Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Maximální šířka (cm)
S pracovní deskou
Nohy
Kolekce
Více
Materiál použitý na přední stranu
Povrchová úprava dvířek
Typ kuchyně
Úchyt
Tiché zavírání v sadě
Hledat

Kuchyňský nábytek

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4    
26249,25 Kč / ks 34999,00 Kč / ks
Akce
1  2  3  4    
Sady kuchyňského nábytku – hotové kuchyňské linky. Kdy se vyplatí je pořídit?

Sady kuchyňského nábytku – hotové kuchyňské linky. Kdy se vyplatí je pořídit?

06.06.2021

Funkční a elegantní uspořádání interiéru kuchyně je pro mnoho z nás skutečnou výzvou. Při plánování kuchyně zvažujeme různé možnosti, hledáme inspiraci a nápady, které by nám umožnily vytvořit dokonalou kuchyň za slušnou cenu. Jedním z prvků, bez nichž...

Jak zvolit skříňku pod dřez?

Jak zvolit skříňku pod dřez?

10.06.2021

Každý si zařizuje kuchyň podle svých osobních preferencí, funkčních principů a návaznosti kuchyně k ostatním interiérům v bytě. Dřez je velmi důležitým prvkem každé kuchyně. Je těžké si představit fungování v kuchyni bez praktického kuchyňského dřezu. Mož

Jak přemalovat židli na bílo, aby jí dát druhý život?

Jak přemalovat židli na bílo, aby jí dát druhý život?

15.05.2021

Pokud už vás nudí vybavení bytu a plánujete jej osvěžit, můžete místo nákupu nového nábytku pomocí renovace radikálně změnit vzhled původního nábytku. Nejjednodušší způsob, jak dát vaší kuchyni nový vzhled, je přemalovat dřevěná čela skříněk a židle...

Moderní nebo klasická - cesta k elegantní kuchyni

Moderní nebo klasická - cesta k elegantní kuchyni

19.10.2020

Klasika a moderní styl se nemusí vzájemně vylučovat, ale ne vždy jdou ruku v ruce, obzvláště pokud jde o styl aranžmá. Jaký nábytek bychom si měli vybrat do kuchyně a jak jej zařídit, když milujeme dřevo, klasické červené kostkované ubrusy a proutěné...

Kuchyňské skříňky - jak vysoko nad pracovní desku by měly být umístěny?

Kuchyňské skříňky - jak vysoko nad pracovní desku by měly být umístěny?

21.10.2021

Kuchyňský nábytek by měl nejen dobře vypadat, ale také poskytovat pohodlí při používání a ergonomii práce u pracovní desky. Při jeho nákupu a montáži byste proto měli vzít v úvahu pokyny týkající se vzdálenosti mezi horními skříňkami a pracovní deskou...

Kuchyňský nábytek

 

Krásná, pohodlná a funkční kuchyně je snem každého. Chceme, aby se nám v kuchyni dobře připravovalo jídlo, aby kuchyň těšila svým vzhledem nás a naše návštěvy, a aby se do ní vešly všechny potřebné potraviny a domácí spotřebiče. Klíčem k úspěchu při vytváření dokonalé kuchyně bude výběr správných kuchyňských skříněk. Hotové sady kuchyňského nábytku ve tvaru písmene L budou zajímavým a funkčním řešením pro každého. Kategórie: Kuchyňský nábytek.

 

Kuchyňský nábytek- Baumax.cz

 

Sady kuchyňského nábytku

Hotové sady kuchyňského nábytku znamenají pohodlí, úspornost a funkčnost. V nabídce našeho obchodu máme moderní nábytek a klasické vzory v různých barevných provedeních, šitých na míru zákazníkovi.

Kuchyňský nábytek, který se v našem obchodě prodává v sadách, představuje obrovskou úsporu. Kuchyňské linky jsou mnohem levnější než srovnatelné sady kuchyňského nábytku vyrobené na míru. Rovněž jsou mnohem dostupnější - většina kuchyňských linek je k dostání v našich prodejnách s velmi krátkou dodací lhůtou nebo dokonce jsou skladem a naší zákaznicí si je mohou rovnou vyzvednout.

Jednotlivé skříňky do kuchyně, které jsou součástí kuchyňské linky, jsou baleny v kartonových krabicích, chráněné proti poškození. Skřínky jsou určené k samostatné montáži, ale není na tom nic složitého. Pomocí jasných pokynů a sady montážních prvků můžeme prvky snadno smontovat, aniž by bylo nutné najmout odborníka.

Velká část hotových kuchyňských linek má také možnost doobjednání a přidání k lince jednotlivých skříněk. To dává možnost rozšířit a upravit kuchyňskou linku tak, aby dokonale splňovala naše požadavky.

 

Kuchyňský nábytek- Baumax.cz

 

Kuchyňské linky ve tvaru písmene L

Kuchyňské linky ve tvaru písmene L jsou nejen populární ale zároveň zajímavá a poutavá řešení. Taková kuchyň se vejde do většiny místností v našich domovech, a bude se skvěle hodit zejména pro malou kuchyň v panelovém bytě.

Kuchyňská linka může být uspořádána jakýmkoliv způsobem. Nejoblíbenějším řešením je vytvoření rohové kuchyně z kuchyňského nábytku ve tvaru písmene L. Obě části umísťujeme do vybraného rohu místnosti. Takové uspořádání otevírá prostor a skvělé funguje při realizaci otevřeného kuchyňského koutu, např. v garsonkách nebo moderních bytech. Druhým způsobem je umístění pouze jedné ze stran linky u zdi – druhá část pak bude sloužit jako pracovní stůl nebo kuchyňský ostrůvek. Takové uspořádání vám umožní vydělit hranici mezi kuchyní a obývacím pokojem nebo jídelnou.

Náš obchod nabízí kuchyňské linky, které vám budou dělat radost den co den. Najdete u nás kuchyňské sady, které vám umožní navrhnout jedinečný, pohodlný a funkční interiér. V naší nabídce najdete návrhy, které vám umožní uspořádat kuchyň v moderním nebo klasickém stylu.

Pokud vám dojde místo pro uložení kuchyňského vybavení nebo potravin, vždy stojí za to dokoupit další samostatné prvky kuchyňské linky. K dispozici jsou spodní a horní skříňky. Kuchyňské linky mohou být také vybaveny pracovní deskou. Pro ty, které nemají pracovní desku, nabízíme široký výběr pracovních kuchyňských desek.

 

Kuchyňský nábytek- Baumax.cz