Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Potahová látka
Styl
Nohy
Šířka (cm)
Barva
Více
Hloubka (cm)
Materiál
Zbarveni
Počet židlí v sadě
Hledat

Jídelní sety

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    6
9999,00 Kč / set 14099,00 Kč / set
Akce
8599,00 Kč / ks 12099,00 Kč / ks
Akce
Novinky
11199,30 Kč / set 15999,00 Kč / set
Akce
9499,00 Kč / set 13299,00 Kč / set
Akce
5599,30 Kč / set 7999,00 Kč / set
Akce
7769,30 Kč / set 11099,00 Kč / set
Akce
6369,30 Kč / ks 9099,00 Kč / ks
Akce
11269,30 Kč / ks 16099,00 Kč / ks
Akce
Novinky
5109,30 Kč / ks 7299,00 Kč / ks
Akce
1    3  4  5    6
Kuchyně ve tvaru L - jak navrhnout funkční interiér?

Kuchyně ve tvaru L - jak navrhnout funkční interiér?

11.01.2021

Rohový kuchyňský nábytek ve tvaru písmena „L“ je běžné uspořádání v úzkých kuchyních a kuchyňkách otevřených do obývacího pokoje. Funguje dobře v malých místnostech, ve větších pokojích jej lze doplnit kuchyňským ostrůvkem, barem nebo stolem se židlemi. .

Jak propojit obývací pokoj s jídelnou? - navrhujeme osvědčené způsoby

Jak propojit obývací pokoj s jídelnou? - navrhujeme osvědčené způsoby

10.07.2020

Propojení kuchyně s obývacím pokojem vytvoří moderní prostor. V menších bytech stojí za to vyčlenit oddělené místo pro společné stravování. Obývací pokoj je pro tento účel nejlepší, jelikož je větší než ostatní pokoje a stůl se židlemi vytvoří další...

Kuchyňské a jídelní stoly -  rozkládací nebo tradiční?

Kuchyňské a jídelní stoly - rozkládací nebo tradiční?

20.09.2021

kuchyňský stůl je kus nábytku, kde společně s rodinou jíme a trávíme volný čas u kávy s přáteli. Stejně jako ostatní kuchyňský nábytek by měl vypadat reprezentativně, ale ještě důležitější je, aby byl praktický - odolný vůčí častému používání a vlhkosti.

Vánoční svícen - nejkrásnější dekorace svátečního stolu

Vánoční svícen - nejkrásnější dekorace svátečního stolu

25.11.2021

Atmosféra Vánoc se nedá s ničím srovnat. Je to jedinečný, výjimečný čas. Tvoří ji vánoční stromeček s vůní lesa, krásně prostřený vánoční stůl, barevné ozdoby, vánoční ozdoby a blikající světýlka. Ke svátkům také patří společné zpívání koled, setkání...

Sladký bar

Sladký bar

26.12.2021

Sladký bar neboli Candy Bar je stále oblíbenější atrakcí různých typů akcí. Skvěle se bude hodit na oslavy pořádané pro děti - od Baby Shower po narozeniny, ale také na svatby. Candy Bar je atrakcí, která upoutá pozornost i těch nejnáročnějších hostů...

Jídelní sety

 

Snídaně, obědy a večeře s rodinou jsou jedním z nejcennějších okamžiků každého dne. Ačkoli nemůžete každý den trávit tyto okamžiky společně, stůl s pohodlnými židlemi by měl být v každé domácnosti, velké a malé. Seznamte se proto s naší nabídkou stylových sad stolů a židlí nejen do jídelny. Kategórie: Jídelní sety.

 

Jídelní sety- Baumax.cz

 

Stůl jako centrum rodinného života

Kuchyně, obývací pokoj a jídelna jsou místnosti, ve kterých trávíte hodně času. Mohou být spojeny jedním prvkem – stolem. Tento neobvyklý kus nábytku provází lidi od nepaměti a je symbolem prosperity, rodinných vazeb a radostných okamžiků. Jak vypadá tradiční stůl? Tvoří ho především masivní deska stolu, která je osazena na čtyřech nohou. Ne všechny stoly však musí vypadat takto. Zajímavé, často velmi umělecké modely potěší a udělají interiér jedinečným a zajímavým.

 

Jídelní sety- Baumax.cz

 

Záleží na tvaru desky stolu?

Jídelní a kuchyňské stoly (jídelní stoly) v nabídce našeho obchodu jsou jedinečné výrobky. Máme modely, které se přizpůsobí jakémukoliv uspořádání interiéru a jakékoliv velikosti místnosti. Tvar desky stolu určí jedinečnost daného modelu. Při nákupu proto se zaměřte zejména na tvar desky stolu. Kulatý nebo oválný stůl je obvykle umístěn ve středu místnosti. Proto tyto modely budou vypadat nejlépe uprostřed jídelny nebo kuchyně. Obdélníkové stoly umožňují větší svobodu uspořádání. Lze je umístit ke zdi, takže budou vhodné zejména pro malé obývací pokoje nebo malé kuchyně.

Neméně zajímavým aspektem bude určitě počet nohou. Stoly mají obvykle čtyři nohy, ale existují také ​​výrobky se třemi, dvěma nebo pouze jednou nohou. U kulatých stolů se často používá pouze jedna noha, aby se zdůraznil význam středového bodu.

 

Jídelní sety- Baumax.cz

 

Posaďte si své návštěvy na pohodlné židle

I ty nejkrásnější a nejlepší stoly by nebyly tak funkční, kdybychom k nim nepřidali jídelní a kuchyňské židle (jídelní židle). Jsou to pohodlná sedadla, která vám umožní trávit čas u stolu s rodinou a přáteli. Kuchyňské židle jsou zásadní a velmi praktické kusy nábytku.

Naše bohatá nabídka židlí usnadní hledání modelů, které se vám bude líbit. Tvar desky stolu a židlí lze vzájemně sladit. Proto s našimi výrobky nebude pro vás obtížné sestavit si svou vlastní, odpovídající vašim potřebám jídelní sadu. Můžete si také vybrat čalouněné výrobky. Takové sedáky s měkkým čalouněním budou mimořádně pohodlnou volbou pro dlouhá rodinná setkání.

 

Jídelní sety- Baumax.cz

 

Atraktivnější v sadě! Stoly se židlemi ideální pro váš domov

Máte problém s výběrem vhodného stolu? Nebo možná máte potíže s výběrem židlí ke stolu? Pokud ano, pak pro vás máme dokonalé řešení – hotové sady stolů a židlí nabízené v našem obchodě jsou řešením vašich otázek týkajících se jednotnosti a sladění prvků. Sada stolu a židlí do kuchyně, které jsou k dispozici v naší nabídce, je nábytek, který byl pečlivě sladěný k sobě. Zde nemusíte mít obavy z nejednotného vzhledu. Můžete si koupit sadu příslušných výrobků, díky kterým celek bude vypadat opravdu úžasně!

Stůl se židlemi do kuchyně je sestava, která by měla být přizpůsobena počtu členů domácnosti. V našem obchodě jsou k dispozici sady, které jsou připraveny pro různý počet osob. Máme k dispozici sady se 6 nebo 4 židlemi. Pokud potřebujete sadu pro více osob, jelikož často přijímáte návštěvy, určitě investujte do větších modelů. Vhodným řešením je také koupit rozkládací stoly. Rozkládací stůl vám umožní získat další místa k sezení. Tato možnost je ideální zejména tehdy, když u stolu usedne větší počet osob jen čas od času.

Jídelní sestavu stojí za to sladit s dalším kuchyňským nábytkem. Pokud barva a dekor stolů a židlí je stejná jako mají kuchyňská čela (kuchyňská dvířka), kuchyňské skříňky (skříňky do kuchyně) a skříňky pod dřez, bude celkové aranžmá opravdu zajímavé.

 

Jídelní sety- Baumax.cz

 

Moderní stoly a židle

Stoly a židle mohou být navrženy ve velmi moderním stylu. Tento nábytek se osvědčí v módních aranžmá jídelny, obývacího pokoje nebo kuchyně. Stůl a židle zdůrazní atraktivní charakter interiéru, budou ladit do minimalistických uspořádaní a zároveň budou mimořádně praktické. Důležitý bude také tvar desky stolu. V moderních úpravách zvolte kulatý nebo oválný stůl. Dobře poslouží rovněž obdélníkový stůl minimalistického designu, bez zbytečných a nadměrných ozdob.

Stůl a židle pro moderní interiéry musí být funkční. Z tohoto důvodu bude rozkládací stůl velmi atraktivním řešením. Rozkládací model vám umožní hostit u stolu více osob. Pro každodenní použití můžete stůl nechat ve složeném stavu, díky čemu bude jeho povrch menší, aby nábytek pěkně ladil se zbytkem vybavení.

 

Jídelní sety- Baumax.cz

 

Tradiční modely pro klasické uspořádání

Naše nabídka také zahrnuje atraktivní nábytek do kuchyně, obývacího pokoje a jídelny, který je udržován v klasickém stylu. Klasické jídelní sady budou vyrobeny ze dřeva nebo laminované MDF nábytkové desky v dekoru přírodního dřeva. Do klasického aranžmá bytu nebo domu bude takový nábytek dokonalou volbou.

V případě stolu v klasickém stylu je dobré zvolit obdélníkový nebo čtvercový tvar desky stolu. Tento model stolu také vypadá atraktivně, když je umístěn u zdi. Tento typ jídelního sestavy je v tradičně uspořádaných interiérech velmi oblíbený.

Stůl a židle pro klasické interiéry jsou mimořádně pohodlné. Židle jsou ve většině případů čalouněné a stůl je rozkládací. Můžete si vybrat z mnoha návrhů. Z naší bohaté nabídky produktů si snadno vyberete něco zajímavého a vhodného pro váš interiér.

 

Jídelní sety- Baumax.cz

 

Multifunkční interiéry a jídelní soupravy

Ne každý se může pochlubit samostatnou jídelnou, obývacím pokojem nebo kuchyní. Velmi často se tyto místnosti spojují a vytvářejí multifunkční interiéry. V takovém uspořádání jsou důležitá chytrá a levná řešení. Stoly a židle z naší nabídky se sem perfektně vejdou. Nábytek je vyroben z pevných, velmi kvalitních materiálů. Jejich cena je rovněž velmi atraktivní. Pokud si koupíte hotovou sadu, náklady na její pořízení budou ještě nižší! Naše stoly a židle jsou zárukou dobré investice, která vám vydrží po mnoho let. Rozhodně najdete u nás nábytek ideální pro váš interiér.

Při zařizování multifunkčních interiérů nezapomínejte na atraktivitu a funkčnost rozkládacích stolů. V případě potřeby budete moci takový stůl rozložit a zvětšit tak jeho velikost. To je ideální nabídka pro zákazníky, kteří mají malé byty nebo domy a čas od času přijímají větší počet hostů. Mezi nábytkem, který nabízíme, rozkládací stoly jsou obzvlášť populární a vysoko oceňovány zákazníky.

Díky kvalitě použitých materiálů a pečlivému zpracování jsou stoly a židle opravdu velmi atraktivní. Jsou vhodné jak pro moderní, tak i klasický interiér. Díky nim bude aranžmá kuchyně opravdu atraktivním.

 

Jídelní sety- Baumax.cz