Nejmódnější nábytek do kuchyně

17.02.2022

Trendy interiérového designu pro rok 2022 přinášejí mnoho inovativních řešení, neobvyklých kombinací a moderních spojení. Kuchyňské sestavy dle nejnovějších trendů kombinují styl, pohodlí a ergonomii.

Co nám přinese Nový rok z hlediska uspořádání kuchyně? Jak najít módní sestavu do kuchyně a jídelny mezi mnoha návrhy? Jaké dekorace a doplňky zvolit? Jaký styl a materiál hledat při výběru vybavení do kuchyňské místnosti? Hledáte-li inspiraci jaký styl  zvolit do vaši vysněné kuchyně, ale nevíte jaké produkty vybrat? Určitě se podívejte, jaké interiérové ​​trendy budou hitem nadcházejícího roku.

V tomto článku:

1. Módní kuchyně 2022 - kombinace designu a ergonomie v kuchyni otevřené do obývacího pokoje

2. Módní kuchyně - top 5 nadcházející sezóny - co stojí za to použít v uspořádání prostoru

3. Módní kuchyňské linky- Dvoubarevná kuchyně - nové trendy nejen pro odvážné

4. Módní kuchyň ze spodních skříněk – vkusné minimalistické aranžmá v dobrém stylu

5. Hladké čela v pastelových barvách

6. Bílá kuchyně je stále top

7. Pokud kuchyně, tak i kuchyňsky ostrůvekNábytek do kuchyně- Baumax.cz


Módní kuchyně 2022 - kombinace designu a ergonomie v kuchyni otevřené do obývacího pokoje

Výrobci nábytku, aby splnili rostoucí očekávání zákazníků, každoročně uvádějí na trh nové kolekce kuchyňského nábytku, včetně sestav kuchyňského nábytku. Moderní kuchyňská linka je kombinací elegance a pohodlí. Je nejen prvkem interiérového designu, ale velmi často i jeho ozdobou.

Kuchyně XXI století se stále častěji navrhují jako prostory otevřené do obývacího pokoje, jídelny nebo zbytku bytu. Módní, stylová, živá je často srdcem domova. Takové místnosti potřebují speciální uspořádaní, dokonalou organizaci a kuchyňskou sestavu, která bude vyhovovat každodenním potřebám domácnosti. V moderních kuchyních však zůstává funkčnost na prvním místě, a právě ona do značné míry určuje směr a způsob, jakým bude kuchyně uspořádaná.

 

Nábytek do kuchyně- Baumax.cz


Módní kuchyně - top 5 nadcházející sezóny - co stojí za to použít v uspořádání prostoru

Jaké novinky si výrobci nábytku připravili na nadcházející rok? Zde vám uvádíme přehled 5 nejzajímavějších návrhů.

Přírodní materiály, jako je dřevo, získávají stále větší popularitu. Z tohoto důvodu se stále častěji používají jako materiál do kuchyně. Moderní dřevěné kuchyně - záruka kvality a elegance. Velmi populární do kuchyně a jídelny je například dub.

Nadcházející sezóna přinese návrat k jednoduchým přírodním formám. Dřevo na kuchyňskou linku zůstává ve své klasické podobě. Od malovaní se upouští ve prospěch přírodního vzhledu, který dokáže zobrazit krásu produktů. Na trhu se stále častěji můžeme setkat s nábytkem z exotických druhů dřeva, jako je mahagon, eben nebo bambus.

Dřevěná kuchyň je skutečným hitem interiérového designu. Tento typ řešení bude fungovat v kuchyni v retro, skandinávském nebo boho stylu. Díky svému přírodnímu vzhledu, dřevěný nábytek jistě osloví milovníky ekologie a přírody. Materiál, jako je dřevo, dodá kuchyni nejen funkčnost, ale také originální a stylový vzhled.

Dřevěný kuchyňský nábytek není nejlevnější, ale kvalita jeho zpracování je tou nejlepší kompenzací i za dost vysokou cenu. Módní kuchyně v provedení ze dřeva je prostě perfektní kombinací, která zatraktivní váš interiér.

 

Kuchyňské linky- Baumax.cz


Módní kuchyňské linky- Dvoubarevná kuchyně - nové trendy nejen pro odvážné

Kuchyňská linka kombinovaná ve dvou barvách bude naprostým hitem nadcházející sezóny. Toto inovativní řešení kombinuje eleganci a trochu originality. Jaký je fenomén dvoubarevných kuchyňských sestav?

Oživit interiér lze kombinací dvou barev čel skříněk. Jedna barva pro horní skříňky, a druhá, často kontrastní pro spodní skříňky. Použití dvou kontrastních barev umožňuje stylové oddělení dvou zón.

 

Kuchyňské linky- Baumax.cz

 

Stojí za zmínku, že módní kuchyňsky prostor je stále častěji barevný interiér. Nejmódnější barvy pro sestavy   do dvoubarevných kuchyní jsou kombinace bílé a šedé, bílé a černé nebo v trochu odvážnějším provedení, například červená a černá, nebo dřevo a černá. Barevné provedení můžete samozřejmě libovolně kombinovat, a vybrat si set, který nejlépe dodá styl vašeho interiéru.

Kuchyňské skříňky ve dvou barvách se budou dobře prezentovat v moderním, klasickém, a dokonce loftovém interiéru.

 

Kuchyňské linky- Baumax.cz

 

Módní kuchyň ze spodních skříněk – vkusné minimalistické aranžmá v dobrém stylu

V moderním uspořádání interiéru kuchyní se stále více upouští od dvouřadé zástavby. Módní katalogové  kuchyňské linky pro rok 2022 jsou často pouze spodní skříňky. Takové uspořádání dělá kuchyni lehkou a prostornou.

Toto minimalistické řešení je ideální pro glamour, loftové a art deco interiéry. Korpusy skříněk v tomto provedení zdobí čela ve vysokém lesku bez úchytek a dekorů. Tento elegantní minimalismus učinil jednořadé kuchyňské sestavy synonymem elegance, luxusu a designu.

Módním trendem pro letošní rok, je také kuchyně otevřená do obývacího pokoje nebo jídelny. V módní kuchyni vládne prostornost a pořádek. A vzhled jednotlivých prvků, které tvoří celek, je největší ozdobou a  dává jedinečný styl vaší kuchyni.  

Kuchyňské linky- Baumax.cz


Hladké čela v pastelových barvách

Světlá kuchyňská dvířka jsou dalším návrhem pro tento rok. Barvy se stále častěji objevují v těch nejmódnějších kuchyních. Klasická bílá, i když je stále módní, trochu ustupuje do pozadí a dává prostor jemným pastelovým barvám. Kuchyně 21-století jsou interiéry plné života, barev, textur a zcela neobvyklých kombinací materiálů.

 

Kuchyňské linky- Baumax.cz

Chcete-li si doma zařídit moderní kuchyň, nebojte se experimentovat a zaveďte do ní pastelové barvy. Můžete volit mezi módními barvy, jako je pudrově růžová, světle modrá a olivově zelená. To jsou samozřejmě jen některé z návrhů barev, které  designéři použili při navrhování nových kolekcí.

Moderní design nábytku v kombinaci s obklady imitace mramoru, kamene nebo cihly vytvoří atmosférickou, stylovou a mimořádně módní místnost.

 

Kuchyňské linky- Baumax.cz


Bílá kuchyně je stále top

Aranžmá prezentované výrobci nábytku jsou také plné klasiky. Existuje mnoho elegantních a stylových bílých kuchyní, které jsou již řadu let zákazníky velmi oblíbené. Decentní bílá je perfektní barvou do malých a tmavých interiérů, ale i prostorů spojených s obývacím pokojem nebo jídelnou. Již dávno je známo, že díky světlým barvám působí i úplně malý interiér větším a prostornějším dojmem. Bílá barva je klasika, která bude fungovat v kuchyňském uspořádání ve skandinávském, provensálském, boho a retro stylu.

 

Kuchyňské linky- Baumax.cz

 

Pokud vám dělá problém výběr kuchyňského nábytku, pamatujte, že bílá se vždy ubrání. A co je nejdůležitější, dokonale ladí s různými texturami a dokončovacími materiály. Bílá barva je perfektním základem pro keramické dlaždice, mramor, cihly a dřevo. A s každým z těchto materiálů můžete vytvořit aranžmá, které bude vypadat skvěle.

 

Kuchyňské linky- Baumax.cz


Pokud kuchyně, tak i kuchyňsky ostrůvek

Kuchyňské ostrůvky jsou opravdovými skvosty v interiérovém designu kuchyně, které se těší neutichající oblibě již několik sezón. Dá se dokonce říct, že se staly srdcem mnoha kuchyní. Novinkou v nadcházející sezóně budou  ostrůvky v různých tvarech a s barovými židlemi kolem nich. Rozšířeny o další skříňky pod dřez a police usnadní skladování a organizaci veškerého náčiní potřebného k vaření a konzumaci jídel. Ostrůvek s policemi je perfektním místem pro vystavení vašich kuchyňských pokladů, koření a bylinek.

Kuchyňské linky- Baumax.cz

Stojí za připomenutí, že ostrůvek není kus nábytku do každé místnosti. Bohužel malé kuchyně v paneláku nebo garsonce nejsou přizpůsobeny prvku  vybavení, jako je ostrůvek. V malé místnosti kuchyňský ostrov zabira prostor a ztěžuje každodenní práci. Místo ostrůvku je někdy lepší zvolit na skříňky široké pracovní desky. Pamatujte, že styl pro moderní kuchyně 21. století znamená především praktický a ergonomický interiér.

 

Kuchyňské linky- Baumax.cz


NECHTE SE INSPIROVAT!!!

Nábytek do kuchyně Lara Cappuccino lesk I Nábytek do kuchyně Oscar Antracit Nábytek do kuchyně BONO OSKAR Dub Lefkas/Antracyt Nábytek do kuchyně Bono Dub Burlington/Bílý

 

Zpět