Patchwork dlaždice - do jakých interiérů?

26.09.2021

Přemýšlíte, jaké obklady koupit do kuchyně a jaké do koupelny? Dokončení interiéru je často náročný úkol, a tak není divu, že potřebujete nějakou inspiraci. Patchwork dlaždice jsou hitem sezóny. V našem článku se dozvíte vše, co potřebujete vědět o patchworkových dlaždicích. Poradíme vám, jak je uspořádat, aby tento vzorovaný prvek fungoval ve vašem interiéru a dodal mu charakter.
Patchworkové dlaždice nabízejí spoustu možností, ze kterých je velmi snadné čerpat inspiraci. Mají bohaté vzory, barvy a neobvyklé kombinace. Budou skvěle fungovat ve více než jedné místnosti: koupelně, kuchyni, předsíni a dokonce i venku. Nemusíte se omezovat. Podívejte se na naši kategorii dlažba patchwork- carpet a podívejte se na naše fantastické kolekce. Oživte s námi svůj interiér! Patchworkové dlaždice určitě zpestří každé aranžmá. Naše kolekce dlaždic budou fungovat na podlaze a stěnách, v kuchyni a koupelně.

 


V tomto článku:
1. Kde budou fungovat keramické patchwork dlaždice? Na co si dát pozor?
2. Patchwork dlaždice a světlé barvy - osvědčená kombinace. Jaké patchwork obklady zvolit do malého interiéru?
3. Patchwork dlaždice - jenom do koupelny? Objevte nevšední inspirace s použitím originálních obkladů!
4. Jaké doplňky a barvy ladí k patchwork dlaždicím? Poradíme!
5. Patchworkový vzor na dlaždicích - trochu originality v jednotném uspořádání. Odvážné kompozice na stěnách.  
6. Patchwork dlaždice a co víc? Uspořádání kuchyně a koupelny, které vás překvapí. Kolekce  retro dlaždic si získá vaši pozornost!
7. Podívejte se na všechny naše produkty. Mamé nabídku pro každého!Vybavení koupelny- Baumax.cz

 

Kde budou fungovat keramické patchwork dlaždice? Na co si dát pozor?

To, co je v patchworku zásadní, je originalita a odvázanost. Barevné prvky na podlaze nebo stěnách vaší koupelny a kuchyně určitě zpestří interiér a upoutají pozornost každého. Patchwork dlaždice je vzorovaná, originalní keramika, jejíž styl odkazuje na patchworkové látky a textilie - sešité z mnoha, často zdánlivě neslučitelných prvků. Takové dlaždice mohou mít navíc originální, zajímavé tvary. Patchwork dlaždice jsou obvykle spíše konzervativnější, ale přesto úspěšně zpestří nudný interiér. Trocha originality nemůže být nikdy na škodu. Ve kterých místnostech pak bude patchwork dlažba fungovat nejlépe? Zde neexistuje žádné pravidlo. Krásně budou vypadat ve větší koupelně, kuchyni nebo na chodbě, ale i venku. Zpestříme jimi také malý světlý prostor. Uspořádání stěn nebo podlah může být s takovými dlaždicemi opravdu atraktivní a  výsledek upoutá pozornost hostů!

 

Kuchyňské linky- Baumax.cz


Patchwork dlaždice a světlé barvy - osvědčená kombinace. Jaké patchwork obklady zvolit do malého interiéru?

Patchwork obklady jsou natolik výrazné a efektní samy o sobě, že již nepotřebují další doplňky, ale spíše zdůraznění. Nejčastěji mají bohatý vzor (více či méně pravidelný), který v kombinaci se stejně bohatě zdobenými prvky může vyvolat pocit chaosu a přeplnění. Taková keramika vypadá naopak skvěle, když hraje v aranžmá interiéru hlavní roli. Vsaďte tedy například na světlé stěny v koupelně, minimalistický dekor a vzorovanou podlahu z patchwork dlažby. Pokud chcete mimořádně efektní kompozici, můžete je také uspořádat jen na část podlahy nebo stěny. Interiéry samozřejmě nemusí být nutně ve světlé barvě, pokud samotné dlaždice mají takový odstín. Je však důležité, aby byly spíše tlumené. Například módní v poslední době, tmavě modrá barva může také úspěšně sloužit jako pozadí pro tento typ dlaždic. Pokud máte rádi tmavé barvy, pamatujte, že fungují dobře ve větších místnostech, protože vzorované patchwork obklady je spíše opticky nezvětší, i když budou ve světlém provedení.  

 

Kuchyňské linky- Baumax.cz


Patchwork dlaždice - jenom do koupelny? Objevte nevšední inspirace s použitím originálních obkladů!

Obklady a dlažba patchwork - pokud jsou správně uspořádány - jsou ve skutečnosti velmi univerzálním doplňkem. Můžeme je sladit s aranžmá v moderním a klasickém stylu.  Lze je úspěšně uspořádat na téměř jakémkoliv povrchu, včetně venkovních prostorů. Pokud je použijete na balkón nebo terasu, přidají jim trochu originality. Do exteriéru nezapomeňte však  vybrat odolnější materiál, jako je například gres. V interiéru, kromě koupelny budou patchwork obklady také jedinečným doplňkem, který zpestří kuchyňský prostor.

 

Obklady- Merkury Market


Jaké doplňky a barvy ladí k patchwork dlaždicím? Poradíme!

Přemýšlíte o použití patchwork dlaždic pro své aranžmá, ale nevíte, jaké další prvky k nim zvolit? Použití patchwork obkladu nebo dlažby je určitě efektním řešením, ale také stojí za to popřemýšlet o tom, jaké doplňky budou nejlépe ladit k tak charakteristickému prvku. Nesnažte se tuto vzorovanou keramiku doplňovat dalšími výraznými doplňky, aby celkový efekt nebyl přeplněný. Vsaďte na minimalistické doplňky a prvky, třeba organické.  Patchwork dlaždice mají také různorodý design a mohou se stylově lišit. Proto je můžete úspěšně kombiovat s mnoha různými styly interiéru. Tlumenější  barvy a vzory patchwork keramiky se určitě osvědčí v klasicky zařízených interiérech a zpestří minimalistický prostor. Bílé dlaždice se světlými, tmavými vzory budou vypadat velmi dobře, například ve skandinávském stylu. Světlý nábytek a tento typ keramiky obvykle tvoří harmonické duo. Tyto neobvyklé, téměř abstraktní kompozice určitě osloví také milovníky odvážných a nevšedních řešení. Výběr je opravdu velký, takže si každý může snadno najít něco pro sebe.

Patchworkový vzor na dlaždicích - trochu originality v jednotném uspořádání. Odvážné kompozice na stěnách

Patchwork dlaždice budou ideální jak pro milovníky originálních kombinací, tak pro lidi, kteří se zaměřují na bezpečnou klasiku. Musíte jen přemýšlet o vhodném uspořádání a šikovně je sladit se stylem interiéru. Originální kompozice z patchwork dlaždic na zeď nebo podlahu okamžitě oživí a zpestří kuchyň nebo koupelnu, takže si nemusíte dělat starosti s dalšími efektními doplňky. Je to také návrh pro lidi, kteří by chtělí designově zařídit svůj interiér, ale necítí se jistě v bytovém designu. K zpestření prostoru stačí jeden výrazný prvek v podobě patchwork keramiky. Tyto dlaždice - a jejich vzory - budou vypadat krásně na pozadí univerzálních barev: bílé, hnědé, béžové nebo šedé. Klasický interiér tak překvapí hosty, kteří vás navštíví, originálním prvkem.

 

Kuchyňské linky- Baumax.cz


Patchwork dlaždice a co víc? Uspořádání kuchyně a koupelny, které vás překvapí. Kolekce  retro dlaždic si získá vaši pozornost!

Výrazné patchworkové vzory v kuchyni nebo koupelně vás úplně nepřesvědčily, ale líbí se vám charakter jaký dodávají místnosti? Zvažte dlaždice v klasickém retro stylu. Vintage dlaždice mohou mít také patchwork motivy, ale pokud ne - ostatní modely vypadají stejně originálně jako patchwork dlaždice. Pokud se vyhýbáte typickým řešením a máte rádi retro atmosféru v interiérech, určitě se vám tento návrh bude líbit. Vintage dlaždice mohou mít různý design, vzory a mohou mít barevné provedení v tlumených nebo zařivých barvách. Hodí se do kuchyně i koupelny. Budou také dobře fungovat jako doplněk k ostatním místnostem. Ani v tomto případě se nemusíte omezovat. Tradiční gres nebo glazované dlaždice jsou ideální do koupelny. Stejně dobře se budou prezentovat v kuchyni. Kolekce vintage obkladů a dlažeb - v mnoha ohledech podobná patchwork dlaždicím - je multifunkční a univerzální. Snadno je sladíte se stylem  jakékoliv místností, můžete si také vybrat z mnoha vzorů a různorodých odstínů.  Mohou to být například také decentní šedé, bílé nebo výrazné mozaiky.

 

Dlažby- Baumax.cz


Podívejte se na všechny naše produkty. Máme nabídku pro každého!

Pokud zařizujete interiér, nezapomeňte se podívat do kategorie vybavení interiéru. Nabízíme mimo jiné  obklady, které určitě splní vaše očekávání. Zvláště doporučujeme například keramické dlaždice, dlažby a obklady. Do obývacího pokoje nabízíme dlaždice imitace dřeva, které jsou v současné době velmi populární. Máme také speciální obklady do obývacího pokoje a mnoho dalšího. Neváhejte a podívejte se na nabídku našeho obchodu ještě dnes! K dispozici máme také mnoho dalších produktů!


NECHTE SE INSPIROVAT!

Dlažby do obývacího pokoje Vintage Mix Dlažby do obývacího pokoje Hexatile Dlažby do obývacího pokoje Hexa Dlažby do obývacího pokoje Graff


 

 

Zpět