Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Barva
Více
Tloušťka (cm)
Hledat

Laminátové kuchyňské pracovní desky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3    
1959,20 Kč / ks 2449,00 Kč / ks
Akce
1679,20 Kč / ks 2099,00 Kč / ks
Akce
879,20 Kč / ks 1099,00 Kč / ks
Akce
1  2  3    
10 věcí, které si musíte pamatovat při navrhování podkrovní kuchyně

10 věcí, které si musíte pamatovat při navrhování podkrovní kuchyně

24.02.2021

Podkrovní kuchyně je řešením například v domácnostech obývaných více než jednou rodinou nebo v činžovních domech a panelových domech, kde je možné využít podkrovní prostor. Vhodný návrh, promyšlený v tomto ohledu, nám pomůže vytvořit funkční a efektivní..

Kuchyně ve tvaru L - jak navrhnout funkční interiér?

Kuchyně ve tvaru L - jak navrhnout funkční interiér?

11.01.2021

Rohový kuchyňský nábytek ve tvaru písmena „L“ je běžné uspořádání v úzkých kuchyních a kuchyňkách otevřených do obývacího pokoje. Funguje dobře v malých místnostech, ve větších pokojích jej lze doplnit kuchyňským ostrůvkem, barem nebo stolem se židlemi. .

Jaká pracovní deska do kuchyně

Jaká pracovní deska do kuchyně

06.05.2022

​Kuchyně je srdcem každého domu a bytu. Právě zde trávíme nejvíce času s rodinou. Při přípravě a konzumaci jídel si tam povídáme, sdílíme radosti a starosti všedního dne...

Kuchyň a skandinávský styl - jak zařídit interiér? 5 tipů

Kuchyň a skandinávský styl - jak zařídit interiér? 5 tipů

31.12.2020

Móda na minimalistický, zaměřený na jednoduchost a funkčnost, skandinávský styl nepomíjí. Vypadá obzvláště atraktivně v kuchyni, kde je mimořádně důležitá čistota, pohodlí a smysl pro pořádek - doslova i vizuální. Zjistěte, jak zařídit kuchyň...

Jak vyzdobit kuchyně navržené v různých stylech?

Jak vyzdobit kuchyně navržené v různých stylech?

08.04.2021

Kuchyň je místo, kde obvykle trávíme hodně času. Připravujeme jídlo, snídáme, uklízíme nebo myjeme nádobí a vybalujeme zakoupené potraviny a ukládáme je do ledničky. Proto by měla být kuchyň funkční. Správně uspořádaný prostor rozhodně usnadňuje

Laminátové kuchyňské pracovní desky

 

Každá kuchyně by měla být praktická, pohodlná pro každého člena domácnosti a vizuálně atraktivní. Takové kombinace může být obtížné dosáhnout, ale správný nábytek a doplňky vám určitě pomohou takového uspořádaní docílit. Určitě se budou hodit kuchyňské skříňky, stoly a židle a také pevné a odolné laminátové kuchyňské pracovní desky.

 

Laminátové kuchyňské pracovní desky- Baumax.cz

 

Kuchyně jako sen! Jaké prvky by měly být v ideální kuchyni?

Kuchyně je kombinací vhodně dokončených stěn a podlah, nábytku umístěného v interiéru a atraktivně uspořádaných doplňků. V našem obchodě najdete potřebné produkty pro takové uspořádání. Podívejte se, jakou nabídku jsme pro vás připravili, díky které budou moderní kuchyně na dosah ruky.

 

Závěsné a stojící kuchyňské skříňky

Kuchyňský nábytek tvoří především kuchyňské skříňky (skříňky do kuchyně). Ty poskytují prostor pro uložení kuchyňských potřeb a potravin. Čela kuchyňských skříněk (kuchyňská dvířka) navíc určují celkový vzhled a styl místnosti. V naší nabídce najdete stojící kuchyňské skříňky (spodní kuchyňské skříňky), závěsné kuchyňské skříňky a dřezové skříňky. Při nákupu skříněk nezapomeňte na příslušné doplňky a příslušenství jako jsou vybavení kuchyňských skříněk a kuchyňské sokly.

Kuchyňské skříňky můžete zakoupit jednotlivě nebo jako sestavy kuchyňského nábytku (kuchyňský nábytek). Pokud vám sady, které nabízíme, nestačí nebo nevyhovují, podívejte se na nabízené modulární kuchyně (modulové kuchyně Mercado), díky kterým si sestavíte individuální kuchyňskou sestavu.

 

Pracovní desky a příslušenství

Kuchyňské pracovní desky jsou umístěny na spodní řadu skříněk (tzn. stojící kuchyňské skříňky). Tyto povrchy tvoří hlavní pracovní prostor v kuchyni. Slouží pro přípravu jídla, krájení zeleniny a masa a dokončování hotových pokrmů. Na pracovní desky umisťujeme také kuchyňské spotřebiče jako jsou: mikrovlnná trouba, mixér nebo kávovar. Velká pracovní plocha poskytuje spoustu prostoru pro přípravu a odložení vybavení a jídla.

Aby byly pracovní desky řádně ukončeny, je nutné dodatečně nainstalovat příslušné těsnicí hliníkové lišty k pracovním deskám, lišty k pracovním deskám (lišty ke kuchyňské desce) a ukončovací lišty k pracovním deskám (koncovky pro lišty kuchyňské desky), které budou ladit s rohy pro lišty k pracovním deskám (rohy pro lišty kuchyňské desky).

 

Jídelní nábytek

Kromě skříněk a desek stojí za to pořídit si také nábytek, který vám umožní se pohodlně stolovat každý den. Vhodné budou určitě jídelní a kuchyňské stoly (jídelní stoly) a jídelní a kuchyňské židle (jídelní židle). Sestavy si můžete poskládat sami, ale můžete si také koupit hotové sady stolů a židlí do kuchyně (nábytek do jídelny).

Alternativou k tradičním jídelním sestavám budou určitě židle hokery, barové židle a rohové jídelní soupravy (kuchyňské rohové lavice).

 

Laminátové kuchyňské pracovní desky- Baumax.cz

 

Jaké pracovní desky můžete dát do kuchyně?

Spodní kuchyňské skříňky jsou pokryty příslušnou kuchyňskou pracovní deskou, která tvoří v kuchyni pracovní prostor. Na skříňky můžete dát různé typy kuchyňských pracovních desek. Nejoblíbenější variantou jsou dřevěné kuchyňské pracovní desky a laminátové pracovní desky.

 

Laminátové kuchyňské pracovní desky- Baumax.cz

 

Jak atraktivní jsou laminátové desky?

Laminátové pracovní desky jsou možností, kterou si často vybírají lidé, kteří rekonstruují nebo zařizují kuchyň. Laminátová pracovní deska je mimořádně atraktivní. Je vyrobena z dřevotřísky, jejíž tloušťka je 26 nebo 36 mm. Proto jsou tyto výrobky poměrně silné, a proto pevné a trvanlivé. Dřevotřísková deska je potažena vhodným laminátem, tzn. vrstvou, která dává desce příslušnou barvu a vzor, ​​ale zároveň chrání vnitřek desky a zvyšuje její odolnost.

V případě laminátových desek si nemusíte dělat starosti s uspořádáním kuchyně, i když jste se rozhodli pro velmi neobvyklý design. Laminované pracovní desky jsou k dispozici v mnoha provedeních a barvách, což výrazně usnadňuje jejich případné uspořádání. V našem obchodě najdete laminátové kuchyňské pracovní desky, které budou napodobovat vzor a barvu masivního dřeva, přírodního kamene nebo budou mít po celé délce i šířce jednotnou barvu. Mezi našimi výrobky se těší velkou popularitou kuchyňské desky v dekoru dřeva. Snadno je sladit se zbytkem aranžmá, jsou příjemné na pohled a laminát je odolnější než masivní dřevo.

Jedinečné kuchyňské pracovní desky jsou na dosah ruky. Kamenné, dřevěné nebo ozdobné vzory a barvy? Laminátová deska vám je může poskytnout všechny.

 

Laminátové kuchyňské pracovní desky- Baumax.cz

 

Jaké vlastností stojí brát v ohled při výběru laminátových pracovních desek?

Kuchyňské pracovní desky vytvářejí v kuchyni pracovní prostor. Proto budou vystaveny vysokým teplotám, chladu, mechanickému poškození a vlhkosti. Proto je třeba dbát na to, aby byly vůči těmto faktorům dostatečně odolné. Lamináty nabízené v našem obchodem tyto podmínky splňují na maximum. K výrobě desek byli použity pouze ty nejkvalitnější materiály a naši důvěryhodní dodavatelé zaručují pečlivé zpracování a dlouhou životnost produktu.

Při výběru pracovních desek dbejte také na to, aby měli vhodnou tloušťku. U kuchyňských pracovních desek se obvykle používají dvě standardní tloušťky: 26 nebo 36 mm. Do malých kuchyní, kde jsou skříňky lehké a choulostivější, se doporučuje tenčí pracovní deska. Tenká pracovní deska dodá kuchyni lehkost a díky tomu nebude celek působit těžce. Silnější pracovní deska bude těžší, proto by měla být použita na masivních skříňkách. Doporučuje se spíše do velkých kuchyní, kde její tloušťka nebude nijak přitlačující.

Kuchyně je místo, kde se často něco zašpiní. Dbejte proto na to, aby povrch kuchyňských pracovních desek nebyl příliš drsný. Laminát může napodobit nejen barvu a vzor, ​​ale také texturu různých materiálů. Nečistoty se však hromadí v mezerách, které lze obtížně odstranit.

Laminátová deska by měla být obzvláště odolná proti oděru. Na povrch laminátové desky se často pokládá těžké nádobí s kovovým dnem, které může povrch poškodit. Chcete-li prodloužit životnost desky a zajistit její dlouhotrvající, krásný vzhled, vždy ji umyjte jemnými čistícími prostředky a měkkým hadříkem.

 

Laminátové kuchyňské pracovní desky- Baumax.cz