Moderní kuchyně a jídelna

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    140
9799,00 Kč / ks 16099,00 Kč / ks
Akce
Novinky
26249,25 Kč / ks 34999,00 Kč / ks
Akce
1    3  4  5    140
Jaký si pořídit kuchyňský nábytek – na zakázku nebo sektorový?

Jaký si pořídit kuchyňský nábytek – na zakázku nebo sektorový?

12.08.2019

Kuchyň je místem s největšími nároky, proto její uspořádání je třeba pečlivě promyslet. Volba správného řešení je subjektivní záležitostí, nicméně je třeba zvážit několik možností.

Jak zařídit kuchyň?

Jak zařídit kuchyň?

07.04.2021

Přemýšlíte, jak zařídit vaši kuchyň, aby mít vždy všechno po ruce? Máte při vaření večeře dojem, že jste uběhli maraton, protože rozmístění kuchyňských skřínek je neergonomické? Kuchyňský nábytek by měl být navržen v souladu se zásadami ergonomie...

Ať žije barva! Barevný kuchyňský nábytek – inspirující uspořádání

Ať žije barva! Barevný kuchyňský nábytek – inspirující uspořádání

09.05.2019

Už několikrát jsme se zmínili o tom, že kuchyň je srdcem každého domova. Není na tom nic divného, protože se v ní odehrává velká část rodinného života.

Kuchyně ve tvaru L - jak navrhnout funkční interiér?

Kuchyně ve tvaru L - jak navrhnout funkční interiér?

11.01.2021

Rohový kuchyňský nábytek ve tvaru písmena „L“ je běžné uspořádání v úzkých kuchyních a kuchyňkách otevřených do obývacího pokoje. Funguje dobře v malých místnostech, ve větších pokojích jej lze doplnit kuchyňským ostrůvkem, barem nebo stolem se židlemi. .

Nejdůležitější je plán. Jak dobře navrhnout kuchyň?

Nejdůležitější je plán. Jak dobře navrhnout kuchyň?

25.09.2020

Moderní zařízení kuchyně otevřené do obývacího pokoje, ale také samostatné místnosti, vyžaduje funkční a efektivní řešení. Kromě krásného vzhledu kuchyňské linky a uspořádání prostoru musí především zajistit pohodlí a funkčnost.

Kuchyň a jídelna

 

Je těžké si představit dům bez kuchyně a samotnou kuchyň bez řádného kuchyňského nábytku. Díky vhodnému vybavení můžete vařit, jíst a trávit čas se svými blízkými. Přehledná kuchyně, a tedy řádně zvolený nábytek, vytváří estetický, praktický a pohodlný interiér. Kuchyňský nábytek je potřebný, ale jak vybrat ten nejvhodnější? S námi bude tato volba snadná! Podívejte se, jak bohatá je naše nabídka, a rozhodněte se pro nejlepší řešení pro vaši kuchyň. Kategórie: Kuchyň a jídelna

 

Kuchyň a jídelna- Baumax.cz

 

Kuchyňské skříňky, kvintesence kuchyňského nábytku

Srdcem každého domova je kuchyně a nejdůležitějším nábytkem v kuchyni – kuchyňské skříňky (skříňky do kuchyně). Styl kuchyně a vzhled celé místnosti určují skříňky, a zejména kuchyňská čela (kuchyňská dvířka) těchto skříněk. Naše nabídka vám umožní vybrat si skříňky, které zdůrazní klasický charakter vaší kuchyně nebo dokonale zdůrazní moderní styl. Můžete si u nás koupit jak závěsné kuchyňské skříňky, tak stojící kuchyňské skříňky (spodní kuchyňské skříňky). Máme také atypické modely, jako jsou skříňky pod dřez nebo skřínky pro vestavné spotřebiče.

Při nákupu skříněk věnujte pozornost také vybavení pro kuchyňské skříňky, které náš obchod nabízí. Cargo koše, zásobník na příbory a koše na třídění odpadu (odpadkové koše) vám umožní chytře vybavit interiér kuchyňských skříněk. Pro pohodlí nainstalujte také tlumiče dvířek. Díky nim zavírání kuchyňských dvířek bude tiché. Při vybavení vaší kuchyně nezapomeňte na nákup prvků pro vodní instalaci. Určitě budete potřebovat dřezy, kuchyňské baterie, závěsné lišty na kuchyňské načiní a odkapávače na nádobí.

Kuchyňské skříňky jsou základem kuchyňského nábytku, ale nezapomeňte, že aby byly funkční, měli byste na ně položit vhodnou pracovní desku. Naše nabídka zahrnuje různé kuchyňské pracovní desky. Nabízíme dřevěné kuchyňské pracovní desky, laminované kuchyňské pracovní desky a také těsnící lišty a příslušenství (lišty ke kuchyňské desce) potřebné k montáži a povrchové úpravě: různorodé lišty k pracovním deskám (také hliníkové lišty k pracovním deskám), koncové lišty na pracovní desky (koncovky pro lišty kuchyňské desky), rohové lišty k pracovním deskám (rohy pro lišty kuchyňské desky) a sokly ke kuchyňské lince. Díky naším výrobkům bude kuchyně vypadat mimořádně atraktivně a vaření v ní a společně strávený čas s rodinou v interiéru kuchyně bude potěšením!

 

Kuchyň a jídelna- Baumax.cz

 

Univerzální modulární kuchyně

Víme, že zařídit kuchyň je umění a vybrat správný nábytek je často obtížné. Problém nastává zejména tehdy, když je nutné navrhnout kuchyň atypických rozměrů. I v tomto případě jsme schopni vám pomoci! Podívejte se na naše modulární kuchyně MERCADO (modulové kuchyně Mercado). Díky nim během pár okamžiků sestavíte sadu, která bude vyhovovat vaším potřebám. Nabízíme korpusy kuchyňských skříněk a k nim ladící čela (čela MDF, PVC fólie a akrylová čela). Dokončit celou kuchyň můžete také pomocí našich produktů. Kupte si u nás kuchyňské úchytky a příslušné kuchyňské pracovní desky.

 

Kuchyň a jídelna- Baumax.cz

 

Stoly a židle – praktický nábytek do kuchyně

Kuchyňské skříňky jsou nezbytným nábytkem v každé kuchyni. Existuje však mnoho dalších produktů, které mohou být v tomto interiéru užitečné. Dokonalým příkladem jsou samozřejmě jídelní stoly a kuchyňské stoly a jídelní židle a kuchyňské židle. Díky tomuto nábytku budou kuchyně nejen místem pro přípravu jídel, ale také prostorem, kde připravená jídla můžeme konzumovat. Dostatečně velký stůl pojme celou rodinu a případné návštěvy. V naší nabídce najdete také atraktivní rozkládací stoly. Díky nim v případě potřeby budete moci přijmout větší počet hostů.

Pro ty, kteří milují tradiční řešení, jsme připravili bohatý výběr nábytku, jakým jsou rohové jídelní soupravy - kuchyňské rohové lavice. Tento chytrý nábytek vám umožní zařídit rohy kuchyně a zároveň získáte mimořádně pohodlné a zajímavé místo k posezení a stolování.

 

Kuchyň a jídelna- Baumax.cz

 

Moderní nábytek do vaší kuchyně

Moderní kuchyně jsou kombinací pohodlí, minimalismu, estetiky a funkčnosti. Není zde prostor pro velké množství ozdob a doplňků, vše má svůj účel a uspořádání prvků není náhodné. Výrobky, které nabízíme, vám pomohou vytvořit originální a mimořádně funkční interiér.

Moderní kuchyňské interiéry vyžadují moderní řešení. Proto se určitě podívejte na naše židle hokery a barové židle. Jsou skutečným hitem mezi kuchyňským nábytkem! Jsou schopné nahradit tradiční stoly a židle a vytvořit tak jedinečný a praktický prostor. Obrovské množství tvarů, vzorů a barev usnadňuje výběr, který bude odpovídat stylu vašeho interiéru.

 

Kuchyň a jídelna- Baumax.cz

 

Sestavy kuchyňského nábytku – pohodlí nákupu a jednotný design

Nákup jednotlivých kusů nábytku je velmi dobrý nápad. Náš obchod však pro zákazníky připravil také atraktivní nabídku hotových sad kuchyňského nábytku. Nabízíme sestavy kuchyňského nábytku. V této kategorii najdete jak modulární kuchyňský nábytek, tak i rohové kuchyňské linky (rohové kuchyně). Takový kuchyňský nábytek je opravdu atraktivní nabídka! Nákup nábytku v sadě vám umožní výrazně snížit pořizovací cenu. Můžete si také být jisti, že v případě nákupu kuchyňské sestavy bude výsledný produkt mít jednotný vzhled v celé místnosti.

Kvůli velkému zájmu ze strany zákazníků jsme vytvořili dvě zajímavé kategorie. Šedý kuchyňský nábytek a bílý kuchyňský nábytek nabízený v našem obchodě jsou výrobky, které odrážejí nejnovější trendy interiérového designu. K dispozicí máme modely, které se snadno přizpůsobí klasickým aranžmá, ale existují i ​​sestavy určené pro interiéry navržené v moderním stylu. Tyto hotové kuchyňské sestavy jsou atraktivními kusy nábytku, díky kterým můžete rychle a levně vytvořit aranžmá, podle vašich představ.

Sady kuchyňského nábytku můžete pořídit v různých kombinacích. K dispozici jsou sady, které zahrnují závěsné a stojící nebo pouze stojící kuchyňské skříňky. Najdete zde také kuchyně ve tvaru písmena L nebo U. Hotový kuchyňský nábytek v sadách šetří čas a peníze, nechte se proto zlákat atraktivní nabídkou tohoto vybavení!

Kompletní sestavy kuchyňského nábytku netvoří jen široký výběr kuchyňských linek. Zahrnuje také sestavy stolů a židlí do kuchyně (nábytek do jídelny). Díky nim budou možnosti aranžmá interiéru opravdu obrovské a ušetříte si starosti s výběrem každého produktu zvlášť. Z hlediska rychlosti vytváření aranžmá je nákup hotových sad na prvním místě! Výběrem takové sestavy si zajišťujete atraktivní, levné a praktické vybavení.

 

Kuchyň a jídelna- Baumax.cz

 

Krásná kuchyně ve všech směrech

Kuchyňský nábytek je nanejvýš důležitý, ale další prvky budou také určovat estetiku celku. Při aranžmá nové kuchyně od začátku nebo při rekonstrukci stávajícího interiéru nezapomeňte na stěny a podlahu. Podívejte se na dlaždice (dlažby a obklady), panely a desky (podlahy), které jsme připravili v nabídce. Díky vhodně zvolenému materiálu povrchové úpravy bude místnost opravdu dokonalá. Pokud hledáte jedinečná řešení, nezapomeňte se podívat také na skleněné panely do kuchyně. Tyto zajímavé prvky vám rozhodně pomohou oživit interiér.

Stále máte problém s výběrem nábytku vhodného pro váš interiér? Podívejte se na naše inspirace! Zde si můžete snadno prohlídnout naši nabídku a určitě najdete to, co se vám bude.