Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Potahová látka
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Hledat

Kuchyňské rohové lavice

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Jak propojit obývací pokoj s jídelnou? - navrhujeme osvědčené způsoby

Jak propojit obývací pokoj s jídelnou? - navrhujeme osvědčené způsoby

10.07.2020

Propojení kuchyně s obývacím pokojem vytvoří moderní prostor. V menších bytech stojí za to vyčlenit oddělené místo pro společné stravování. Obývací pokoj je pro tento účel nejlepší, jelikož je větší než ostatní pokoje a stůl se židlemi vytvoří další...

Renovace staré židle

Renovace staré židle

16.04.2021

Nevyhazujte starou, opotřebovanou židli, ale dejte ji druhý život, ať vypadá jako nová! Musíte ji jen opravit a natřít vhodným způsobem. Objevte kouzlo starého nábytku! Vytvořte si dokonalý nábytek do obývacího pokoje nebo kuchyně. Renovace staré židle...

Kuchyně nemusí být bílá - podívejte se, jaké barvy vládnou této sezóně

Kuchyně nemusí být bílá - podívejte se, jaké barvy vládnou této sezóně

16.09.2022

Bílá kuchyně se v určité době stala extrémně populární, ale ne každému vyhovuje minimalismus bílé barvy. Z tohoto důvodu se móda přiklonila k ostatním barvám a tuto sezónu prezentuje další barevné návrhy kuchyňského nábytku...

Jak vyzdobit kuchyně navržené v různých stylech?

Jak vyzdobit kuchyně navržené v různých stylech?

08.04.2021

Kuchyň je místo, kde obvykle trávíme hodně času. Připravujeme jídlo, snídáme, uklízíme nebo myjeme nádobí a vybalujeme zakoupené potraviny a ukládáme je do ledničky. Proto by měla být kuchyň funkční. Správně uspořádaný prostor rozhodně usnadňuje

Kuchyň a skandinávský styl - jak zařídit interiér? 5 tipů

Kuchyň a skandinávský styl - jak zařídit interiér? 5 tipů

31.12.2020

Móda na minimalistický, zaměřený na jednoduchost a funkčnost, skandinávský styl nepomíjí. Vypadá obzvláště atraktivně v kuchyni, kde je mimořádně důležitá čistota, pohodlí a smysl pro pořádek - doslova i vizuální. Zjistěte, jak zařídit kuchyň...

Kuchyňské rohové lavice – změňte svou kuchyň s námi!

 

Zařízení kuchyně by mělo být navrženo a provedeno tak, aby byl interiér funkční, pohodlný pro uživatele, ale také estetický. Dosáhnout takového kompromisu se nezdá snadné, ale je to možné. Kuchyňské rohové lavice a pár nápadů na jeho uspořádání.

 

Kuchyňské rohové lavice- Baumax.cz

 

Jaký kuchyňský nábytek si můžete do kuchyně pořídit?

Náš obchod nabízí široký sortiment nábytku. Díky němu bude uspořádání kuchyně velmi snadné! Kuchyňský nábytek prezentovaný v naší nabídce je odolný, pevný a estetický. Bude vám sloužit mnoho let a určitě s ním budete spokojeni.

 

Kuchyňské skříňky pro každého

Kuchyňské skříňky (skříňky do kuchyně) jsou rozhodně kusy nábytku, které zabírají největší prostor v kuchyni. Tato skupina zahrnuje horní a spodní skříňky. K této kategorii patří také skříňky pod dřez a skřínky pro vestavné AGD spotřebiče. Tento nábytek je hlavní součástí vybavení kuchyně. Na nich závisí funkčnost a estetika celé místnosti. Kuchyňská čela (kuchyňská dvířka) jistě upoutají vaši pozornost. Barva, vzor a design čel bude totiž určovat charakter a styl dané kuchyně.

Skříňky lze zakoupit jednotlivě, ale naši výrobci nabízí rovněž hotové sestavy kuchyňského nábytku (kuchyňský nábytek). Takové sestavy šetří čas a peníze.

 

Pracovní desky a příslušenství pro kuchyňské skříňky

Při zmínce o kuchyňských skříňkách nesmíme zapomenout na kuchyňské pracovní desky a další příslušenství. Kuchyňské pracovní desky jsou výrobky, které jsou umístěny na spodních skříňkách. Tvoří hlavní pracovní zónu v kuchyni. K nim je určitě vhodné zakoupit příslušné ukončovací prvky: těsnící lišty k pracovním deskám a příslušenství (lišty ke kuchyňské desce), skleněné panely do kuchyně (dekorační panely) a kuchyňské sokly. Za zmínku stojí také samotné vybavení kuchyňských skříněk. Vhodně vybavený nábytek vám umožní dobře uspořádat a zorganizovat vnitřní prostor skříněk.

 

Kuchyňské rohové lavice- Baumax.cz

 

Kde se stolovat

Moderní kuchyně nejsou jen kuchyňské skříňky. Součástí vybavení musí být také jídelní nábytek, kde můžete konzumovat připravené pokrmy. Nejvhodnějším k tomu prvkem je samozřejmě stůl. Jídelní a kuchyňské stoly (jídelní stoly), stejně jako příslušné jídelní a kuchyňské židle (jídelní židle) z naší nabídky vytvoří příjemné místo nejen k jídlu, ale také k posezení ve vaší domácnosti. Jídelní soupravy si můžete sestavit sami, nebo si koupit stůl a židle do kuchyně v sadě (nábytek do jídelny). Hotové sady budou mít jednotný styl a umožní vám vytvořit aranžmá, které bude příjemné pro oko.

Ke každodennímu stolování poslouží samozřejmě nejen sady stolů a židlí. V moderních kuchyních se často používají jiná zajímavá řešení. Místo tradičního stolu a židle, obzvlášť pokud máte kuchyňský ostrov je možné zvětšit pracovní desku a přidat k ní barové židle. Židle hokery a barové židle budou vypadat obzvláště atraktivně v moderních loftových nebo industriálních interiérech. Další možnosti je umístit do kuchyní atraktivní rohové jídelní soupravy. Podívejme se na tuto nabídku blíže.

 

Kuchyňské rohové lavice- Baumax.cz

 

Jak mohou moderní rohové jídelní soupravy změnit váš interiér?

Rohové jídelní soupravy jsou okouzlující a mimořádně funkční kusy nábytku. Jedná se o speciální produkt, který spojuje nejlepší vlastnosti, jaký má jídelní nábytek a čalouněný nábytek. Obvykle má design rohové sedací soupravy, ke které je umístěn malý stůl. Rohová souprava obklopuje stůl z obou stran. K ní navíc lze přidat dodatečné židle nebo taburety, které plně obklopí nábytek. Taburety obvykle nemají opěradlo.

Díky tomuto uspořádání získáte útulné a pohodlné místo ke stolování. Opěradla rohové soupravy a sedáky jsou většinou čalouněná. Komfort sezení zaručuje měkká potahová látka a vyplň z čalounické pěny. Kuchyňské jídelní sestavy navádějí pocit útulnosti a domácnosti. Jsou velmi často používány v kuchyních v klasickém stylu, zejména v rustikálním nebo venkovském stylu. Modely, které nabízíme, ovšem budou stejně dobře fungovat i v moderních interiérech. Kuchyňské rohové soupravy jsou univerzální kusy nábytku, proto rozhodně se vyplatí si je pořídit.

Rohové jídelní sestavy vám pomohou s uspořádáním rohů místnosti, který je často obtížné zařídit. Čalouněné sedáky budou pohodlnější než jen dřevěné, takže vytvoří mnohem pohodlnější místo k sezení, jídlu a odpočinku. V interiéru kuchyně budou zajímavým prvkem vybavení a jejich útulnost si jistě získá uznání domácnosti.

 

Kuchyňské rohové lavice- Baumax.cz

 

Do jakých kuchyní stojí za to pořídit moderní jídelní rohovou soupravu?

Moderní rohové jídelní soupravy z naší nabídky představují řadu zajímavých modelů. Nabídka je opravdu pestrá, díky čemu snadno najdete přesně to, co potřebujete. Rohové soupravy jsou k dispozici v mnoha barvách, takže uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Nabízíme jak rohové modely vyrobené z masivního dřeva, tak z odolné a pevné MDF nábytkové desky. Také čalouněné modely, které mají sedadla potažená ekokůží, v různých barvách. Naši výrobci zaručují nejvyšší kvalitu materiálů použitých při výrobě a pečlivé zpracování výrobků.

Díky těmto vlastnostem jsou námi nabízené kuchyňské rohové soupravy ideálním, perfektním kusem nábytku jak do jídelny, tak do interiéru kuchyně. Bohatá nabídka vám umožní vybrat si kus nábytku, který bude nejlíp ladit k interiéru vašeho domu nebo bytu.

Kuchyňské rohové jídelní sestavy jsou kusy nábytku, které vypadají obzvláště krásně v klasických interiérech. Proto budou dobře fungovat v kuchyních navržených v rustikálním a venkovským stylu. Mezi našimi produkty však najdete řadu modelů, které budou skvělým doplňkem moderních aranžmá. Jednoduché, minimalistické rohy budou perfektní pro interiéry v průmyslovém nebo půdním stylu. Soupravy nábytku v bílém provedení jsou výrobky, které budou ideální pro glamour nebo skandinávský styl aranžmá. V naší nabídce najdete také moderní, minimalistické modely v dekoru z přírodního dřeva – tato nabídka míří zejména pro ty, kteří chtějí vytvořit atraktivní retro aranžmá.

Existuje mnoho různých designů rohových jídelních souprav s taburety. Je to ideální návrh zejména pro ty, kteří milují pohodlí a pohodu. Tyto kusy nábytku, budou obzvlášť vhodné pro malé kuchyně, protože rohová souprava nezabírá mnoho místa, zato nabízí možnost stolování většímu počtu osob. Díky malým rozměrům a skvělé funkčnosti je toto dokonalé řešení pro kuchyně v panelových bytech nebo v malých bytech a garsonkách.

 

Kuchyňské rohové lavice- Baumax.cz