Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Barva
Více
Styl
Potahová látka
Hledat

Kancelářské židle

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4    
2099,30 Kč / ks 2999,00 Kč / ks
Akce
Novinky
2659,30 Kč / ks 3799,00 Kč / ks
Akce
Novinky
3569,30 Kč / ks 5099,00 Kč / ks
Akce
Novinky
3569,30 Kč / ks 5099,00 Kč / ks
Akce
Novinky
3674,30 Kč / ks 5249,00 Kč / ks
Akce
Novinky
2169,30 Kč / ks 3099,00 Kč / ks
Akce
Novinky
2519,30 Kč / ks 3599,00 Kč / ks
Akce
2169,30 Kč / ks 3099,00 Kč / ks
Akce
2589,30 Kč / ks 3699,00 Kč / ks
Akce
2589,30 Kč / ks 3699,00 Kč / ks
Akce
1  2  3  4    
Ergonomie práce na počítači

Ergonomie práce na počítači

30.12.2021

Pohodlné místo pro práci a studium má cenu zlata, zvláště když trávíme více než čtyři hodiny denně před obrazovkou PC. V dobách, kdy pracujeme a učíme se dálkově stále častěji, potřebujeme organizaci prostoru, která nám tento úkol usnadní. Ergonomie práce

Jak opravit plynový výtah v kancelářské židli? Pokyny krok za krokem

Jak opravit plynový výtah v kancelářské židli? Pokyny krok za krokem

27.07.2021

Kancelářská židle se zlomeným plynovým výtahem přestává plnit svoji funkci, ale to neznamená, že je nutné ji okamžitě vyměnit. Místo utrácet za novou židli, často stačí koupit nový pneumatický píst a vyměnit jej za poškozený. I když to nevypadá, není...

Nová dimenze pohodlí – jaké je správné herní křeslo?

Nová dimenze pohodlí – jaké je správné herní křeslo?

23.12.2020

Donedávna pojem herní křeslo nikomu nic neříkal, od chvíle, kdy jsme začali více pracovat na dálku z domova, se to radikálně změnilo. Ukázalo se, že herní křesla navržená s ohledem na uživatele počítačových her jsou perfektní jako kancelářský nábytek.

Jakou židli zvolit k psacímu stolů pro teenagery

Jakou židli zvolit k psacímu stolů pro teenagery

03.04.2022

Čas na učení a zábavu v dětském pokoji bude lepší, pokud bude mít teenager pro sebe vhodné místo. Pro dítě je dobré pořídit psací stůl a vhodnou židli. Jak ale vybrat ty nejlepší židle k psacímu stolu, aby vhodně sloužily teenagerům a mladším dětem...

Práce z domova - volíme pohodlnou kancelářskou židli

Práce z domova - volíme pohodlnou kancelářskou židli

19.11.2020

Kancelářské židle používáme nejen v práci, ale i doma. Domácí kancelář se objevuje v mnoha domácnostech, protože stále více pracujeme doma, učíme se nebo si hrajeme na počítači. Trávíme spoustu času sezením, což není nejlepší pro páteř a svaly.

Kancelářské židle

 

Správně uspořádané místo pro práci a studium povede ke zvýšení efektivity a snížení únavy při plnění povinností. Proto stojí za to zajistit, aby pracoviště nebo místo pro studium byly dobře zorganizovány a vybaveny. Mimo jiné budete potřebovat pohodlnou kancelářskou židli nebo kancelářské křeslo. Podívejte se na naši nabídku v této kategorii – kanceléřske židle naše produkty vás určitě osloví!

 

Kancelářské židle- Baumax.cz

 

Kancelářský nábytek pro každého – do kanceláří a domácností

Při zařizování místa pro práci nebo studium se vyplatí pořídit si příslušný kancelářský nábytek. Díky němu bude organizace práce výrazně snazší a samotná práce nebo studium – méně namáhavé. Nábytek, který se rozhodně vyplatí koupit, jsou například psací stoly (kancelářské stoly). Bez vhodného psacího stolu bude provádění jakéhokoliv úkolu mnohem obtížnější. Deska stolu by také měla mít příslušnou výšku, šířku a hloubku. Příliš malá bude nedostatečná pro pohodlnou práci a příliš velká pouze zbytečně zaplní dostupný prostor. Nastavení výšky u pracovních stolů vám výrazně pomůže vybrat nejlepší ergonomickou polohu. Vyberte si desku stolu podle práce, kterou děláte. Pokud má být počítač umístěn na pracovní desku, zajistěte, aby zařízení náhodou nespadlo z příliš malého kusu nábytku.

Kromě psacích stolů se vyplatí pořídit si také kancelářské regály a kancelářské police. Tyto prvky vám umožní uložit osobní věci, dokumenty a vybavení potřebné k plnění vašich úkolů. Bude také dobré koupit komody. Kancelářské komody jsou zajímavé a zároveň často podceňované prvky v kancelářských prostorách.

 

Kancelářské židle- Baumax.cz

 

Křeslo do kanceláře šéfa

Kancelářské židle jsou základním vybavením pro pohodlnou prací u psacího stolu. Kancelářské židle budou také dobře fungovat v kanceláři každého šéfa. Taková židle však nemůže být ledajaká. Židle do kanceláře šéfa, manažera nebo vedeni firmy musí udávat prestiž osoby a jeho postavení ve společnosti. Proto stojí za to zvolit masivní kancelářská křesla s vysokými opěradly. Budou dokonalým prvkem vybavení kanceláře šéfa.

 

Kancelářské židle- Baumax.cz

 

Otočné židle pro pracovníky kanceláře

Ostatní zaměstnanci by také měli mít k dispozici vhodná místa k sezení. Kancelářské židle pro zaměstnance by se ale měly mírně lišit od těch, určených pro šéfa. V této kategorii nabízíme jednoduché a levné židle k psacím stolům. Tyto kusy nábytku zajistí komfort práce všem zaměstnancům. Kancelářská židle by proto měla být praktická. Mimořádně funkční jsou například křesla a otočné židle – díky nim kancelář se stane opravdu funkční. Otočné židle budou užitečné zejména tehdy, pokud zaměstnanci často vstávají od pracovních stolů, aby sáhnout po dokumentech nebo obsluhují klienty. Otočná židle bude v těchto případech neocenitelná!

 

Kancelářské židle- Baumax.cz

 

Kancelářská židle do domácí kanceláře

Práce na dálku nebo práce z domova bude také vyžadovat adekvátní místo k sezení. Pohodlná židle nebo kancelářské křeslo vám výrazně usnadní a zpříjemní pracovní povinnosti. Jak si vybrat správné židle pro domácí kancelář? Rozhodně stojí za to sladit model se stylem převládajícím v interiéru. Pro klasická aranžmá bude vhodná naše nabídka nábytku v klasickém designu. Do moderních interiérů budou vhodné otočné židle nebo otočná křesla. Ty budou nejen pohodlné, ale také zdůrazní inovativní charakter místnosti, styl uspořádání a zároveň budou elegantním doplňkem interiéru.

Domácí kanceláře jsou soukromým místem, kde si můžeme upravit místo k sezení podle vlastního vkusu. Nemusíme volit mezi jednoduchými modely v šedých nebo jiných decentních odstínech. Stojí za to vybrat něco zajímavějšího, zejména když, čalouněný nábytek nabízí různé vzory a barvy provedení.

Při nákupu kancelářské židle do vašeho domu se můžete také rozhodnout pro výjimečně ergonomické a pohodlné modely. Opěradlo by mělo být dobře přizpůsobeno vaším zádům, co vám při delším sezení ušetří bolesti zad. Pohodlné křeslo by mělo mít také vhodné područky. Stojí za to zajistit, aby byli nastavitelné. Područky, opěradla a výšku židle lze nastavit. Čím více možností nastavení, tím snazší je přizpůsobit otočné židle stolu a vašim potřebám.

Při nákupu multifunkčního křesla nezapomeňte zkontrolovat jeho možnosti nastavení. Nábytek vyrobený z kvalitních materiálů, vám bude sloužit po dlouhou dobu a nebude nutné jej často opravovat nebo vyměňovat za nový.

 

Kancelářské židle- Baumax.cz

 

Kancelářské židle pro učení a zábavu

Kancelářská křesla jsou také perfektní volbou pro děti a mládež. Starší děti budou moci takovou židli nebo křeslo bez problémů používat. Moderní modely v zářivých barvách jsou dokonalým doplňkem pro dětský psací stůl. Teenagery naopak potěší kancelářské židle v módním designu. V jejich případě bude nejlepší volbou židle nebo otočné křeslo. Zajistí správnou oporu páteře a správné držení těla, a zároveň budou stylovým a praktickým doplňkem interiéru. Takové čalouněné křeslo, navíc vybavené kolečky, je nepostradatelným prvkem studijního koutku.

Vhodně zvolená stolní deska bude také důležita pro učení. Nezapomeňte tedy investovat do příslušného psacího stolu pro vaše dítě. Psací stoly, které nabízíme, jsou moderní a módní, takže určitě potěší každé dítě. Můžete si vybrat velmi jednoduchý nábytek nebo modely s dodatečnými zásuvkami, policemi nebo výklenky.

Moderní design židlí a křesel rozhodně potěší i hráče. Herní židle jsou mimořádně pohodlné, navíc mají široké možnosti různých nastavení. Nastavit můžete například područky, výšku samotné židle nebo křesla a opěradlo. Pokoj pro hráče (místnost pro hráče) bude díky takovému křeslu nejen mimořádně funkční, ale i vizuálně atraktivní. Ideální pro moderní, módní a stylové interiéry. Pokud máte zájem o uspořádání pokoje pro hráče, nezapomeňte se také podívat na naše herní stoly a herní příslušenství.

 

Kancelářské židle- Baumax.cz