Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Barva
Více
Výška (cm)
Potahová látka
Styl
Nohy
Šířka (cm)
Délka (cm)
Hloubka (cm)
Hledat

Židle

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    19
4099,00 Kč / ks
1399,00 Kč / ks 1799,00 Kč / ks
Akce
1799,00 Kč / ks
Výprodej
459,00 Kč / ks 599,00 Kč / ks
Akce
1399,30 Kč / ks 1999,00 Kč / ks
Akce
1999,00 Kč / ks
2099,00 Kč / ks
909,30 Kč / ks 1299,00 Kč / ks
Akce
Novinky
1799,00 Kč / ks
Novinky
1539,30 Kč / ks 2199,00 Kč / ks
Akce
3799,00 Kč / ks
459,00 Kč / ks 599,00 Kč / ks
Akce
1899,00 Kč / ks
1119,30 Kč / ks 1599,00 Kč / ks
Akce
1799,00 Kč / ks
1105,30 Kč / ks 1579,00 Kč / ks
Akce
1999,20 Kč / ks 2499,00 Kč / ks
Akce
1    3  4  5    19
Jaké židle k bílému stolu do obývacího pokoje? Inspirace uspořádání

Jaké židle k bílému stolu do obývacího pokoje? Inspirace uspořádání

03.10.2021

Bílá je barva tak univerzální, že je ve větší či menší míře přítomna v každém interiéru. Bílý nábytek nejen vypadá esteticky a lehce, ale také zesvětluje prostor, takže je vhodný i do malých bytů. A co víc, je vynikajícím základem pro vytvoření módního...

Kolik je potřeba místa pro stůl se židlemi

Kolik je potřeba místa pro stůl se židlemi

19.03.2022

​Stůl se židlemi je nepostradatelným prvkem vybavení každého domu a bytu. Při nákupu jídelního stolu se nestačí zaměřit pouze na jeho vzhled. Měli byste také dbát na to, aby jeho používání bylo pohodlné ...

Moderní židle do obývacího pokoje

Moderní židle do obývacího pokoje

31.03.2022

Židle je povinným kusem vybavení v každé domácnosti, a také na většině veřejných míst, například v barech a restauracích. Pohodlná židle vám umožní odpočívat, trávit čas u stolu se svými blízkými, studovat...

Kuchyně ve tvaru L - jak navrhnout funkční interiér?

Kuchyně ve tvaru L - jak navrhnout funkční interiér?

11.01.2021

Rohový kuchyňský nábytek ve tvaru písmena „L“ je běžné uspořádání v úzkých kuchyních a kuchyňkách otevřených do obývacího pokoje. Funguje dobře v malých místnostech, ve větších pokojích jej lze doplnit kuchyňským ostrůvkem, barem nebo stolem se židlemi. .

Jak vyzdobit kuchyně navržené v různých stylech?

Jak vyzdobit kuchyně navržené v různých stylech?

08.04.2021

Kuchyň je místo, kde obvykle trávíme hodně času. Připravujeme jídlo, snídáme, uklízíme nebo myjeme nádobí a vybalujeme zakoupené potraviny a ukládáme je do ledničky. Proto by měla být kuchyň funkční. Správně uspořádaný prostor rozhodně usnadňuje

Kuchyňské židle

 

V obchodní síti Baumax najdete širokou škálu jídelních a kuchyňských židlí. Můžete si vybrat z modelů s různými tvary a barvami. Naše výrobky se hodí do každého interiéru, bez ohledu na to, jak je řešený.

Ujistěte se, že se vaši členové domácnosti mohou pohodlně stravovat - dnes není známo, že způsob, jakým se potraviny konzumují, ovlivňuje blahobyt lidí.

 

 

Na co nazapomínat

Většina z nás vybírá židli podle designu, aby se hodila k ostatnímu nábytku.

Jenže to, jestli je židle hezká, není to nejdůležitější. Musíme si totiž uvědomit, že někdy jsme schopni na židli sedět klidně i půl dne. Dobré je, když si dopředu promyslíme, na co židli potřebujeme, k čemu všemu ji budeme používat a jaké jsou nejdůležitější parametry. Mnozí z nás žijí myšlenkou, že otázka zdravotního hlediska je podstatná jen u pracovní židle. To je ovšem velký omyl, protože záda nás klidně mohou rozbolet i na židli u kuchyňského stolu. Nesmíme proto výběr podceňovat.

Hloubka sedáku by měla zajistit, aby byla mezera mezi sedákem a mezerou v podkolení po celou dobu sezení. Nikdy nás nesmí tlačit hrana židle.

Pohlídejte si také šířku sedáku. Je důležité, aby během sezení byla chodidla opřená o podlahu celou svou plochou a kolena svírala pravý úhel. Ten většinou bývá vysoký 45 centimetrů.

 

 

Jaké židle odpovídají vašemu interiéru?

V nabídce jsme připravili pohodlné židle jídelní a kuchyňské židle, které se vejdou do každé místnosti. Můžete si vybrat z modelů s opěradlem nebo bez něj, vybavených měkkým sedákem a naopak tvrdým.

Pokud hledáte klasické židle do kuchyně nebo jídelny, vyberte si například dřevěné modely s měkkými sedadly a opěradly, dřevěná židle je nadčasová. U stolu je hodně času, takže je lepší se postarat o pohodlí hostů a vaší domácnosti. Pokud máte zájem o židle, které nebudete používat na denní bázi, můžete se rozhodnout pro více designů.

 

Židle přizpůsobené stylu bytu

Důležitým kritériem pro výběr židlí je jejich přizpůsobení stylu, ve kterém je váš interiér. Rustikální, klasické pokoje jsou prostředím vytvořeným pro dřevěné jídelní židle. Jejich barvy by se měly spíše pohybovat kolem tradiční palety barev - od hnědé až po černou a bílé židle. Další pravidla platí pro interiér navržen v podkroví nebo minimalistickém stylu. Tam si můžete dovolit trochu více kreativity, například jídelní křesla.

Židle nebo jídelní křeslo ve světlejších barvách oživí drsné interiéry a vytvoří atraktivní, kontrastní kombinace spojením jídelní stůl a židle. V takových případech můžete vsadit více na kov než na dřevo. Hliníkové židle mají také tu výhodu, že jsou prostě lehčí, a tedy mobilnější.

Jaký materiál a barva židle bude doplňovat nábytek v jídelně či v kuchyni záleží však na vás. Židle bílá je nesmrtelná, doplněná barevným polstrem zpestří každý interiér.

V naší obchodní síti Baumax najdete nejen jednotlivé modely, ale i celé sady, tedy jídelní židli či křesla do kuchyně a jídelny, takže můžete snadno vybavit kuchyňku pro dvě osoby, ale i jídelnu pro celou rodinu.