Bílá podlaha v obývacím pokoji s deskou Barlinek v hlavní roli

04.11.2021

Rádi sledujete nejnovější trendy a nebojíte se riskovat? Chcete si zařídit obývací pokoj způsobem, který místnost opticky zvětší? Nic jednoduššího, tohoto efektu dosáhnete s bílou podlahou! Dřevěné podlahy jsou jednou z možností, které budou ve vašem obývacím pokoji určitě fungovat. Skvělým řešením v tomto případě bude deska Barlinek, jeden z nezbytných moderních prvků skandinávského stylu, který - pokud jde o design interiéru - v této sezóně vede. Bílá dřevěná podlaha dodá vašemu obývacímu pokoji nejen styl, ale také jej opticky zvětší a místnost bude vypadat prostornější. V tomto článku vám řekneme, jak pomocí desky Barlinek aranžovat interiér, ve kterém vládne světlo a dojem téměř sterilní čistoty. Bílá podlaha v obývacím pokoji je moderním a elegantním řešením, takže se nebojte riskovat a podívejte se do naší kategorie dokončení a zařízení interiéru, kde najdete spoustu inspirací.


V tomto článku:
1. Dřevěná podlaha z bílých prken u vás doma
2. Bílá podlaha v obývacím pokoji a styl interiéru
3. Bílá podlaha - jsme pro!
4. Skandinávský styl a bílá podlaha - souhrn
5. Bílá v interiéru nepatří jen skandinávskému stylu
6. Elegantní a funkční odpočinková zóna v obývacím pokojí s bílou podlahou
7. Bílá podlaha v obývacím pokoji a další - vyberte si něco vhodného pro vás!Dřevěné podlahy- Baumax.cz

 

Dřevěná podlaha z bílých prken u vás doma

Jak uspořádat bílou podlahu v moderních interiérech? Deska Barlinek je nepochybně návratem k natuře, ale také výjimečně módním prvkem interiérového designu. Co charakterizuje prkennou podlahu Barlinek, že vypadá skvěle prakticky v každém interiéru? Podlahová deska Barlinek je především široká - takže vizuálně zvětší váš obývací pokoj, a také je organická. Deska Barlinek má neodolatelný přirozený vzhled díky speciálnímu kartáčování dřeva. Studené barvy, jemné šedé v různých odstínech nebo dokonce zcela bílá podlaha z přírodního dřeva jsou natolik univerzální, že je můžete úspěšně použít jak ve skandinávském, tak v jiném interiérovém stylu, třeba ve zcela jinoým charakteru. Bílá barva panelů nejenže udělá váš interier prostorným, ale rovněž bude mimořádně módním prvkem na dlouhá léta.

 

Dřevěné podlahy- Baumax.cz

 

Bílá podlaha v obývacím pokoji a styl interiéru

Nevíte, jakou barvu podlahy zvolit do obývacího pokoje? Bílé panely jsou dokonalým řešením, pokud jste milovníkem prostorných interierů. Dodají vašemu obývacímu pokoji nejen eleganci, ale vhodně vybrané podlahové panely a barvy stěn, rovněž dodají vašemu obývacímu pokoji optickou prostornost.  Myslíte si, že přebytek světlých barev, zejména bílé, dodá interiéru příliš sterilní charakter jako v nemocnicí? Mýlíte se! Stačí zvolit vhodné doplňky, které jsou v interiérovém designu tolik důležité. Vsaďte na polštáře s třásněmi a pletené deky, které dodají vašemu interiéru pocit útulnosti. Vhodné budou také osobní suvenýry. Bílá navíc nemusí mít jeden odstín - vyberte si ty trochu teplejší a různorodé odstíny, a zjistíte, že bílý interiér vůbec nemusí být studený. S tím vám určitě pomohou naše interiérové barvy, zejména bílé barvy na stěny. Využijte také nabídku z kategorie panely a desky pro výběr podlahové krytiny.   Oboje nejsou náročné na údržbu!
 

Bílá podlaha - jsme pro!

Světlé nebo bělené podlahové desky se mohou zdát kvůli udržení čistoty nepraktické, ale nečistoty zejména na teplých odstínech světlých podlah nejsou mnohem viditelnější než na klasických tmavých podlahách. Pokud si myslíte, že tento typ podlahy je náročný na udržování čistoty, nemusíte se příliš trápit. Vše, co musíte udělat, je koupit správné přípravky, které vám pomohou rychle a efektivně uklízet podlahu. Podívejte se do naší kategorie domácí potřeby, kde najdete mimo jiné velmi účinné čistící prostředky, a uvidíte, že péče o podlahu, stěny a nábytek v bílé barvě není tak náročná.
 

Skandinávský styl a bílá podlaha – souhrn

Skandinávský styl a interiéry zařízené v takovém stylu se mohou zdát příliš chladné, ale tento dojem je mylný. Tento styl je především minimalistický, estetický a založený na jednoduchosti. Ve skandinávském stylu je kladen důraz především na vkusné doplňky a absenci přepychu a okázalosti. Bílá podlaha pouze zdůrazňuje tento stylový minimalismus. V obývacím pokoji ve skandinávském stylu bude dobře fungovat jednoduchý, spíše lehký nábytek, jehož jednotnost lze prolomit mírně tmavšími prvky dekoru, například pomocí orámovaného zrcadla nebo obrazy. Přepychové dekorace zde nejsou nutné; stačí jednoduchý stůl, pohovka nebo křesla, která nepůsobí masivním dojmem. Podobně dobře poslouží v tomto typu interiéru skříňky nebo komody - bez zbytečných zdobení, spíše ve světlých odstínech, bílé nebo šedé. Světlé stěny nebo podlahy budou také atraktivním  pozadím pro trochu výraznější doplňky.
 

Bílá v interiéru nepatří jen skandinávskému stylu

Pamatujte, že světlou nebo zcela bílou podlahu v obývacím pokoji lze úspěšně použít také pro jíný styl uspořádání. Je tak jemná a přirozená, že snadno zapadne do provensálského nebo francouzského stylu. Koneckonců, bílá je především univerzální barva. Vhodné doplňky, romantické nebo minimalistické, dodají interiéru ten správný charakter. Zásadní je také výběr nábytku - dekorativního nebo jednoduchého. Bělené desky, také v závislosti na jejich kresbě letokruhů a struktuře, mohou vypadat skvěle prakticky v každém interiéru. Vše závisí na vašem vkusu a kreativitě. Tak pojďte do toho!

 

Dřevěné podlahy- Baumax.cz
 

Elegantní a funkční odpočinková zóna v obývacím pokojí s bílou podlahou

Obývací pokoj by měl být především zónou relaxace a odpočinku. Jak zařídit místo, kde budete moci odpočívat po únavném dni plném aktivit? Existuje několik řešení. Díky použití bílé podlahy v obývacím pokoji se můžete rychle uvolnit - světlé barvy vás obvykle uklidní a utiší. Díky nim také interiér získá jemnější charakter.

Vyberte si podlahové panely nebo dlažbu na podlahu, které nejlépe odpovídají vašemu vkusu. Pokud dáváte přednost tmavým podlahám, monotónnost interiéru snadno rozbijete světlými doplňky. Vsaďte na své oblíbené doplňky: figurky, fotografie nebo obrazy. Dobrým řešením je také zdůraznit styl interiéru novým atraktivním  nábytkem. Ten může být ve stylu, který harmonizuje s minimalistickými bílými podlahami – v tlumených barvách a bez  výrazných zdobení - nebo naopak vyniknout na pozadí podlah a stěn. Tmavě hnědá zde vytvoří zajímavý kontrast a bílá podlaha s ní bude dokonale ladit.
jemnější charakter.

Vyberte si podlahové panely nebo dlažbu na podlahu, které nejlépe odpovídají vašemu vkusu. Pokud dáváte přednost tmavým podlahám, monotónnost interiéru snadno rozbijete světlými doplňky. Vsaďte na své oblíbené doplňky: figurky, fotografie nebo obrazy. Dobrým řešením je také zdůraznit styl interiéru novým atraktivním  nábytkem. Ten může být ve stylu, který harmonizuje s minimalistickými bílými podlahami – v tlumených barvách a bez  výrazných zdobení - nebo naopak vyniknout na pozadí podlah a stěn. Tmavě hnědá zde vytvoří zajímavý kontrast a bílá podlaha s ní bude dokonale ladit. Bílé podlahy v místnosti není vše. Bílé stěny? Samozřejmě! Můžete si také koupit zajímavé nástěnné panely a další typy obložení stěn, které jsou fantastickou alternativou ke klasickým interiérovým barvám. Použití takových řešení v uspořádání interiéru zdůrazní bílou podlahu a určitě upoutá pozornost hostů!


NECHTE SE INSPIROVAT!

Nábytek do obývacího pokoje Capri Bílý Nábytek do obývacího pokoje Paris Nábytek do obývacího pokoje Livinio II Nábytek do obývacího pokoje Berlin


 

 

Zpět