Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Barva
Více
Tloušťka (cm)
Výška (cm)
Materiál
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Kuchyňské pracovní desky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    11
2499,00 Kč / ks
Novinky
599,00 Kč / ks
2029,00 Kč / ks
1739,00 Kč / ks
99,00 Kč / ks
99,00 Kč / ks
1    3  4  5    11
10 věcí, které si musíte pamatovat při navrhování podkrovní kuchyně

10 věcí, které si musíte pamatovat při navrhování podkrovní kuchyně

24.02.2021

Podkrovní kuchyně je řešením například v domácnostech obývaných více než jednou rodinou nebo v činžovních domech a panelových domech, kde je možné využít podkrovní prostor. Vhodný návrh, promyšlený v tomto ohledu, nám pomůže vytvořit funkční a efektivní..

Jak zařídit kuchyň?

Jak zařídit kuchyň?

07.04.2021

Přemýšlíte, jak zařídit vaši kuchyň, aby mít vždy všechno po ruce? Máte při vaření večeře dojem, že jste uběhli maraton, protože rozmístění kuchyňských skřínek je neergonomické? Kuchyňský nábytek by měl být navržen v souladu se zásadami ergonomie...

Kuchyň a skandinávský styl - jak zařídit interiér? 5 tipů

Kuchyň a skandinávský styl - jak zařídit interiér? 5 tipů

31.12.2020

Móda na minimalistický, zaměřený na jednoduchost a funkčnost, skandinávský styl nepomíjí. Vypadá obzvláště atraktivně v kuchyni, kde je mimořádně důležitá čistota, pohodlí a smysl pro pořádek - doslova i vizuální. Zjistěte, jak zařídit kuchyň...

Jak přemalovat židli na bílo, aby jí dát druhý život?

Jak přemalovat židli na bílo, aby jí dát druhý život?

15.05.2021

Pokud už vás nudí vybavení bytu a plánujete jej osvěžit, můžete místo nákupu nového nábytku pomocí renovace radikálně změnit vzhled původního nábytku. Nejjednodušší způsob, jak dát vaší kuchyni nový vzhled, je přemalovat dřevěná čela skříněk a židle...

Jak vyzdobit kuchyně navržené v různých stylech?

Jak vyzdobit kuchyně navržené v různých stylech?

08.04.2021

Kuchyň je místo, kde obvykle trávíme hodně času. Připravujeme jídlo, snídáme, uklízíme nebo myjeme nádobí a vybalujeme zakoupené potraviny a ukládáme je do ledničky. Proto by měla být kuchyň funkční. Správně uspořádaný prostor rozhodně usnadňuje

Kuchyňská deska - přítel na hodně let

 

Kuchyňská deska dodává kuchyni správný charakter a záleží na jejím vzhledu. Výběr je vždy složitý. Na trhu je totiž hodně dostupných druhů. Abyste si vybrali to nejlepší, podívejte se na typy desek.Pracovní desky - Baumax

 

Dřevěná deska je vhodná do každé kuchyně. Může být vyrobená z pevných desek nebo vrstveného dřeva, které je odolnější, nepraská a nedeformuje se jako pevná deska. Funkčnost dřevěné desky spočívá ve skutečnosti, že s náležitou péčí nám pomůže několik let.

Keramická deska jsou různé keramické desky, protože výběr dlaždic, které můžeme vytvořit, je široký. Je odolné proti poškrábání a vysokým teplotám. Nevýhodou je, že se snadno přelomí, takže je vždy lepší kupovat víc balení těchto dlaždic.

Vrstvená deska je vyrobená z dřevotřísky a na ní se nanáší víc jak tucet vrstev papíru. Výběr vzoru, který bude na vrchní vrstvě, patří vám. Vrstvená deska je určitě nejlevnější, ale zároveň trvalá. Proto je často vybrána kupujícími. Výhodou je i velký výběr barev a vzorů.

Kamenná deska je velmi drahá, ale je odolná proti poškrábání a vysokým teplotám. Doporučené druhy kamenů pro kuchyňské desky jsou žula, porfyr a čedič, protože jsou odolné vůči zabarvení. Můžete se též rozhodnout pro pracovní desku z mramoru nebo travertinu, ale takové desky vyžadují speciální ochranu proti skvrnám a absorpci vody.

Kompozitní deska je spolehlivá, odolná podobně jako mramor. Deska není odolná vůči teplotám nad 180 - 190 °. Při výběru kompozitní desky je lepší se rozhodnout pro světlejší barvu, kde jsou stopy použití méně viditelné.

Kovová deska je vyrobená z kyselinovzdorné ocele nebo hliníku. Má lesklý povrch, který je odolný vůči vysokým teplotám, ale je velice snadné ji poškrábat nebo zdeformovat.

Moderní skleněná deska se stále víc objevuje i v moderních kuchyních. Deska z tvrzeného skla je odolná a účinná. Vypadá skvěle v minimalistických kuchyních.

 

Pokud zařizujete nebo renovujete svou kuchyň, zveme vás do prodejen Baumax, které nabízí velký výběr desek za výhodné ceny.