Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Typ
Určeno
Použití
Dekor
Mrazuvzdornost
Povrch
Rektifikovaná
Barva
Více
Třída
Délka (cm)
Šířka (cm)
Otěruvzdornost
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Mozaiky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    6
139,00 Kč / ks
129,00 Kč / ks
269,00 Kč / ks
159,00 Kč / ks
159,00 Kč / ks
119,00 Kč / ks
179,00 Kč / ks
165,00 Kč / ks
119,00 Kč / ks
109,00 Kč / ks
119,00 Kč / ks
149,00 Kč / ks
119,00 Kč / ks
170,00 Kč / ks
1    3  4  5    6

Mozaika je dekorace z malých prvků s různými barvami, texturami a tvary. Může být vyrobena z kamínků, skla, keramiky nebo kovu (například mědi a hliníku).

Mozaiky - Baumax

Nabídka zahrnuje široký výběr, a to jak pro interiér, tak i pro exteriér. Mozaiky jsou k dispozici v různých barvách a tvarech, což poskytuje neomezené možnosti kompozic.

Volba mozaiky z hlediska materiálů je také široká. Můžete si vybrat 4 mm, skleněnou mozaiku 8 mm, mozaiky z přírodního kamene, keramické mozaiky a plastové mozaiky, které jsou ideální pro bazény. Tam jsou také smíšené mozaiky, například sklo a kámen, a kovové mozaiky, například měď, které jsou ideální pro moderní pokoje. Různé materiály, barvy a tvary, z nichž se mozaiky vyrábějí, umožňují volný a neomezený výběr. Mohou být vybrány pro téměř všechny koupelny s dlaždicovou kolekcí, bez ohledu na jejich velikost, což vytváří stylový vzhled.

Způsob výroby (přilepení prvků na mřížce) poskytuje úplnou flexibilitu při navrhování místností, například můžete zaoblit elegantně povrchy. To dává mozaice rozhodující výhodu oproti běžným ozdobným obkladům. Díky svým vlastnostem dokonale odpovídají současným trendům.

 

Mozaika na stěnu a podlahu

 

Populárním trendem je mozaika na stěně nebo na podlaze v kuchyni nebo v koupelně. Používají se v místnosti jako dekorace, ale i v celém interiéru. Mozaika je charakterizována tím, že je vyrobena z malých prvků. Složením mozaiky v malé místnosti ji opticky zvětšíte. Podlahová mozaika bude perfektním řešením, pokud chcete dodat místnosti jedinečný vzhled.

Mějte na paměti, že pokud použijete podlahovou mozaiku a mozaiku na stěny ve stejné místnosti, měli byste nejprve zkontrolovat, zda spolu dlaždice vzájemně komunikují vizuálně.

 

Zveme vás proto, abyste se seznámili s naší nabídkou. Mozaiky u nás najdete za atraktivní ceny!