Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hloubka (cm)
Materiál
Druh sortimentu
Šířka (cm)
Zbarveni
Povrchová úprava
Výška (cm)
Styl
Hledat

Kancelářské regály a police

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    23
3359,20 Kč / ks 4199,00 Kč / ks
Akce
1539,30 Kč / ks 2299,00 Kč / ks
Akce
629,30 Kč / ks 899,00 Kč / ks
Akce
3219,30 Kč / ks 4899,00 Kč / ks
Akce
2519,30 Kč / ks 3999,00 Kč / ks
Akce
3639,30 Kč / ks 6199,00 Kč / ks
Akce
594,30 Kč / ks 849,00 Kč / ks
Akce
799,00 Kč / ks
Novinky
419,30 Kč / ks 599,00 Kč / ks
Akce
1294,30 Kč / ks 1849,00 Kč / ks
Akce
1    3  4  5    23
Jak vystavit květiny doma

Jak vystavit květiny doma

15.03.2022

Živé květiny a rostliny v květináčích jsou v zimě a v létě tou nejlepší dekorací do každého domova. Rostliny v květináčích zdobí obývací pokoje, ložnice, chodby a někdy i koupelny. Jsou nepostradatelným prvkem interiérového aranžmá ve stylu boho, eko, pro

Domácí knihovna – jak ji zařídit

Domácí knihovna – jak ji zařídit

11.05.2022

​Domácí knihovna je nepochybným pokladem a krásně upravená domácí knihovna bude jistě nejen užitečným, ale také výjimečně efektním prvkem vybavení v místnosti...

Práce z domova - volíme pohodlnou kancelářskou židli

Práce z domova - volíme pohodlnou kancelářskou židli

19.11.2020

Kancelářské židle používáme nejen v práci, ale i doma. Domácí kancelář se objevuje v mnoha domácnostech, protože stále více pracujeme doma, učíme se nebo si hrajeme na počítači. Trávíme spoustu času sezením, což není nejlepší pro páteř a svaly.

Kancelářské regály a police


Práce v kanceláři by byla mnohem obtížnější a méně efektivní bez řádné organizace různých dokumentů. Pro ty, kteří hledají nábytek pro domácí nebo firemní kanceláře, obchod BauMax nabízí široký výběr kancelářského nábytku, včetně praktických regálů.

Regály dostupné v naší nabídce se liší provedením. Můžete si vybrat počínaje od malého regálu až po vysoké a velmi prostorné. Najdete také regály s odlišným počtem polic. Regály s menším počtem polic jsou vhodné pro umístění vyšších předmětů, např. Šanonu.

Kancelářské regály a police - BauMax

Regál pro domácí nebo firemní kancelář? Vyberte si sami!

V obchodě BauMax jsme si dobře vědomi skutečnosti, že nábytek, který má být součástí naší firemní kanceláře, se nejčastěji vzhledově liší od nábytku, který se používá k uspořádání domácí kanceláře. V případě kancelářského nábytku používaného ve firmách se především zaměřujeme na jednoduchost, jednoduchý tvar a co největší funkčnost. Naopak v případě nábytku pro domácí kancelář je stejně důležitá jak funkčnost, tak  i jeho zajímavý vzhled.

Oba typy regálů jsou k dispozici v různých barvách, takže je můžete sladit s barvou stěn nebo jinými doplňky a nábytkem v místnosti. V souladu s aktuálními trendy v oblasti interiérového designu nabízíme široký výběr bílých policových regálů.

Pomůžeme vám s výběrem regálu a dalšího kancelářského nábytku!

Přestože se naše regály vyznačují pevností a na jejich police lze umístit různé potřebné v kanceláři předměty, tento kus nábytku nemusí stačit, pokud chceme vytvořit funkční kancelářský prostor. Z tohoto důvodu naše nabídka zahrnuje také esteticky sladěné s regály, psací stoly a police, které významně rozšiřují možnosti, které potřebujeme v kanceláři. 

V nabídce obchodu BauMax najdete kromě výše zmíněných policových regálů také pohodlná kancelářské křesla, které lze snadno přizpůsobit psacímu stolu podle vašeho výběru. Nabízená křesla jsou vybavena funkčními kolečky, která pomáhají rychle a pohodlně se pohybovat mezi psacím stolem a regálem, kde se většinou nachází celá potřebná firemní dokumentace.