Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Montáž
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Koupelnové komody

Třídit podle:
seřadit
filtrovat

Koupelna je místo, které by mělo sloužit nejen členům domácnosti, ale také všem hostům, kteří nás navštíví. Aby tato podmínka mohla být splněna, je třeba tento interiér odpovídajícím způsobem vybavit. K tomu poslouží celá řada koupelnového nábytku.

Sortiment těchto výrobků, které obchod Baumax nabízí, je poměrně široký. Najdeme zde celé soupravy koupelnového nábytku, ale také jednotlivé koupelnové skříně, závěsné nebo stojící a také koupelnové komody, které nám umožní vybavit i ten nejmenší prostor tak, aby vytvořily dostatek místa a současně, aby umožňovaly uložení užitečných doplňků.

Koupelnové komody - Baumax

Koupelnové komody, jaké potřebujete!

 

Když potřebujete nábytek, který umožňuje uspořádání nejrůznějších předmětů, dobrou volbou bude koupelnová komoda. Tento druh nábytku, který je dostupný v obchodě Baumax, se v mnoha ohledech vyznačuje velkou rozmanitostí. Rozdíly se netýkají pouze barev nebo velikosti komody, ale také vybavení. Modul může obsahovat skříň s poličkami a zásuvkami. Při koupi je třeba na tyto rozdíly pamatovat, aby daný kus nábytku odpovídal našim požadavkům a možnostem interiéru.

 

 

S námi si komodu vyberete velmi snadno!

 

Baumax nabízí řadu produktů, které nejen že se hodí do koupelnového interiéru, ale které budou ladit i se stávajícím nábytkem. Část komod je ve variantě s nožičkami, jiné bez. Můžeme tedy zvolit takovou komodu, která z hlediska výšky bude kompaktní s ostatním nábytkem nebo spotřebiči.

Zákazníci velice ocení možnost zakoupení koupelnových doplňků, které budou ladit s celkovým designem koupelny. Máme k dispozici velký výběr různých dávkovačů, koberečků a koupelnových rohoží. Pestrá paleta barev umožní každému snadný výběr!