Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hloubka (cm)
Šířka (cm)
Výška (cm)
Maximální šířka (cm)
S pracovní deskou
Nohy
Kolekce
Více
Materiál použitý na přední stranu
Povrchová úprava dvířek
Typ kuchyně
Úchyt
Tiché zavírání v sadě
Hledat

Kuchyňské linky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4  5    
26249,25 Kč / ks 34999,00 Kč / ks
Akce
1  2  3  4  5    
Moderní nebo klasická - cesta k elegantní kuchyni

Moderní nebo klasická - cesta k elegantní kuchyni

19.10.2020

Klasika a moderní styl se nemusí vzájemně vylučovat, ale ne vždy jdou ruku v ruce, obzvláště pokud jde o styl aranžmá. Jaký nábytek bychom si měli vybrat do kuchyně a jak jej zařídit, když milujeme dřevo, klasické červené kostkované ubrusy a proutěné...

Kuchyňský nábytek v anglickém stylu. Zařiďte si s námi módní interiér

Kuchyňský nábytek v anglickém stylu. Zařiďte si s námi módní interiér

01.11.2021

Světlá a zároveň moderní a funkční – kuchyň v anglickém stylu – je jedním z nejvíce populárních trendů interiérového designu 21. století. Když překročíte práh anglické kuchyně, okamžitě se přenesete do elegantního světa britských mravů, odpoledního...

Kuchyně ve tvaru L - jak navrhnout funkční interiér?

Kuchyně ve tvaru L - jak navrhnout funkční interiér?

11.01.2021

Rohový kuchyňský nábytek ve tvaru písmena „L“ je běžné uspořádání v úzkých kuchyních a kuchyňkách otevřených do obývacího pokoje. Funguje dobře v malých místnostech, ve větších pokojích jej lze doplnit kuchyňským ostrůvkem, barem nebo stolem se židlemi. .

Jakou vybrat podlahu k bílé kuchyni s dřevěnou pracovní deskou?

Jakou vybrat podlahu k bílé kuchyni s dřevěnou pracovní deskou?

18.02.2022

Bílá kuchyně se perfektně hodí k módnímu skandinávskému stylu a vypadá skvěle i v jiných aranžmá. Přidáme-li dřevěnou pracovní desku, interiér bude světlý, přirozený a teplý. Při plánování dokončení bytu bychom měli věnovat zvláštní pozornost designu ..

Jak čistit zažloutlý bílý nábytek? Zjistěte, které prostředky budou vhodné

Jak čistit zažloutlý bílý nábytek? Zjistěte, které prostředky budou vhodné

07.05.2021

Bílý nábytek je estetický, elegantní a… velmi módní. Dokonale ladí s ostatním vybavením interiéru, navrženém v nyní velmi oblíbeném skandinávském stylu. Bohužel většina bílého nábytku časem ztrácí svou atraktivní barvu a žloutne. Naštěstí jej můžeme...

Kuchyňské sady

Kuchyně je srdcem každého domova, a proto by měla být zařízená estetickým a kreativním způsobem. Bez ohledu na to, zda máte malou nebo velkou místnost, s naší BauMax nabídkou kuchyní můžete dosáhnout uspokojivého efektu, který vám každý den vykouzlí úsměv na tváři. Kuchyňský nábytek dostupný v této kategorii dokonale zaplní každý prostor. Kuchyň zařízená podle vlastního vkusu a preferencí podpoří realizaci kulinářských vášní. Sady kuchňského nábytku dostupné v našem obchodě vám budou sloužit mnoho let. Výběr stylu závisí pouze na vás. Navštivte nejbližší prodejnu BauMax a vytvořte si kuchyňskou sestavu dle vašich snů.

Hotové sady - kuchyňská linka

Víme, že vybavení domácnosti je časově velmi náročný a obtížný úkol, a proto je hotová sada nábytku ideálním řešením. Nemusíte řešit, jaké kuchyňské skříňky si vybrat, stačí jen prohlédnout nabízené soupravy a vybrat si tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. V nabídce BauMax najdete mode v každém stylu. Počínaje klasickým nábytkem v dekoru tmavého dřeva, přes bílý kuchyňský nábytek ve vysokém lesku nebo matu až po nábytek kombinující oba typy provedení. Nabídka zahrnuje modulární kuchyňský nábytek, včetně různých typů skříněk, rohových kuchyňských skřínek, tradičních nebo výklopných otevíracích skříněk a zásuvek - díky tomu budete moci svou kuchyň pohodlně  používat. Hotové sestavy kuchyňských linek nepochybně šetří čas a peníze.

Praktický a stylový kuchyňský nábytek do vašeho bytu

Pokud sníte o tom, že bude vaše kuchyň praktická a zároveň okouzlí svým krásným vzhledem, jste na správném místě! Moderní sestavy kuchyňského nábytku, které jsou k dispozici v naší nabídce, nepochybně splní vaše očekávání. Šedá kuchyňská linka je mimořádně módní a efektivní řešení pro váš domov, která bude ladit do každého interiéru. Kuchyňský nábytek je vybaven řadou praktických prvků a budou ideální jak pro rodiny s dětmi, tak pro single. Zajímavou alternativou dostupnou v nabídce BauMax jsou také hotové sady ve světlých odstínech. Luxusní, světlé a elegantní. Kterou variantu vyberete?

Sady kuchyňského nábytku - pohodlí a dostupná cena

Hotově sestavy kuchyňského nábytku jsou nejjednodušším a nejlevnějším řešením pro váš byt. V nabidce najdete: sektorové kuchyně, malé kuchyně, levné kuchyně, kuchyně do u, kuchyně do l a levné kuchyňské linky rohové. V závislosti na vybraném modelu taková sestava obsahuje: spodní a závěsné skříňky a kromě nich zásuvkovou skřínku a skříňku na dřez. Spodní skříňky jsou obvykle spojené pracovní deskou, na které připravujeme jídlo. Při rozhodování o konkrétní sestavě kuchyňského nábytku stojí za to věnovat pozornost jeho funkčnosti a pohodlí používání. Výška kuchyňské linky je velmi důležitá a měla by být přizpůsobená vyšce uživatele. V kuchyňských skříňkách nejběžnější jsou klasické a výklopná dvířka. Na druhou stranu, mezi materiály z nichž je kuchyňský nábytek vyroben, jsou nejoblíbenější: MDF deska, dýha a masivní dřevo.

Co brát v ohled při výběru sestavy?

V závislosti na dostupném prostoru si můžeme vybrat rovnou nebo rohovou sadu. Jak můžete snadno uhodnout, první zakryje jednu ze stěn, zatímco druhá umožní optimální uspořádání rohu místnosti. Můžeme si také vybrat sestavy s nebo bez horních skřínek - druhá volba nám umožní upravit volný prostor podle našich individuálních preferencí. Ještě větší možností poskytuje modulární kuchyňský nábytek, který vám umožní vytvořit ucelené uspořádání a přizpůsobit jeho jednotlivé prvky vašim individuálním potřebám. Například šířka výklenku v kuchyni určí zvolenou sadu nábytků. Dostupné moduly obsahují: zavěšené a stojící skříňky, ostrůvky, stoly a židle nebo komody. Korpus a pracovní deska jsou volitelnýmí prvky z ohledů použitých materialů. Korpus levné kuchyňské linky může být vyrobený z nábytkové dřevotřískové desky a v případě dražší modelu z masivu. Volitelná je také barva nábytkových čel a pracovní desky. Vše záleží od našich představ a požadavků. Vyběr je prakticky neomezený.