Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Výška (cm)
Materiál
Hloubka (cm)
Barva
Více
Hledat

Lišty ke kuchyňské desce

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3    
399,20 Kč / ks 499,00 Kč / ks
Výprodej
399,20 Kč / ks 499,00 Kč / ks
Akce
399,20 Kč / ks 499,00 Kč / ks
Výprodej
399,20 Kč / ks 499,00 Kč / ks
Výprodej
399,20 Kč / ks 499,00 Kč / ks
Výprodej
1  2  3    
Kuchyň a skandinávský styl - jak zařídit interiér? 5 tipů

Kuchyň a skandinávský styl - jak zařídit interiér? 5 tipů

31.12.2020

Móda na minimalistický, zaměřený na jednoduchost a funkčnost, skandinávský styl nepomíjí. Vypadá obzvláště atraktivně v kuchyni, kde je mimořádně důležitá čistota, pohodlí a smysl pro pořádek - doslova i vizuální. Zjistěte, jak zařídit kuchyň...

Kuchyně ve tvaru L - jak navrhnout funkční interiér?

Kuchyně ve tvaru L - jak navrhnout funkční interiér?

11.01.2021

Rohový kuchyňský nábytek ve tvaru písmena „L“ je běžné uspořádání v úzkých kuchyních a kuchyňkách otevřených do obývacího pokoje. Funguje dobře v malých místnostech, ve větších pokojích jej lze doplnit kuchyňským ostrůvkem, barem nebo stolem se židlemi. .

Jak vyzdobit kuchyně navržené v různých stylech?

Jak vyzdobit kuchyně navržené v různých stylech?

08.04.2021

Kuchyň je místo, kde obvykle trávíme hodně času. Připravujeme jídlo, snídáme, uklízíme nebo myjeme nádobí a vybalujeme zakoupené potraviny a ukládáme je do ledničky. Proto by měla být kuchyň funkční. Správně uspořádaný prostor rozhodně usnadňuje

10 věcí, které si musíte pamatovat při navrhování podkrovní kuchyně

10 věcí, které si musíte pamatovat při navrhování podkrovní kuchyně

24.02.2021

Podkrovní kuchyně je řešením například v domácnostech obývaných více než jednou rodinou nebo v činžovních domech a panelových domech, kde je možné využít podkrovní prostor. Vhodný návrh, promyšlený v tomto ohledu, nám pomůže vytvořit funkční a efektivní..

Lišty ke kuchyňské desce

 

Pohodlná, estetická a praktická - přesně taková by měla být každá kuchyň. Během renovace nebo při zařizování nové kuchyně často stojíme před obtížnými rozhodnutími. Chceme vybrat perfektní skříňky ve stylu, který si vybereme, dát pěkné dlaždice a sladit pracovní desku s celkovou kompozicí kuchyňské linky. Všechny tyto prvky jsou důležité, ale podívejme se, jaké dokončovací prvky budou v naší kuchyni užitečné. Kategórie: Lišty ke kuchyňské desce.

 

Lišty ke kuchyňské desce- Baumax.cz

 

Kuchyně - nábytek a pracovní desky

Skříňky do kuchyně - závěsné, stojící, pod dřez, vestavěné domácí spotřebiče - jsou základem každého kuchyňského interiéru. Spolu s pracovní deskou tvoří nejdůležitější prvek, tzn. kuchyňskou linku. Vhodně vybrané kuchyňské skříňky (zejména jejich čela - kuchyňská dvířka) a pracovní deska, která ladí k nábytku, nám umožní vytvořit v místnosti jednotný styl interiéru.

Skříňky a kuchyňské pracovní desky ovšem nejsou všechno. Vhodně zvolené těsnící lišty pro pracovní desku jsou také velmi důležité, nejen pro estetické dokončení celkové kompozice kuchyňské linky, ale také z praktických důvodů.  

 

Těsnící lišta na pracovní desku

Těsnicí lišta na pracovní desku je dokončovací prvek, který je  instalován na spojení pracovní desky a stěny. Jejím hlavním úkolem je chránit skříňky před vniknutím vlhkosti, nečistot a drobků. Voda tekoucí po pracovní desce by bez zabezpečení pracovní desky těsnící lištou pronikla mezerou mezi pracovní deskou a stěnou a stékala po zadní části skříněk. Vlhkost, nečistoty a zbytky jídla by mohly deformovat pracovní desku. Namočení by způsobilo porušení konstrukce skříněk, pracovní desky, a tím i celé kuchyňské linky. Instalace těsnící, dokončovací lišty chrání váš nábytek.

Kromě praktické funkci lišta plní navíc estetickou funkci – dělá celek vizuálně atraktivnějším, zvyšuje estetiku uspořádání a umožňuje uzavřít kompozici do jednotného celku. Vhodně zvolená těsnící lišta na pracovní desku vnáší pocit harmonie a uspořádání a zároveň dodává místnosti eleganci.

Při výběru lišty k pracovní desce bychom se měli řídit především barvou nebo dekorem pracovní desky a kuchyňských skříněk. Zajímavého uspořádání lze dosáhnout také sladěním barvy lišty s barvou stěny.

 

Příslušenství pro kuchyňské pracovní desky

Samotné lišty pro pracovní desky nejsou jediným prvkem dokončovací úpravy interiéru. Rovněž stojí za to si dokoupit další příslušenství - náš obchod nabízí koncovky - koncovky pro lišty kuchyňské desky, rohy a vnější rohy - rohy pro lišty kuchyňské desky.

Produkty, které nabízíme, jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího materiálu.

 

Lišty ke kuchyňské desce- Baumax.cz