Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Druh sortimentu
Kolekce
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Noční stolky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3    
1899,00 Kč / set 2199,00 Kč / set
Akce
399,00 Kč / ks 449,00 Kč / ks
Akce
1899,00 Kč / ks
1590,00 Kč / ks
Novinky
899,00 Kč / ks
1  2  3    

Praktický noční stolek by měl být v každé ložnici. Jde o kousek nábytku, který má širokou možnost využití a ovlivňuje vaše pohodlí bydlení doma. Noční stolek neplní funkci jen jako funkční nábytek ložnice má i velký význam pro interiérový design. Volba nočního stolku by proto měla být diktována řadou promyšlených rozhodnutí. Co hledat při nákupu nábytku tohoto typu?

Noční stolky - Baumax

Levné noční stolky v obchodě Baumax

V naší nabídce naleznete širokou škálu moderních nočních stolků, které jsou velmi praktické, když chcete odložit knihu nebo telefon, před tím než jdete spát anebo v průběhu noci kdy máte žízeň a stačí se jen napít z připravené sklenice. Někdy je součástí soupravy ložnicového nábytku, který se obvykle skládá z manželské postele, dvou nočních stolků, šatních skříní do ložnice, toaletního stolku, někdy i komody. V sortimentu Baumax naleznete kolekci nočních stolků, které se liší velikostí, barvou, materiálem a cenou. V každém případě bude i design nábytku odlišný – noční stolek může mít odkryté police anebo vrchní část. Volba závisí na tom, co do ní plánujete uložit.

Jaký noční stolek vybrat?

Když si kupujete noční stolek do vaší ložnice, musíte nejprve přemýšlet o stylu a barvách vaší ložnice. Nejdůležitější je, zda se vejde do interiéru. Důležitým parametrem bude výběr typu dřeva. V nabídce Baumax naleznete například oblíbený borovicový nábytek, který je ideální pro pokoje zařízené ve skandinávském stylu. V našem obchodě najdete i noční stolky z tvrdších druhů dřeva - například olše nebo dub. Tvrdost materiálu bude mít také velký význam pro technické vlastnosti nábytku. Dub se ukáže být mnohem odolnější, takže jej lze dlouho používat a stále bude v dobrém stavu. Stojí za to investovat do pevných modelů nočních stolků, protože se používají každý den. Tyto tabulky najdete v sortimentu našeho obchodu.