Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Maximální šířka (cm)
Barva korpusu
Více
S pracovní deskou
Kolekce
Více
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Kuchyňské linky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4    
4699,00 Kč / set 5499,00 Kč / set
Akce
9199,00 Kč / set 11799,00 Kč / set
Akce
10199,00 Kč / set
9199,00 Kč / set 11799,00 Kč / set
Akce
13999,00 Kč / set
7299,00 Kč / set 9499,00 Kč / set
Akce
8819,00 Kč / ks 12599,00 Kč / ks
Výprodej
1  2  3  4    

Kuchyňské linky

Kuchyně je srdcem každého domova, a proto by měla být zařízená estetickým a kreativním způsobem. Bez ohledu na to, zda máte malou nebo velkou místnost, s naší BauMax nabídkou kuchyní můžete dosáhnout uspokojivého efektu, který vám každý den vykouzlí úsměv na tváři. Kuchyňský nábytek dostupný v této kategorii dokonale zaplní každý prostor. Kuchyň zařízená podle vlastního vkusu a preferencí podpoří realizaci kulinářských vášní. Kuchyňské sestavy dostupné v našem obchodě vám budou sloužit mnoho let. Výběr stylu závisí pouze na vás. Navštivte nejbližší prodejnu BauMax a vytvořte si kuchyňskou sestavu dle vašich snů.

Kuchyňské linky - Baumax

Hotové kuchyňské linky

 

Víme, že vybavení domácnosti je časově velmi náročný a obtížný úkol, a proto je hotová kuchyně ideálním řešením. Nemusíte řešit, jaké skříňky si vybrat, stačí jen prohlédnout nabízené kuchyňské soupravy a vybrat si tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

V nabídce BauMax najdete kuchyňské linky v každém stylu. Počínaje klasickým nábytkem v dekoru tmavého dřeva, přes bílý kuchyňský nábytek ve vysokém lesku nebo matu až po nábytek kombinující oba typy provedení. Nabídka zahrnuje modulární kuchyňský nábytek, včetně různých typů skříněk, rohových kuchyňských skřínek, tradičních nebo výklopných otevíracích skříněk a zásuvek - díky tomu budete moci svou kuchyň pohodlně  používat. Hotové sestavy kuchyňských linek nepochybně šetří čas a peníze.

Moderní kuchyně - BauMax

Praktický a stylový kuchyňský nábytek do vašeho bytu

 

Pokud sníte o tom, že bude vaše kuchyně praktická a zároveň okouzlí svým krásným vzhledem, jste na správném místě! Moderní sestavy kuchyňského nábytku, které jsou k dispozici v naší nabídce, nepochybně splní vaše očekávání. Šedá kuchyňská linka je mimořádně módní a efektivní řešení pro váš domov, která bude ladit do každého interiéru. Kuchyňské linky jsou vybaveny řadou praktických prvků a budou ideální jak pro rodiny s dětmi, tak pro single. Zajímavou alternativou dostupnou v nabídce BauMax jsou také hotové kuchyňské linky ve světlých odstínech. Luxusní, světlé a elegantní. Kterou variantu vyberete?

Kuchyně do L - BauMax

Kuchyňské sestavy - pohodlí a dostupná cena

 

Hotově sestavy kuchyňského nábytku jsou nejjednodušším a nejlevnějším řešením pro váš byt. V závislosti na vybraném modelu taková sestava obsahuje: spodní a závěsné skříňky a kromě nich zásuvkovou skřínku a skříňku na dřez. Spodní skříňky jsou obvykle spojené pracovní deskou, na které připravujeme jídlo. Při rozhodování o konkrétní sestavě kuchyňského nábytku stojí za to věnovat pozornost jeho funkčnosti a pohodlí používání. V kuchyňských skříňkách nejběžnější jsou klasické a výklopná dvířka. Na druhou stranu, mezi materiály z nichž je kuchyňský nábytek vyroben, jsou nejoblíbenější: MDF deska, dýha a masivní dřevo.

 

Co brát v ohled při výběru kuchyňské sestavy?

V závislosti na dostupném prostoru si můžeme vybrat rovnou nebo rohovou sadu. Jak můžete snadno uhodnout, první zakryje jednu ze stěn, zatímco druhá umožní optimální uspořádání rohu místnosti. Můžeme si také vybrat sestavy s nebo bez horních skřínek - druhá volba nám umožní upravit volný prostor podle našich individuálních preferencí. Ještě větší možností poskytuje modulární kuchyňský nábytek, který vám umožní vytvořit ucelené uspořádání a přizpůsobit jeho jednotlivé prvky vašim individuálním potřebám. Dostupné moduly obsahují: zavěšené a stojící skříňky, kuchyňské ostrůvky, stoly a židle nebo komody.