Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Délka (cm)
Šířka (cm)
Celková výška (cm)
Hloubka (cm)
Tvar
Materiál
Kryt vaničky
Vanička se sedátkem
Sifón v sadě
Barva
Průměr sifónu (cm)
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Sprchová vanička pětiúhelník verdi 90/90/13

2999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Sprchová vanička pětiúhelník Espera Plus Aqm2698cst...

3835,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Sprchová vanička pětiúhelník Espera Plus Aqm2698 90x90x12...

3529,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Sprchová vanička pětiúhelník Espera Aqm2398 90x90x5 bílý

2889,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Sprchová vanička pětiúhelník Espera Aqm2398cst 90x90x5...

3199,00 Kč / ks

Sprchové vaničky

Sprchové vaničky a jejich výběr je důležitý úloha, nejen proto, že je široká nabídka. Během rozhodovaní o koupi vaničky musíte zvážit, zda chcete mít sprchu s mělkou nebo hlubokou sprchovou vaničkou a jaký tvar by to měl být. Je také důležité, kolik místa máme v koupelně.

Sprchové vaničky- Baumax.cz

Čemu věnovat pozornost při nákupu sprchové vaničky?

Tvar vaničky

V nabídce můžete najít vaničky různých tvarů:

  • čtvrtkruhové vaničky

  • čtvercové vaničky,

  • obdélníkové vaničky

  • asymetrické vaničky.

Významný vliv na výběr správné vaničky má množství volného místa v koupelně a odpovídající tvar vaničky ke sprchovému koutu. Stojí za zmínku, že výběrem sprchového koutu a vaničky od jednoho výrobce bude montáž vaničky mnohem jednoduší. Když se rozhodnete pro čtvrtkruhovou nebo asymetrickou sprchovou vaničku, můžete ušetřit prostor v koupelně. Proto jsou vhodné do menších koupelen.

Čtvercová a obdélníková sprchová vanička bude vhodnější pro velkou koupelnu, ve které máme větší prostor na realizaci. Nejběžnější materiály pro výrobu sprchových vaniček je smalt, akrylát a keramika. Kvalita materiálu vaničky je jedním z důležitých faktorů ovlivňujících komfort při sprchování.

  •  Hluboké vaničky:

​         Hluboké sprchové vaničky jsou praktickým řešením pro každou koupelnu a skvělou volbou pro lidi, kteří si nemůžou dovolit vanu kvůli omezenému prostoru. Když se rozhodnete pro hlubokou vaničku, můžete ji použít i na jiné účely při kterých byste použili vanu. Je to ideálna volba pro ty, kteří oceňují praktické použití a standardní řešení.

  •  Nízké vaničky:

​        Pokud máte k dispozici moderní koupelnu, můžete si vybrat mělkou sprchovou vaničku. S tímto řešením můžete zdůraznit individuální styl koupelny a zvětšit opticky prostor. Mělká vanička je vhodná do malých, ale i velkých koupelen. Bude ideální pro osoby, které oceňují minimalistický a moderní koupelnový styl.

Sprchové vaničky- estetika a funkcionalita v jednom

Sprchové vaničky se staly nepostradatelným prvkem moderních koupelen, kombinujíc svůj elegantní design s vysokou funkcionalitou. Ať už preferujete minimalistický styl nebo luxusní vzhled, na trhu naleznete vaničku, která dokonale zapadne do vašeho interiéru. Ale sprchové vaničky nejsou jen o estetice. Jejich ergonomické tvarování a odolné materiály zajišťují dlouhou životnost a komfort při každodenním používání. Investice do kvalitní sprchové vaničky tak přináší nejen vizuální potěšení, ale také praktickou hodnotu pro každodenní život. Navštivte specialisty na koupelnové vybavení a objevte širokou škálu sprchových vaniček, které vaší koupelně dodají punc jedinečnosti.

Pravidla pro instalaci sprchového koutu bez sprchové vaničky

Pravidla pro instalaci sprchového koutu bez sprchové vaničky

​Minimalistická koupelna je jedním z nejzajímavějších příkladů jednoduchého designu. Uspořádaná bez zbytečného nábytku, zařízení, dekorací a drobností vytváří luxusní zónu relaxace...

Jak by měla vypadat koupelna pro handicapované?

Jak by měla vypadat koupelna pro handicapované?

Koupelna je místnost, která by měla být navržena a vybavena tak, aby ji každý člen domácností mohl volně a pohodlně využívat...

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

Zařízení stylové a funkční koupelny není snadné, zejména pokud nemáte příliš mnoho místa. Dnes zvolené vybaveni nám bude sloužit po mnoho let. Tento problém je mnohem vážnější a složitější, než jenom odpověď na otázku: vana nebo sprcha?