Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Maximální šířka (cm)
S pracovní deskou
Nohy
Kolekce
Materiál použitý na přední stranu
Povrchová úprava dvířek
Typ kuchyně
Úchyt
Tiché zavírání v sadě
Hledat

Rohové kuchyně

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Návrh kuchyně

Návrh kuchyně

10.07.2021

Kuchyň je jedna z nejdůležitějších místností v domě – právě zde obvykle trávíme čas s rodinou, učíme se vařit nové pokrmy a připravovat jídlo pro sebe a své blízké. Mnozí z nás začínají svůj den v kuchyni přípravou aromatické kávy a zde také obvykle po pr

Sady kuchyňského nábytku – hotové kuchyňské linky. Kdy se vyplatí je pořídit?

Sady kuchyňského nábytku – hotové kuchyňské linky. Kdy se vyplatí je pořídit?

06.06.2021

Funkční a elegantní uspořádání interiéru kuchyně je pro mnoho z nás skutečnou výzvou. Při plánování kuchyně zvažujeme různé možnosti, hledáme inspiraci a nápady, které by nám umožnily vytvořit dokonalou kuchyň za slušnou cenu. Jedním z prvků, bez nichž...

Jak zařídit kuchyň?

Jak zařídit kuchyň?

07.04.2021

Přemýšlíte, jak zařídit vaši kuchyň, aby mít vždy všechno po ruce? Máte při vaření večeře dojem, že jste uběhli maraton, protože rozmístění kuchyňských skřínek je neergonomické? Kuchyňský nábytek by měl být navržen v souladu se zásadami ergonomie...

Jak vyzdobit kuchyně navržené v různých stylech?

Jak vyzdobit kuchyně navržené v různých stylech?

08.04.2021

Kuchyň je místo, kde obvykle trávíme hodně času. Připravujeme jídlo, snídáme, uklízíme nebo myjeme nádobí a vybalujeme zakoupené potraviny a ukládáme je do ledničky. Proto by měla být kuchyň funkční. Správně uspořádaný prostor rozhodně usnadňuje

Kuchyň a skandinávský styl - jak zařídit interiér? 5 tipů

Kuchyň a skandinávský styl - jak zařídit interiér? 5 tipů

31.12.2020

Móda na minimalistický, zaměřený na jednoduchost a funkčnost, skandinávský styl nepomíjí. Vypadá obzvláště atraktivně v kuchyni, kde je mimořádně důležitá čistota, pohodlí a smysl pro pořádek - doslova i vizuální. Zjistěte, jak zařídit kuchyň...

Rohové kuchyně

 

Každý z nás by chtěl, aby byla jeho kuchyně funkční, pohodlná a estetická. Není však snadné dosáhnout takového kompromisu, zvláště pokud chceme ušetřit čas a peníze. Perfektním řešením jsou pak sady kuchyňského nábytku. Kuchyňská linka bude atraktivním řešením, a navíc je často možné jej zakoupit okamžitě, a její velkou výhodou je navíc nízká cena.Kategória: Rohové kuchyně.

 

Rohové kuchyně- Baumax.cz

 

Kuchyňské linky - pohodlí a funkčnost

Kuchyňské linky (kuchyň a jídelna) jsou řešením, pokud si chceme pořídit odolný a levný kuchyňský nábytek. Sady kuchyňského nábytku se prodávají v různých stylech, velikostech a barvách - nabídka je určena i pro ty nejnáročnější zákazníky. Kuchyňské linky lze zakoupit bez nebo s kuchyňskou pracovní deskou (kuchyňské pracovní desky). Hotové kuchyňské sady šetří čas a peníze.

Kuchyňské linky jsou často modulární. Pořadí skříněk můžete libovolně měnit a přizpůsobovat jednotné prvky svým potřebám. U mnoha systémů je také možné zakoupit jednotlivé spodní kuchyňské skříňky. Díky tomuto řešení sestavíte kuchyňskou linku a vytvoříte kuchyň, která bude pro vás ideální.

 

Rohové kuchyňské linky

Rohová kuchyňská linka bude zajímavým prvkem v uspořádání interiéru. Hodí se obzvláště pro vybavení větších interiérů. Hotové rohové kuchyňské linky nám ušetří čas i peníze.

Je to vynikající alternativa ke kuchyňské lince navržené na míru - modulární skříňky pro rohovou kuchyňskou linku jsou obvykle levnější než stejný nábytek vyrobený na míru. Jednotlivé skříňky a kompletní sady jsou často k dispozici skladem, takže na ně není třeba čekat dlouhé týdny. Proto můžeme téměř okamžitě zahájit jakoukoliv rekonstrukci kuchyně. Montáž nevyžaduje pomoc profesionálů, protože rohovou kuchyňskou linku si můžeme sestavit sami. Zde budou užitečné jasné pokyny (jsou součástí každé sady) a jednoduché nástroje (šroubovák, aku vrtačka,  gumové kladivo, metr nebo svinovací metr).

Pokud potřebujeme doplnit rohovou kuchyň o další prvek, můžeme si dokoupit jednotlivé skříňky. K většině sad a kolekcí lze dokoupit další produkty. Umožní vám to rozšířit kuchyňskou linku, přidat další skříňku pro dřez nebo skřínku pro vestavné AGD spotřebiče. 

 

Rohové kuchyně- Baumax.cz

 

Kuchyňské skříňky - lesk nebo mat?

Čela kuchyňského nábytku mohou mít lesklé nebo matné provedení.

Lesklá čela kuchyňských skřínek se doporučují pro malé, špatně osvětlené kuchyně. Vzhledem k tomu, že odrážejí sluneční světlo, zesvětlují kuchyň a opticky zvětšují místnost. Lesklá čela jsou volbou pro kuchyně v moderním stylu. S lesklými čelními plochami však musíte být obzvláště opatrní - rychle se zašpiní a můžete na nich snadno zanechat otisky prstů. Kuchyňské skřínky v lesklém provedení budou vyžadovat častější údržbu.

Kuchyně v matném provedení absorbují světlo a jsou doporučovány spíše pro velké a dobře osvětlené interiéry. Osvědčí se v moderních a klasických aranžmá. Rovněž nebudou vyžadovat tak častou údržbu.

 

Navrhněte si svou kuchyň

Online plánovač interiéru, který je k dispozici na našich webových stránkách, pomůže při navrhování kuchyně přímo na míru. Pomocí online plánovači navrhněme umístění kuchyňského nábytku, nábytku do jídelny, domácích AGD spotřebičů a navrhneme kuchyň v moderním nebo klasickém stylu.

V nabídce našeho obchodu najdete řadu kuchyňského nábytku v různých barevných provedeních, zajímavých a různorodých stylech. Pohodlné a funkční kuchyně jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a jsou objednávané od důvěryhodných výrobců. Mezi našimi produkty určitě najdete ty vhodné pro sebe - řešení, která prezentujeme, se jistě přizpůsobí jakémukoliv typu a stylu interiéru.

Při nákupu kuchyňské linky stojí za to zakoupit také vnitřní vybavení kuchyňských skřínek. Díky vnitřnímu vybavení bude rohová kuchyňská linka funkční, pohodlná a snáze se v ní budou skladovat potřebné předměty. Mezi dalšími produkty najdeme: nákladní cargo koše, vybavení zásuvek, tlumiče dveří, odkapávače na nádobí a odpadkové koše.

 

Rohové kuchyně- Baumax.cz