Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Barva
Více
Tloušťka (cm)
Výška (cm)
Materiál
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Kuchyňské pracovní desky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    14
2299,00 Kč / ks
Novinky
69,00 Kč / ks
69,00 Kč / ks
69,00 Kč / ks
69,00 Kč / ks
69,00 Kč / ks
69,00 Kč / ks
69,00 Kč / ks
69,00 Kč / ks
69,00 Kč / ks
69,00 Kč / ks
69,00 Kč / ks
69,00 Kč / ks
1    3  4  5    14

Kuchyňská deska - přítel na hodně let

 

Kuchyňská deska dodává kuchyni správný charakter a záleží na jejím vzhledu. Výběr je vždy složitý. Na trhu je totiž hodně dostupných druhů. Abyste si vybrali to nejlepší, podívejte se na typy desek.Pracovní desky - Baumax

 

Dřevěná deska je vhodná do každé kuchyně. Může být vyrobená z pevných desek nebo vrstveného dřeva, které je odolnější, nepraská a nedeformuje se jako pevná deska. Funkčnost dřevěné desky spočívá ve skutečnosti, že s náležitou péčí nám pomůže několik let.

Keramická deska jsou různé keramické desky, protože výběr dlaždic, které můžeme vytvořit, je široký. Je odolné proti poškrábání a vysokým teplotám. Nevýhodou je, že se snadno přelomí, takže je vždy lepší kupovat víc balení těchto dlaždic.

Vrstvená deska je vyrobená z dřevotřísky a na ní se nanáší víc jak tucet vrstev papíru. Výběr vzoru, který bude na vrchní vrstvě, patří vám. Vrstvená deska je určitě nejlevnější, ale zároveň trvalá. Proto je často vybrána kupujícími. Výhodou je i velký výběr barev a vzorů.

Kamenná deska je velmi drahá, ale je odolná proti poškrábání a vysokým teplotám. Doporučené druhy kamenů pro kuchyňské desky jsou žula, porfyr a čedič, protože jsou odolné vůči zabarvení. Můžete se též rozhodnout pro pracovní desku z mramoru nebo travertinu, ale takové desky vyžadují speciální ochranu proti skvrnám a absorpci vody.

Kompozitní deska je spolehlivá, odolná podobně jako mramor. Deska není odolná vůči teplotám nad 180 - 190 °. Při výběru kompozitní desky je lepší se rozhodnout pro světlejší barvu, kde jsou stopy použití méně viditelné.

Kovová deska je vyrobená z kyselinovzdorné ocele nebo hliníku. Má lesklý povrch, který je odolný vůči vysokým teplotám, ale je velice snadné ji poškrábat nebo zdeformovat.

Moderní skleněná deska se stále víc objevuje i v moderních kuchyních. Deska z tvrzeného skla je odolná a účinná. Vypadá skvěle v minimalistických kuchyních.

 

Pokud zařizujete nebo renovujete svou kuchyň, zveme vás do prodejen Baumax, které nabízí velký výběr desek za výhodné ceny.