Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Potahová látka
Styl
Nohy
Šířka (cm)
Barva
Více
Hledat

Kancelářská křesla

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3    
2099,30 Kč / ks 2999,00 Kč / ks
Akce
Novinky
6649,30 Kč / ks 9499,00 Kč / ks
Akce
2659,30 Kč / ks 3799,00 Kč / ks
Akce
Novinky
3569,30 Kč / ks 5099,00 Kč / ks
Akce
Novinky
3674,30 Kč / ks 5249,00 Kč / ks
Akce
Novinky
3569,30 Kč / ks 5099,00 Kč / ks
Akce
Novinky
2169,30 Kč / ks 3099,00 Kč / ks
Akce
Novinky
2169,30 Kč / ks 3099,00 Kč / ks
Akce
2519,30 Kč / ks 3599,00 Kč / ks
Akce
2589,30 Kč / ks 3699,00 Kč / ks
Akce
2589,30 Kč / ks 3699,00 Kč / ks
Akce
1  2  3    
Nová dimenze pohodlí – jaké je správné herní křeslo?

Nová dimenze pohodlí – jaké je správné herní křeslo?

23.12.2020

Donedávna pojem herní křeslo nikomu nic neříkal, od chvíle, kdy jsme začali více pracovat na dálku z domova, se to radikálně změnilo. Ukázalo se, že herní křesla navržená s ohledem na uživatele počítačových her jsou perfektní jako kancelářský nábytek.

Práce z domova - volíme pohodlnou kancelářskou židli

Práce z domova - volíme pohodlnou kancelářskou židli

19.11.2020

Kancelářské židle používáme nejen v práci, ale i doma. Domácí kancelář se objevuje v mnoha domácnostech, protože stále více pracujeme doma, učíme se nebo si hrajeme na počítači. Trávíme spoustu času sezením, což není nejlepší pro páteř a svaly.

Ergonomie práce na počítači

Ergonomie práce na počítači

30.12.2021

Pohodlné místo pro práci a studium má cenu zlata, zvláště když trávíme více než čtyři hodiny denně před obrazovkou PC. V dobách, kdy pracujeme a učíme se dálkově stále častěji, potřebujeme organizaci prostoru, která nám tento úkol usnadní. Ergonomie práce

Jak opravit plynový výtah v kancelářské židli? Pokyny krok za krokem

Jak opravit plynový výtah v kancelářské židli? Pokyny krok za krokem

27.07.2021

Kancelářská židle se zlomeným plynovým výtahem přestává plnit svoji funkci, ale to neznamená, že je nutné ji okamžitě vyměnit. Místo utrácet za novou židli, často stačí koupit nový pneumatický píst a vyměnit jej za poškozený. I když to nevypadá, není...

Kancelářská křesla

Donedávna pojem kancelářská křesla nikomu nic neříkal. Od chvíle, kdy jsme začali více pracovat na dálku z domova, se to radikálně změnilo. Ukázalo se, že otočné židle navržené s ohledem na uživatele počítačových her jsou perfektní také jako kancelářský nábytek. Trávíme stále více času před obrazovkou počítače a potřebujeme pohodlí, které nám mohou herní židle poskytnout. Herní židle je kancelářská židle přizpůsobená potřebám hráčů. Nadšenci tráví mnoho hodin sezením, což se promítá do zdraví a pohody. Herní židle byla navržena tak, aby co nejvíce uvolnila páteř a poskytla uživateli pohodlí a možnost odpočinku. Jaké přesně funkce najdeme v herních židlích, které nenajdeme v kancelářských židlích?

Kancelářská křesla - Baumax

Tvar křesla

Volba správného křesla je velmi důležitá, pokud se chceme vyhnout nepříjemným následkům dlouhodobého sezení. Ujistěte se, že vybraný model poskytuje dostatek místa. Někteří výrobci specifikují váhu uživatele jako jeden z parametrů, což umožňuje přizpůsobit příslušný model postavě. To nám zaručí, že se páteři uleví na těch nejcitlivějších místech. Herní židle poutají pozornost zajímavým, dynamickým designem. Nejlepší z nich kopírují sedadla instalovaná v závodních automobilech. Velmi důležitá je také možnost nastavení výšky sedáku pro přizpůsobení židle výšce hráče a výšce stolu.

Područky

Obzvláště důležitým prvkem pro hráče jsou loketní opěrky. Pohodlná podpora zápěstí nezpůsobuje únavu a bolest předloktí a uvolňuje ramena. Většina modelů má možnost nastavit výšku područek, ale také vám umožní nastavit vzdálenost od sedáku.

Nastavitelné opěradlo

Jedna z nejdůležitějších částí kancelářského křesla. Téměř každý model je vybaven pohodlnou opěrkou hlavy a odpovídajícím profilováním. Některé modely mají navíc opěrné bederní polštáře. Také některá křesla jsou vybavený funkci zvanou Tilt, což znamená, že opěradlo lze sklopit a je možné houpat se, a umožňuje jeho sklopení do polohy vleže.

Kolečka

V ideálním případě jsou vyrobeny z gumy nebo jiného měkkého materiálu, který nepoškrábe podlahu nebo z nylonu, který tlumí zvuky při pohybu. Nejedná se však o to nejdůležitější vybavení, ale o praktické příslušenství.

Čalounění

Pro čalounění herních židlí se používají moderní hydrofobní látky a ekokůže. Látky neabsorbují vodu, nečistoty, jsou odolné a vzdušné, i když svou strukturou připomínají přírodní kůži. Jsou rozhodně měkké a příjemné na dotek. Výplň herních židlí tvoří převážně různé druhy polyuretanových nebo polypropylenových pěn s vysokou odolností a pružností, které se vlivem tepla přizpůsobují tvaru těla. Kancelářské židle nemají mnoho funkcí považovaných za základní vybavení v herních židlích. Během práce nebude možnost houpání nebo sklopení  sedáku do polohy vleže nebude příliš často využito. Cenu herních židlí ovlivňuje bohatší technická vybavenost - jsou proto o něco dražší než standardní kancelářské židle. Kromě pohodlí židle pro kancelář, zejména ve veřejné správě nebo tam, kde je mnoho zákazníků, vhodnější budou modely s klasickým, decentním designem. Podsvícení a zářivé prvky použité na sedadlech herních židlí přitahují pozornost a pro kancelář mohou být vnímány jako příliš extravagantní.