funguje dobře, když je v koupelně sprchový kout bez sprchové vaničky. V tomto případě je to obrovské pohodlí. Nemůžete však odmítnout kouzlo stojící skříně, která může být se správným rozložením klimatická a stylová.

Vysoká skříňka jako zajímavý prvek uspořádání

Koupelnová vysoká skříňka není jen užitečným prvkem každé koupelny, protože její zajímavá forma může sloužit i jako dekorační prvek. Nabídka obchodní sítě Baumax zahrnuje moderní závěsné skříně, ale i stojící. K dispozici jsou v různých stylech, barvách a v hodně velikostech, určitě zapadne nějaký kus do vašeho vkusu! Přesvědčte se a vychutnejte si pohodlí ve vaší koupelně!