Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Barva
Více
Výška (cm)
Šířka (cm)
Délka (cm)
Hledat

Barové židle

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
1899,00 Kč / ks
1999,00 Kč / ks
1499,00 Kč / ks 1899,00 Kč / ks
Akce
1499,00 Kč / ks 1999,00 Kč / ks
Akce
1399,00 Kč / ks 1849,00 Kč / ks
Akce
1399,00 Kč / ks 1849,00 Kč / ks
Akce
1849,00 Kč / ks 2399,00 Kč / ks
Akce
1  2    
Kuchyně ve tvaru L - jak navrhnout funkční interiér?

Kuchyně ve tvaru L - jak navrhnout funkční interiér?

11.01.2021

Rohový kuchyňský nábytek ve tvaru písmena „L“ je běžné uspořádání v úzkých kuchyních a kuchyňkách otevřených do obývacího pokoje. Funguje dobře v malých místnostech, ve větších pokojích jej lze doplnit kuchyňským ostrůvkem, barem nebo stolem se židlemi. .

Výzdoba stolu v obývacím pokoji – inspirace

Výzdoba stolu v obývacím pokoji – inspirace

26.02.2021

Každý z nás v životě jistě více než jednou stál před otázkou, jak prostřít stůl na důležitý večírek nebo na svátky, tak aby jeho výzdoba okouzlila hosty. Před speciálními slavnostními příležitostmi vyndáváme ze skříně; dekorativní svícny, elegantní...

Jak propojit obývací pokoj s jídelnou? - navrhujeme osvědčené způsoby

Jak propojit obývací pokoj s jídelnou? - navrhujeme osvědčené způsoby

10.07.2020

Propojení kuchyně s obývacím pokojem vytvoří moderní prostor. V menších bytech stojí za to vyčlenit oddělené místo pro společné stravování. Obývací pokoj je pro tento účel nejlepší, jelikož je větší než ostatní pokoje a stůl se židlemi vytvoří další...

Paletový nábytek do obývacího pokoje - jak jej vyrobit? Industriální styl pro začátečníky

Paletový nábytek do obývacího pokoje - jak jej vyrobit? Industriální styl pro začátečníky

09.01.2021

Již téměř deset let patří mezi nejmódnější interiérové řešení - nábytek z palet do obývacího pokoje je designový a ekologický. Dokonale zapadá do trendu upcycling, tzn. opětovného použití nepotřebných věcí. Krásně ozdobí dům a zahradu. K tomu si...

Kuchyň a skandinávský styl - jak zařídit interiér? 5 tipů

Kuchyň a skandinávský styl - jak zařídit interiér? 5 tipů

31.12.2020

Móda na minimalistický, zaměřený na jednoduchost a funkčnost, skandinávský styl nepomíjí. Vypadá obzvláště atraktivně v kuchyni, kde je mimořádně důležitá čistota, pohodlí a smysl pro pořádek - doslova i vizuální. Zjistěte, jak zařídit kuchyň...

Barové židle

 

Moderní uspořádání kuchyně vyžaduje kombinaci estetiky, pohodlí a funkčnosti. Dosažení takové kombinace kolikrát způsobuje problémy nejen majitelům domů a bytů, ale i bytovým architektům. Dosažení správné rovnováhy může být obtížné, ale s našimi produkty to bude snadné! Podívejte se sami, jak se může vaše kuchyně díky použití vhodných židlí změnit. Tyto speciální, barové židle jsou dokonalou odpovědí na poptávku po pohodlných, módních a praktických řešeních.

 

Barové židle- Baumax.cz

 

Co charakterizuje barové židle – hokery?

Židle hoker je na rozdíl od jiných, velmi specifická židle, která je zvláštní svým tvarem a účelem. Hokery jsou vysoké barové židle, které nutí uživatele sedět trochu jiným způsobem než v případě běžné židle. Na židli hokeru sedíte vysoko, nohy nespočívají na podlaze, ale na speciálních opěrkách namontovaných na židli.

Hokery je kuchyňský nábytek (kuchyň a jídelna), který se obvykle používá v soukromých domech, kde jsou součástí kuchyňského zařízení. Kvůli jejích funkčnosti jsou často také součástí vybaveni baru. Barové židle jsou stálým prvkem hospod, klubů a barů, a asi si bez nich takové místo jen těžko dokážeme představit. Židle si získala uznání i mezi majiteli kadeřnických nebo kosmetických salonů. Zákazníka je snadněji obsloužit, samotný salon díky modernímu zařízení bude vypadat estetičtěji a atraktivněji.

Tato specifická židle se bez problémů vejde do každého moderního interiéru. Modely se mohou lišit podle toho, zda má barová židle jako základnu jednu nebo čtyři nohy – obě možnosti jsou velmi atraktivní. Je však možné uspořádat interiér pomocí hokeru v klasičtějším stylu? Samozřejmě! Poté použijte dřevěné výrobky. Atraktivní dřevěné stoličky oteplí atmosféru. Koneckonců, dřevo je univerzální a velmi příjemný materiál. Zajímavý design vám umožní použít dřevěné hokery jak do klasického, tak moderního interiéru.

Do kuchyně lze použít také otočné modely. Toto řešení vám pomůže pohodlně se posadit a následně opustit místo. Budou také ideálním způsobem pro efektivnější obsluhu zákazníků v kadeřnických nebo kosmetických salonech. V případě potřeby může zaměstnanec jemně otáčet se židlí, co usnadní provádění příslušných procedur.

Židle hoker může být vyrobena z různých materiálů. Pohodlné sedáky můžou být čalouněné, což výrazně zvyšuje komfort používání nábytku. U barových židlí nebo těch, které budou používané v kosmetickém salonu, obzvlášť stojí za to zvolit materiál, který se snadno myje. Jinak bude barová židle během krátké doby ušpiněná a tím pádem neatraktivní. Pokud vám záleží na čistotě, je lepší upustit od čalouněných modelů a vybrat si dřevěné, kovové nebo plastové.

 

Barové židle- Baumax.cz

 

Hokery do kuchyně – nebo vylepšete si vzhled své kuchyně

Uspořádání hokeru v kuchyni není vůbec obtížné. Barová židle bude alternativou k tradičnímu místu k jídlu. Nemáte místo na jídelní stoly a kuchyňské stoly a jídelní židle a kuchyňské židle? Nudí vás tradiční stůl a židle do kuchyně (nábytek do jídelny)? Jsou pro vás rohové jídelní soupravy (kuchyňské rohové lavice) příliš klasické? Je tedy čas na změnu!

Židle hokery jsou kusy nábytku, které lze snadno aranžovat nejen samostatně, ale také ke stávajícímu kuchyňskému vybavení. Dávejte si však pozor, kam je dáte. Skříňky pod dřez, skříňky z cargo košem (tzn. výsuvné systémy pro kuchyňské skříňky), které tvoří atraktivní vnitřní vybavení kuchyňských skříněk, stejně jako skříňky pro vestavné spotřebiče nejsou vhodným místem pro umístění barové židle. Funkčnost těchto skříněk a samotného sedáku se pak výrazně zmenší.

Barové židle vypadají skvěle u kuchyňských ostrůvků nebo kuchyní ve tvaru písmene L. Proto stojí za to kuchyň správně navrhnout, aby byli barové židle plně funkční. Podle toho tedy zařiďte kuchyňské skříňky (skříňky do kuchyně). Stojí za to trochu vysunout dopředu kuchyňské pracovní desky, aby se pod ně dalo snáze dát nohy společně se židlí. Sestavy kuchyňského nábytku (kuchyňský nábytek) jistě pomohou při zařizování takové kuchyně od začátku. Pokud nechcete úplně měnit vybavení, stačí trochu pozměnit vzhled kuchyňských skříněk. Nové kuchyňská čela (kuchyňská dvířka) budou v tomto případě ideálním řešením. K nábytku pořiďte také kuchyňské sokly.

Moderní kuchyně jsou ideálním místem pro použití barových židlí. Designový vzhled barových židlí a módní kuchyně jsou dokonalou kombinací! V případě modulárních kuchyní (jako například: modulární kuchyně MERCADO) bude celá záležitost snadnější, pokud jde o uspořádání skříněk a případné úpravy, protože jednotlivé kusy nábytku lze libovolně kombinovat.

 

Barové židle- Baumax.cz

 

Atraktivní barové židle hokery nejen do barů

Moderní stoličky, jako jsou kuchyňské židle nebo barové židle, se nabízejí v mnoha barevných provedeních, designech a tvarech. Dřevěné stoličky a rovněž ty z jiných materiálů (kov, plast, s čalouněním nebo bez) mají v současné době velmi zajímavé tvary. Neobvyklé profilování opěradla, tvar sedadla nebo výrazné barvy a originální vzory – to vše dělá ze židlí jeden ze specifických a originálních kusů nábytku, které zdobí dům a byt.

Otočné barové židle hokery jsou pohodlné a vizuálně velmi atraktivní. Alternativou k nim jsou barové stoličky nebo židle hokery, které připomínají vysoké židle. Obojí bude ideálním řešením pro kuchyňské aranžmá nebo vybavení kosmetických a kadeřnických salonů. Sedák by měl mít vhodnou výšku, proto při nákupu konkrétních modelů věnujte pozornost jejich výšce.

 

Barové židle- Baumax.cz

 

Kosmetické a kadeřnické židle hokery

Barové židle typu hokery pro obsluhu zákazníků v kadeřnických nebo kosmetických salonech by měly splňovat několik požadavků. V první řadě by měly být pohodlné, protože žádný majitel nechce, aby se jeho zákazníci v jeho salonu cítili špatně. Nejpohodlnější budou čalouněné modely, ale musíte pamatovat na to, aby vybrat pro čalounění látku, která se bude snadno čistit. Při výběru nezapomeňte věnovat pozornost také opěradlu. Mělo by mít přiměřenou výšku, aby se o něj klient pohodlně opřel. Pro salony budou modely s opěradlem vhodnější než ty bez opěradla. Atraktivní design židle s opěradlem se přizpůsobí jakémukoliv stylu aranžmá převládajícímu v dané provozovně, takže snadno najdete takovou barovou židli, která bude předně vyhovovat vašemu interiéru.

 

Barové židle- Baumax.cz