Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Maximální šířka (cm)
S pracovní deskou
Nohy
Kolekce
Více
Materiál použitý na přední stranu
Povrchová úprava dvířek
Typ kuchyně
Úchyt
Tiché zavírání v sadě
Hledat

Moderní kuchyně

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4    
15439,20 Kč / set 19299,00 Kč / set
Výprodej
13519,20 Kč / set 16899,00 Kč / set
Akce
14319,20 Kč / set 17899,00 Kč / set
Výprodej
16319,20 Kč / set 20399,00 Kč / set
Akce
12399,20 Kč / set 15499,00 Kč / set
Výprodej
12779,10 Kč / ks 14199,00 Kč / ks
Akce
Novinky
1  2  3  4    
Kuchyň a skandinávský styl - jak zařídit interiér? 5 tipů

Kuchyň a skandinávský styl - jak zařídit interiér? 5 tipů

31.12.2020

Móda na minimalistický, zaměřený na jednoduchost a funkčnost, skandinávský styl nepomíjí. Vypadá obzvláště atraktivně v kuchyni, kde je mimořádně důležitá čistota, pohodlí a smysl pro pořádek - doslova i vizuální. Zjistěte, jak zařídit kuchyň...

Jak vyzdobit kuchyně navržené v různých stylech?

Jak vyzdobit kuchyně navržené v různých stylech?

08.04.2021

Kuchyň je místo, kde obvykle trávíme hodně času. Připravujeme jídlo, snídáme, uklízíme nebo myjeme nádobí a vybalujeme zakoupené potraviny a ukládáme je do ledničky. Proto by měla být kuchyň funkční. Správně uspořádaný prostor rozhodně usnadňuje

Jak zařídit kuchyň?

Jak zařídit kuchyň?

07.04.2021

Přemýšlíte, jak zařídit vaši kuchyň, aby mít vždy všechno po ruce? Máte při vaření večeře dojem, že jste uběhli maraton, protože rozmístění kuchyňských skřínek je neergonomické? Kuchyňský nábytek by měl být navržen v souladu se zásadami ergonomie...

Jaké dlaždice zvolit pro bílou kuchyň

Jaké dlaždice zvolit pro bílou kuchyň

07.02.2022

Bílá, skandinávská kuchyně je hitem sezóny. Pokud se jedná o interiér, který odpovídá vašemu vkusu, ale nevíte, jaká – dlažba v imitaci dřeva nebo keramická bude do něj vhodná, nebo jaký zvolit kuchyňský nábytek, bude pro vás tento článek nápomocný.

Návrh kuchyně

Návrh kuchyně

10.07.2021

Kuchyň je jedna z nejdůležitějších místností v domě – právě zde obvykle trávíme čas s rodinou, učíme se vařit nové pokrmy a připravovat jídlo pro sebe a své blízké. Mnozí z nás začínají svůj den v kuchyni přípravou aromatické kávy a zde také obvykle po pr

Moderní kuchyně

 

Moderní kuchyně je často označována jako srdce celého domova. A to z dobrého důvodu. Tato místnost je velmi důležitá, umožňuje nejen zůstat zdravý a fit, ale slouží také jako místo pro setkávání a trávení času s blízkými. Rádi se zdržujeme v kuchyni, protože interiér je teplý a útulný. Při zařizování nové kuchyně nebo rekonstrukci stávajícího interiéru stojí za to zkusit zařídit jej tak, aby byl interiér praktický, pohodlný a atraktivní. Moderní kuchyňský nábytek, který nabízíme v našem obchodě, vám určitě s tímto úkolem pomůže.

 

Moderní kuchyně- Baumax.cz

 

Jak důležitý je kuchyňský nábytek?

V každé kuchyni nábytek zabírá větší část dostupného prostoru. Je to kuchyňský nábytek, který nám umožňuje připravovat jídla a stolovat se v kuchyni, ale také dává místnosti charakter a zdůrazňuje její styl. Kuchyňského nábytku je mnoho a nejdůležitější z nich jsou kuchyňské skříňky (skříňky do kuchyně).

Kuchyňské skříňky do značné míry určují, jak bude celá kuchyň vypadat. V kuchyni jsou obvykle umisťovány závěsné kuchyňské skříňky a stojící kuchyňské skříňky - spodní kuchyňské skříňky (také skřínky pod dřez - skříňky pro vestavné spotřebiče). Takové sady skříněk spolu se stolními deskami tvoří hlavní část pracovního prostoru. Díky nim je možné připravit jídla a jakoukoliv práci prováděnou v kuchyni. Zařídit kuchyň bez kuchyňských skříněk, by tedy nebylo možné.

Kuchyňské skříňky a kuchyňské pracovní desky umístěné na spodních skříňkách jsou v kuchyních nenahraditelnými prvky. Existuje mnoho způsobů na vybavení kuchyní, můžete si koupit kuchyňský nábytek v sestavách nebo se rozhodnout nechat si jej vyrobit na míru společnostmi, které se zabývají výrobou kuchyňských linek. Podívejte se s námi, která řešení by pro vás bylo nejlepší.

 

Moderní kuchyně- Baumax.cz

 

Kuchyně na míru nebo kuchyňské sestavy?

Kuchyně na míru je nábytek vyrobený na individuální objednávku. Tato možnost je velmi výhodná, ale bohužel také velmi drahá. V případě kuchyně na objednávku si nemusíte dělat starosti s neobvyklým uspořádáním kuchyňského interiéru, skříňky budou přesně takové velikosti, jakou potřebujete. To vám umožní vybavit architektonicky obtížná místa, výklenky, šikmé stěny nebo výstupy ve stěnách. Cena nábytku na míru je ale nesrovnatelně vyšší než při nákupu hotového nábytku.

Sestavy kuchyňského nábytku (kuchyňský nábytek) jsou zase k dispozici téměř okamžitě a jsou levné. Můžete si koupit moderní kuchyňský nábytek nebo se rozhodnout pro klasický design kuchyňských čel. Mezi kuchyňským nábytkem jsou hotové sestavy mimořádně populárním řešením. Zájem zákazníků je primárně dán nízkou cenou a dostupností produktů. S hotovými sadami můžete za pár dní vytvořit moderní kuchyně za nízkou cenu.

Modulární kuchyně (modulové kuchyně Mercado) jsou alternativou pro nábytek vyrobený na míru a hotové kuchyňské sestavy. V případě této opce můžete zakoupit jednotlivé kuchyňské skříňky. Různé velikosti skříněk vám umožní zařídit kuchyň přesně tak, jak potřebujete. Pomocí modulárního nábytku lze velmi snadno zařídit moderní kuchyňský prostor. Nábytek je také k dispozici mnohem dříve než v případě nábytku vyrobeného na objednávku, a jeho cena je mnohem atraktivnější. ¨

Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro hotové sestavy nebo modulární kuchyně, získáte produkt, jehož kvalita je opravdu vysoká. Náš nábytek je vyroben z pevné, velmi kvalitní nábytkové MDF desky a jeho zpracování je vysoce pečlivé. Moderní kuchyňský nábytek znamená funkčnost, pohodlí a estetiku. To vše jsou důvody, proč stojí za to rozhodnout se pro výběr produktů z naší nabídky.

 

Moderní kuchyně- Baumax.cz

 

Jaká by měla být moderní kuchyně?

Kuchyňský nábytek by měl být pohodlný, funkční a atraktivní. Tyto tři funkce nejenže odrážejí nejnovější trendy bytového designu, ale také dělají z vaší kuchyně opravdu jedinečnou místnost.

Funkčnost je jednou z vlastností moderní kuchyně. Prioritou je, aby byl kuchyňský nábytek praktický. Moderní nábytek bude mít proto zajímavá a chytrá řešení. V tomhle ohledu nesmírně důležité je vybavení kuchyňských skříněk. Příslušné cargo koše, příborníky nebo odkapávače na nádobí zajistí, že vám bude vnitřní vybavení skříněk správně sloužit. Funkčnost kuchyně znamená také přizpůsobení skříněk pro instalaci domácích spotřebičů. Ujistěte se, že do nábytku, který si pořídíte, vestavíte troubu, sporák nebo mikrovlnnou troubu.

Používání moderní kuchyně by mělo být co nejpohodlnější. Moderní kuchyňský nábytek bude proto navržen a uspořádán tak, aby pracovní prostor byl pro uživatele pohodlný. Pohyb v kuchyni musí být efektivní a plynulý, a neměl by členům domácnosti způsobovat žádné potíže.

Samozřejmě nesmíme zapomínat i na samotný design a estetiku kuchyně. Výběrem příslušných kuchyňských skříněk, zejména kuchyňská čela (kuchyňská dvířka), jsou v tomhle ohledu velmi důležitá, získáte atraktivní vzhled kuchyně. Krásný kuchyňský nábytek vytvoří jedinečnou a estetickou kuchyň. Moderní kuchyně jsou často navrhovány v jednoduchém a minimalistickém stylu. Světlé provedení je velmi populární. Nejpopulárnější barvou, díky které je kuchyň elegantní, je bílá. Kuchyňský nábytek může mít samozřejmě i jiné odstíny, proto výběr barev by měl primárně určovat váš vkus. Stojí za to podívat se na inspirace a návrhy, které vám ukážou, jak vytvořit módní interiéry v zajímavém stylu.

 

Moderní kuchyně- Baumax.cz

 

Jaké prvky pro moderní kuchyň vám můžeme nabídnout?

Moderní kuchyňský nábytek nejsou jen kuchyňské linky. Je to také řada dalších produktů, které vám můžeme nabídnout. Každá kuchyň bude potřebovat praktické místo ke stolování, takže si určitě pořiďte jídelní a kuchyňské stoly (jídelní stoly) a jídelní a kuchyňské židle (jídelní židle). Pokud vám připadá příliš obtížné nebo časově náročné sestavit si jídelní soupravu samostatně, podívejte se na sady stolů a židlí do kuchyně (jídelní sety), které najdete v naší nabídce. Nábytek v jednotném stylu bude skutečnou ozdobou místnosti. Alternativou k tradičním židlím a stolům budou barové židle hokery a barové židle. Tyto chytré kusy nábytku budou fungovat obzvlášť dobře, pokud máte kuchyň s ostrovem. Barové židle jsou poté umístěny k pracovní desce ostrova, která slouží také jako deska stolu, u které můžeme konzumovat připravená jídla. Dalším způsobem, jak získat místo k posezení, je nákup rohové soupravy. Pohodlné a praktické rohové jídelní soupravy (kuchyňské rohové lavice) vytvoří příjemné místo ke stolování pro celou rodinu.

 

Moderní kuchyně- Baumax.cz

 

Co kromě nábytku bude užitečné v moderní kuchyni?

Kuchyňský nábytek potřebuje vhodné dokončení. Stejně tak moderní kuchyně. Mezi mnoha prvky v našem obchodě najdete také vhodná řešení pro váš domov nebo byt. Pro dokončení kuchyně budou vhodné produkty, jako jsou: kuchyňské sokly, lišty a příslušenství k pracovním deskám (lišty ke kuchyňské desce), stejně jako skleněné panely (dekorační panely) do kuchyně.

V naší nabídce bez problémů najdete i další produkty. Správný návrh kuchyňského interiéru, nákup vybavení a příslušenství udělá z vaší vysněné moderní kuchyně to nejúžasnější místo v bytě. K uspořádání moderní kuchyně toho moc nepotřebujete. Nezapomeňte hlavně na estetická kuchyňská čela, dobře zvolenou pracovní desku a zavedení atraktivních doplňků. Existuje mnoho moderních řešení, a díky nim také mnoho možností uspořádání.

 

Moderní kuchyně- Baumax.cz