Šatní skříň přes celou zeď. Posuvné dveře nebo otočné? Vybírejte s námi!

16.11.2021

Šatní skříň je velmi důležitým prvkem vašeho interiéru, proto stojí za to se zaměřit na efektivní a funkční modely. Šatní skříň přes celou zeď, vybavená například posuvnými dveřmi, je jistě praktickým kusem nábytku, který je vhodný do větších a menších interierů. Skříň s posuvnýmí dveřmi může být extrémně funkční a zároveň zpestřit váš interiér. Můžete si také vybrat šatní skříň s otočnými dveřmi, která osloví milovniky klasických řešení. Mimořádně praktická je také skříň vybavená zrcadlem. U nás si můžete vybrat model šatní skříně, která stoprocentně splní vaše očekávání, a zároveň obohatí ložnici nebo obývací pokoj. Objevte mnoho vkusných aranžmá, které změní váš byt nebo dům. Bez ohledu na to, zda jsi pořídíte model s posuvnými nebo otočnými dveřmi, v ložnici určitě získáte mnohem více prostoru. Podívejte se na nabídku našeho obchodu, máme široký výběr šatních skříní, které vás osloví!

 

Šatní skříně- Baumax.cz


V tomto článku:
1. Jaká šatní skříň přes celou zeď do ložnice bude nejlepší? Modulární nebo vyrobená na míru? Vyberte si ten nejpraktičtější model pro vás
2. Šatní skříň přes celou zeď - s posuvnými nebo sklopnými dveřmi? Nebo snad se zrcadlem? Seznamte se s modely s posuvnými a otočnými dveřm!
3. Zjistěte výhody skříní přes celou zeď v interiéru. Bude fungovat nejen v ložnici!
4. Čela skříně přes celou zeď do ložnice nebo obývacího pokoje - představujeme dostupné možnosti
5. Jakou skříň přes celou zeď vybrat do místnosti? Co takhle skříň s posuvnými dveřmi nebo spiše s otočnými s fototapetou?
6. Podívejte se co jsme pro vás připravili v našem obchodě a využijte výhod naší bohaté nabídky. Skříně do ložnice a nejen!

 Jaká šatní skříň přes celou zeď do ložnice bude nejlepší? Modulární nebo vyrobená na míru? Vyberte si ten nejpraktičtější model pro vás

Skříň přes celou zeď do ložnice nebo obývacího pokoje se může velmi lišit. Máte možnost volby mezi šatní skříní na míru nebo modulárním kusem nábytku. Skříň na míru je mimořádně funkční. Bude perfektně přizpůsobená vašemu prostoru. Je to také poměrně drahé řešení; další možností je modulární šatní skříň přes celou zeď. Tento typ je také velmi praktický. Tento model nábytku se skládá z hotových dílů, které si také můžete vybrat tak, aby nejlépe odpovídaly dostupnému prostoru. V případě potřeby můžete k ní přidat také například sádrokartonové zídky, aby skříň co nejlépe vypadala na stěně. Velká šatní skříň přes celou zeď vám pomůže zorganizovat si prostor a určitě pojme všechny nejnutnější věci. Ideální pro jakýkoliv interiér, zejména do obývacího pokoje nebo ložnice. Můžete také vytvořit speciální výklenek, do kterého nábytek umístite.

 

Šatní skříně- Baumax.cz


Šatní skříň přes celou zeď - s posuvnými nebo sklopnými dveřmi? Nebo se zrcadlem? Seznamte se s modely s posuvnými a otočnými dveřmi!

Šatní skříň, která zabírá celou zeď, je rozhodně módním a praktickým kusem nábytku, ale jaký model byste si měli vybrat? Způsob, jakým otevřete skříň, je nesmírně důležitý. Model vybavený otočnými nebo možná posuvnými dveřmi? Otočné dveře jsou klasickým řešením, které se doporučuje pro prostornější místnosti. Díky takovým dveřím budete mít zároveň pohled na celý vnitřek šatníku a jeho obsah. Do menší místnosti lze naopak úspěšně použít šatní skříň s posuvnými dveřmi. Ta bude vypadat stejně dobře. Skříň lze navíc osvětlit a vybavit zrcadlem, což je také jednoznačná výhoda tohoto typu nábytku. Další možností je vybrat si kus nábytku se skládacími dveřmi, které se skládají do stran. Je to také mimořádně funkční řešení. Posuvné nebo otočné dveře šatní skříňě přes celou zeď mohou vypadat velmi odlišně a určitě atraktivně, a je jen na vás, jaký model a doplňky si do svého interiéru vyberete. Do svého interiéru si můžete úspěšně vybrat jak skříně s otočnými, tak posuvnými dveřmi, a to bez ohledu na jeho velikost.

 

Postele- Baumax.cz


Zjistěte výhody skříně přes celou zeď v interiéru. Bude fungovat nejen v ložnici!

Šatní skříň přes celou zeď se v poslední době stala mimořádně módním doplňkem v aranžmá interiéru. Vkusná skříň nebo skříň se zrcadlem, vyrobená na míru nebo modulární kus, bude jistě mimořádně praktickou volbou, pokud chcete získat prostor pro uložení spousty oblečení a věcí. Taková skříň bude vhodná do místnosti, kde nemáte příliš mnoho místa pro uskladnění, a tato skříň vám to pomůže velmi rychle změnit. Taková skříň - se zrcadlem nebo bez něj - má dostatek úložného prostoru a může být vybavena dalšími policemi, na které můžete dát tašky, batohy nebo cestovní kufry. Můžete si také zakoupit další zásuvky nebo kontejnery pro šatní skříně, aby se do šatníku vešlo ještě více věcí. Budete mít dostatek místa i na pověšení oblečení. Můžete si také vybrat malou skříň přes celou zeď - taková o šířce 60 cm dobře poslouží v malých interiérech, které potřebují lepší uspořádání.

 

Čela skříně přes celou zeď do ložnice nebo obývacího pokoje - představujeme dostupné možnosti

Čela jsou důležitým dokončovacím prvkem skříně, proto stojí za zvážení, které se budou hodit jak k ostatnímu nábytku, tak k vašemu aranžmá interiéru. Vyberte si čela, která styl interiéru ještě zdůrazní. Univerzální volbou jsou hladká čela, které jsou minimalistické a krásně splynou s pozadím. Barvu nebo intenzivitu lesku si můžete zvolit sami (některé jsou zcela matné). Na druhou stranu velmi působivě vypadají mřížkovaná čela, například ty s ozdobným úpletem. Budou skvěle vypadat především v interiérech navržených v souladu s nejnovějšími trendy. Frézovaná čela pro šatní skříň přes celou zeď a nejen takovou budou vhodnou volbou, do interiérů zařízených v klasickém, tradičním stylu a také vimtage stylu. Tyto modely jsou nejčastěji vyrobeny ze dřeva.

 

Šatní skříně- Baumax.cz
 

Jakou skříň přes celou zeď vybrat do místnosti? Skříň s posuvnými dveřmi  nebo spíše s otočnými dveřmi s fototapetou?


Funkčnost vaší skříně přes celou zeďje nejdůležitější, ale co ješte stojí za pozornost? Mimořádně důležitý je také vzhled šatníku. Každý kus nábytku, který vypadá atraktivně, přitahuje pozornost hostů. Obývací pokoj, denní pokoj nebo ložnice z něj určitě budou mít prospěch. Vyberte si stylový a praktický nábytek. V první řadě vybírejte každý kus nábytku, tak aby odpovídal stylu vašeho interiéru. Díky výběru světlých skříní, interiér bude vypadat prostornější, zatímco fototapeta na čelách šatníku bude módní a originální záležitostí. I když se to možná na první pohled nezdá, šatní skříň přes celou zeď je velmi dobrým místem pro fototapetu, která, pokud je správně nalepená, nebude vůbec překážet otevírání dveří. Tapetu si můžete vybrat tak, aby co nejvíce vyhovovala vašemu vkusu. Krajiny jsou v této sezóně výjimečně módní. Taková tapeta na skříň (nebo zeď) je určitě velmi zajímavým doplňkem, který nebude nudný a zpestří interiér.

 

Postele- Baumax.cz


Podívejte se, co jsme pro vás připravili v našem obchodě a využijte výhod naší bohaté nabídky. Skříně do ložnice a nejen!


Při zařizování interiéru bude velká šatní skříň s jakýmkoliv způsobem otevírání dveří jistě schopna umístit veškeré vaše oblečení a bude se perfektně hodit také do šatníku. Postarejte se také o její atraktivní design. Velikost si můžete vybrat podle svých potřeb a rozměrů místnosti. Váš interiér určitě získa pořízením takové skříně. Ke skříni si pořiďte i další doplňky a nábytek, který u nás můžete zakoupit. Doporučujeme například příslušenství k šatním skříním. Nebojte se také dalších prvků a vyberte si kompletní vybavení interiéru. U nás si můžete vybrat například multifunkční skříně do ložnice, skříně s posuvnými dveřmi nebo skříně s otočnými dveřmi. V udržování pořádku a organizaci budou nápomocné nástavce na šatní skříně. Nábytek do ložnice vám naopak pomůže k funkčnímu uspořádání celého prostoru. Vsaďte na naše osvědčené produkty a nebudete zklamáni!


NECHTE SE INSPIROVAT!

Ložnicový nábytek Bellagio II Ložnicový nábytek Sven Ložnicový nábytek Riccardo Ložnicový nábytek Blanco IV

 

Zpět