Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Maximální šířka (cm)
Barva korpusu
Více
S pracovní deskou
Kolekce
Více
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Kuchyňský nábytek

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4    
4699,00 Kč / set 5499,00 Kč / set
Akce
9199,00 Kč / set 11799,00 Kč / set
Akce
10199,00 Kč / set
9199,00 Kč / set 11799,00 Kč / set
Akce
13999,00 Kč / set
7299,00 Kč / set 9499,00 Kč / set
Akce
8819,00 Kč / ks 12599,00 Kč / ks
Výprodej
1  2  3  4    

Jaký kuchyňský nábytek si vybrat?

V kuchyni by měly být vytvořeny ideální podmínky pro přípravu jídla a samozřejmě i jejich konzumace. Proto by měl být výběr kuchyňského nábytku diktován dvěma faktory: estetickými hodnotami a funkčností. Pravděpodobně nejjednodušším a nejoblíbenějším řešením je koupit si celou sadu kuchyňského nábytku. Sady obvykle obsahují všechny potřebné prvky kuchyňského vybavení - skříně, desky, místo pro dřez a prostory pro domácí spotřebiče. Někdy je však lepší dokončit rozmístění sami. Toto řešení se doporučuje zejména pro malé kuchyně nebo pro kuchyně s nestandardním uspořádáním.

Kuchyňský nábytek - Baumax

Obchodní síť Baumax nabízí kusový nábytek a sady kuchyňského nábytku. Samozřejmě, při výběru je také důležitým faktorem cena. Jsme si toho velmi dobře vědomi, proto nabízíme levný kuchyňský nábytek, který nevyžaduje speciální finanční oběti.

Jaký barevný nábytek si vybrat do kuchyně?

V kuchyni je možné kombinvat téměř jakoukoli barvu kuchyňského nábytku, za předpokladu, že vytvoří koherentní složení se zbytkem. V poslední době je oblíbený kuchyňský nábytek v jasných barvách - odstíny oranžové, živé zelené nebo žluté. Zajímavé kombinace vytvářejí kontrastní kombinace barev - například čiré stoly a tmavé skříňky. Nezapomeňte si pečlivě vybrat barvy nábytku, zvláště když je vaše kuchyň propojená s obývacím pokojem.

Jak vyzdobit malou kuchyň?

Malá kuchyňka vyžaduje realizaci speciálním řešením. Jedním z nich je umístění nízké a zavěsné skříně. Pod pulty doporučujeme namontovat další police a zásuvky, což umožní maximální využití prostoru. Použití jakéhokoli volného rohu také umožňuje umístit rohový kuchyňský nábytek, který najdete v nabídce našeho obchodu.

Barvy v malé kuchyni

V malé kuchyňce stojí za to vsadit na světlé barvy. Moderní kuchyňský nábytek udržován v odstínech bílé, béžové a šedé opticky zvětší i malou kuchyni a dodá mu svěží a prostorný vzhled.