Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Materiál
Více
Hledat

Odpadkové koše

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4  5    
349,00 Kč / ks
599,00 Kč / ks
259,00 Kč / ks
259,00 Kč / ks
259,00 Kč / ks
449,00 Kč / ks
349,00 Kč / ks
169,00 Kč / ks
169,00 Kč / ks
349,00 Kč / ks
349,00 Kč / ks
349,00 Kč / ks
169,00 Kč / ks
169,00 Kč / ks
349,00 Kč / ks
459,00 Kč / ks
1  2  3  4  5    

Odpadkové koše

 
Každý majitel bytu nebo domu chce, aby jeho interiér byl upravený a čistý. Chceme se také dobře cítit ve své domácnosti. Proto jsme pro naše zákazníky připravili široký výběr odpadkových košů, které vám pomohou udržovat čistotu a odpovídající úroveň hygieny v každé místnosti vašeho domova. Nezapomeňte se proto podívat na naši nabídku odpadkových košů. Pomohou při účinném úklidu a udržování čistoty.

 

 

Čistá koupelna – znamená vhodné odpadkové koše

Koupelna je místo, kde je třeba s vytvořeným odpadem zacházet opatrně a pozorně. Většina odpadu z koupelny, který není okamžitě odstraněn nebo je špatně skladován, dokud není odstraněn, může představovat hygienické, zdravotní a bezpečnostní problémy. Proto je tak důležité dát do koupelny odpadkový koš. Koš by měl být uzavřen, čímž se sníží pravděpodobnost nepříjemných situací. Rovněž zabrání úniku nepříjemných pachů.

Odpadkové koše, které nabízíme v našem obchodě, jsou výrobky, které vám pomohou udržovat vaši koupelnu v čistotě. Najdete u nás kovové odpadkové koše a plastové odpadkové koše. Tyto modely se snadno čistí, lze je mýt čistícími prostředky, proto lze udržet pořádek a hygienu v koupelně na nejvyšší úrovni.

Koše na odpadky mají být především funkční výrobky. Neměli by však být nevzhledné, nikdo nechce mít v koupelně prvek, který svým vzhledem nejenže neladí k ostatnímu vybaveni, ale také je nevzhledný. Proto jsou odpadkové koše, které nabízí náš obchod, také estetické produkty. Můžete si koupit odpadkové koše v jakékoliv barvě. Nabízíme také výrobky, které budou ladit s dalším doplňkovým vybavením koupelny: mýdlenky, koše na prádlo, dávkovače tekutého mýdla, čistící kartáče, jiné stojící koupelnové příslušenství nebo držáky toaletního papíru, stejně jako věšáky a háčky (věšáky, držáky a háčky) na zeď. Koupelnové doplňky mohou zdůraznit koupelnové aranžmá, doplnit převládající styl koupelny, zpříjemnit interiér, abyste se v něm cítili dobře.

Při vybavení koupelny nezapomeňte kromě košů zakoupit i další předměty, které budou v této místnosti užitečné. Koberce do koupelny a koupelnové předložky (koberečky a předložky do koupelny), sušáky na prádlo a sprchová sedátka (madla a sedačky) budou nesmírně užitečné. Nezapomeňte také na ručníky. Koupelnové ručníky jsou naprostou nezbytností.

 

 

Odpadkový koš v koupelně

Odpadkové koše do koupelny by měly být estetické a praktické. Naše nabídka zahrnuje řadu produktů, které budou dobře fungovat v každé koupelně. Než si koupíte koš, zkontrolujte, kolik lidí bude tento produkt používat. Čím více osob je v domácnosti, tím častěji budete muset koš vynášet nebo rovnou zvolit ke koupi odpadkový koš větší velikosti. Koše na odpadky by proto neměly být příliš malé, jelikož neuskladní veškerý odpad, ale ani příliš velké, protože odpadky ponechané v koši na delší dobu mohou představovat hygienické riziko, budou také vypadat nevzhledně a mohou zapáchat.

V koupelně obvykle postačí jeden kus odpadkového koše, ale pokud víte, že i v této místnosti budete třídit odpad, rozhodněte se pro nákup vhodného počtu výrobků.

Při nákupu koše do koupelny je nejlepší zvolit materiál, který se snadno udržuje v čistotě. Výrobky z plastu a kovu vedou v této kategorii. Tyto materiály vám totiž umožní rychle vyčistit koš, což je z hygienických a estetických důvodu velmi důležité.

 

Nádoby na odpad – udržujte každou místnost čistou!

Nejen v koupelně potřebujete odpadkový koš. V každé domácnosti odpadkový koš je užitečný v mnoha dalších místnostech: v kuchyni, na chodbě, v domácí kanceláři nebo dokonce i v ložnici. V posledních třech zmíněných místnostech jsou odpadkové koše obvykle malé a velmi estetické nádoby. Často také nejsou uzavřené.

V kuchyni mají odpadkové koše praktickou funkci. Kuchyňský odpad musí být řádně skladován a zlikvidován, proto je nádoba na kuchyňský odpad často uzavřena. Měla by být také dostatečně velká (zde je opět důležitý počet osob, které žijí v domácnosti). Plast a kov jsou dokonalým materiálem také pro koš do kuchyně.

Odpadkové koše na tříděný odpad jsou speciální nádoby. Pokud svůj odpad třídíte, tento výrobek bude pro vás ideální. Obvykle se jedná o jednotlivé řádně označené kontejnery, které vám pomohou správně roztřídit váš odpad. Můžete si také zakoupit sadu vhodných nádob na odpady. Díky nim bude segregace odpadků velmi snadná.

 

 

Odpadkový koš pro dům a zahradu

Dům nebo byt není jediným místem, kde by měly být umístěny koše na odpady. Zahradní odpadkové koše (nádoby na tříděný odpad) budou užitečné v každé zahradě (zahrada a stavebniny). Díky nim bude vaše zahrada vždy upravená a uklizená. Zahradní kontejnery lze použít k ukládání posečené trávy nebo zahradního odpadu z pozemku. V naší nabídce najdete kovové a plastové odpadkové koše nebo pytle na trávu. Umělý materiál pytle je ideální pro rychlý úklid posečené trávy. Lehký koš vám také umožní efektivně vyčistit listy během podzimního úklidu zahrady.