Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Montáž
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
6799,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinky
1999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
1999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
2999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
3299,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
1999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
1999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
6999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinky
6999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinky
2999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
3799,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Jak umístit pračku do malé koupelny?

Jak umístit pračku do malé koupelny?

21.04.2023

Mezi nejčastěji používané spotřebiče v každé domácnosti patří bezesporu pračka. Je těžké si představit život bez pračky, ale vzhledem k tomu, že tento domácí spotřebič je poměrně velký, je často obtížné jej snadno uspořádat.

Bezpečnost na prvním místě. Jaký detektor plynu a oxidu uhelnatého vybrat?

Bezpečnost na prvním místě. Jaký detektor plynu a oxidu uhelnatého vybrat?

04.12.2021

Dobře zařízený dům není jen o moderním vybavení a módním nábytku. Jde také a v podstatě především o bezpečnost členů domácnosti. Topná sezóna nám bohužel pokaždé přináší informace o případech otravy oxidem uhelnatým nebo plynem. Existuje však důvod,...

Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

08.07.2020

V malém koupelnovém prostoru pouze praktické koupelnové skříňky vám pomohou udržet pořádek a estetický vzhled. Jsou vhodné na kosmetiku, ručníky, čistící prostředky a na všechny drobnosti, které chceme mít vždy po ruce. Prvním krokem k dobře...

Komody do koupelny

Koupelna je místem, které by mělo být funkční nejen pro členy vaší domácnosti, ale také pro všechny hosty, kteří k vám přijdou. Aby byl tento úkol splněn, je nutné správně uspořádat prostor v této místnosti. Pro vhodnou úpravu koupelny bude vhodný nejrůznější koupelnový nábytek. V této kategorii najdete také komody do koupelny. Podívejte se, jak mohou změnit váš dům nebo byt.

Koupelnové komody- Baumax.cz

Atraktivní koupelnový nábytek

Nábytek, který nabízíme v našem obchodě, jsou jedinečné výrobky. Koupelnový nábytek mezi nimi je speciální sortiment, který je přizpůsobený tak, aby vám v koupelně nejlépe sloužil. Jaký nábytek vám tedy můžeme nabídnout? Zvláštní pozornost si zaslouží koupelnové skříňky. Závěsné nebo stojící modely jsou užitečné pro skladování a uspořádání kosmetiky, ručníků a čistících prostředků. Výrazně také zvýší estetiku celého interiéru.

Velmi populárním prvkem pro vybavení koupelny jsou také koupelnové sloupky (vysoké skříňky do koupelny). Tyto vysoké skříňky vám umožní dokonale uspořádat prostor dostupný v koupelně tak, aby vám a členům vaší domácnosti poskytl maximální funkčnost. 

Velmi oblíbené mezi našimi zákazníky jsou také koupelnové sestavy (umyvadla se skříňkou). Sestavy se skládají z několika skříněk nebo skříňky s umyvadlem. Sestavy skříněk s umyvadlem jsou atraktivní sady. Umyvadlové skříňky (skříňky pod umyvadlo) mohou být bílé nebo z nábytkové desky v dekoru přírodního dřeva. Díky těmto sadám získáte atraktivní koupelnové vybavení a především si nemusíte dělat starosti s otázkou jednotného stylu všech prvků a jejich estetickým uspořádáním. Produkty zakoupené v sadě jsou vzájemně sladěny. To výrazně zvyšuje pohodlí jejich používání a usnadňuje uspořádání koupelny. Nemusíte se také starat o umyvadlo a jeho velikost – to v sestavě bude přizpůsobeno velikostí skříňky. Sestavy často kromě skříněk a umyvadel obsahují také koupelnová zrcadla (zrcadla do koupelny). Koneckonců, je těžké si představit krásnou koupelnu bez praktických zrcadel.

Koupelnové komody- Baumax.cz

A co takhle komoda do koupelny?

Mezi koupelnovými skříňkami existuje speciální skupina výjimečně praktických a elegantních produktů. Samozřejmě mluvíme o koupelnových komodách. Mezi nábytkem jsou komody mimořádně populární a oblíbené vybavení. Umístíte je téměř do každé místnosti v domě: do obývacího pokoje, předsíně, ložnice, a dokonce kuchyně a domácí kanceláře. Své místo si našla rovněž v koupelně.

Komoda do koupelny je mimořádně praktickým a estetickým kusem nábytku. Díky krásným, jednoduchým a elegantním liniím nábytku, lze ji snadno uspořádat do koupelen zařízených v různých interiérových stylech.

Ukládání věcí je v koupelně také nesmírně důležité. Při řešení tohoto problému výrazně pomůže koupelnová komoda. Uvnitř snadno uložíte veškerou kosmetiku, ručníky a čistící prostředky, které potřebujete. Komodu může mít různorodé provedení – oblíbené jsou modely se zásuvkami nebo policemi s otočnými dvířky. Modely komod se zásuvkami a policemi s uzavřenými dvířky jsou velmi populární. Naše nabídka vám umožní vybrat si komodu vhodnou pro vaše potřeby. Proto neváhejte a pojďte si ji vybrat hned teď!

Univerzální a nadčasová bílá koupelnová komoda

V naší nabídce najdete další jedinečný kus nábytku. Řeč je o bílé komodě. Bílá komoda je zvláštním prvkem interiérového designu. Díky nadčasové, univerzální bílé barvě výrobek snadno zapadne do stávajícího uspořádání koupelny. Pokud si chcete do koupelny dokoupit další výrobky, bílá komoda do koupelny bude perfektní! Není třeba si dělat starosti ani s přeskupením - komodu lze snadno přizpůsobit jakémukoliv stylu. Jako univerzální kus nábytku se bude skvěle hodit do klasických a moderních interiérů. Produkty dostupné v naší nabídce budou pro tento úkol perfektní!

Závěsné nebo volně stojící?

Komoda do koupelny může být také, na rozdíl od ostatních místností v domě, závěsná. Závěsné koupelnové skříňky jsou skvělým nápadem pro malé interiéry. Nástěnná skříňka, stejně jako komoda, dodají místnosti lehkost a zabrání tomu, aby koupelna vypadala přeplněně, rovněž i v případě více položek vybavení. 

Pokud ovšem dáváte přednost tradičnějším řešením, určitě do koupelny umístěte volně stojící koupelnové skříňky (nízké skříňky do koupelny). Toto klasické řešení bude dobře fungovat rovněž v případě komod. Volně stojící komoda poskytne příslušné místo pro uložení vašich osobních věcí a dodá vaší koupelně požadovaný styl.
U závěsných nebo stojících modelů se můžete rozhodnout pro různé barvy a provedení nábytku. Bílé prvky budou pro koupelny rozhodně nejlepší. Moderní linie a univerzální barva vám určitě pomůže sladit komodu se stylem interiéru podle vašeho výběru.

Komoda a zrcadlo

Nemáte dostatek prostoru pro kosmetiku? Nebo vám možná chybí typický toaletní stolek? V této situaci vám pomůže moderní koupelnová komoda! Vše, co musíte udělat, je pověsit nad komodu zrcadlo. Koneckonců, krásná aranžmá nevyžadují složité postupy. Svůj vzhled můžete zkontrolovat v zrcadle a komoda se zásuvkami nebo s policemi, vám pomůže uspořádat veškerou vaši kosmetiku.

Můžete se také rozhodnout koupit hotovou sestavu. Koupelnové skříňky se zrcadlem (zrcadlové skřínký) jsou jedinečné a praktické prvky. Podívejte se, jak moc vám tento typ produktu pomůže atraktivním způsobem uspořádat prostor. Vaše koupelna se může výrazně změnit. Nabízené v našem obchodě produkty vám pomůžou vytvořit krásné aranžmá. Ukažte své rodině a hostům, jak jedinečný a efektní může být tento interiér!