Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Značka
Více
Hledat

Čistící prostředky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    8
219,00 Kč / ks
179,00 Kč / ks
189,00 Kč / ks
1    3  4  5    8

Čisticí prostředky a domácí chemie

Péče o vlastní domácnost je také schopnost uklízet důkladně a rychle. K úklidu domu či bytu jistě pomůže vhodné příslušenství pro úklid a profesionální domácí chemie. V nabídce našeho internetového obchodu naleznete užitečné, profesionální čisticí prostředky na čištění různých povrchů.

Ekologické čisticí prostředky

V naší nabídce nechybí ani přírodní čisticí prostředky, které jsou vysoce účinné a málo invazivní. Neuvolňují škodlivé látky do životního prostředí nebo je uvolňování těchto látek ve srovnání s tradičními čisticími prostředky velmi omezené.
Přípravky z  kategorie domácí chemie lze použít nejen k čištění, ale také k dezinfekci rukou. Produkty se prodávají ve formě kapalin nebo prášku ve vhodném balení.

Čističe oken a skleněných povrchů 

Naše nabídka zahrnuje mimo jiné čisticí prostředky a domácí chemii, která je určena k čištění oken a skleněných povrchů. Vyznačují se účinným odstraňováním nečistot, a po vyčištění a vysušení oken a skleněných povrchů nezanechávají šmouhy. Tyto čističe jsou dostupné v tekuté formě, rovněž ve spreji.

Čističe oken a skel jsou také prostředky vhodné na čištění krbového skla. Tato profesionální chemie zabraňuje nevzhledným šmouhám a velmi dobře odstraňuje veškeré nečistoty. K nanášení a stírání těchto typů přípravků jsou užitečné hadříky a papírové ručníky.

Čisticí prostředky na kov a nerez

Čisticí prostředky dostupné v našem internetovém obchodě představují širokou škálu produktů, včetně těch, které jsou určeny k čištění kovů. U těchto čisticích prostředků je důležité, aby dobře odstraňovaly nečistoty, aniž by reagovaly se samotným kovem. Čisticí prostředky na nerez jsou užitečné pro čištění kuchyňských dřezů a kovových van. Postarají se o čistotu a hygienu, proto jsou při každodenním úklidu nesmírně důležité.

Čištění podlahových panelů a dřevěných podlah

Čisticími prostředky nabízenými v našem obchodě jsou také přípravky na čištění podlah, zejména laminátových a vinylových panelů a masivních dřevěných podlah. Odstraňují nepříjemné pachy a zanechávají povrchy čisté. Mezi produkty stojí za to věnovat pozornost těm, které se také používají k leštění.

Přípravky se prodávají v různých formách, vyplatí se vybrat takové, které lze aplikovat přímo na čištěný povrch nebo je lze rozpustit v teplé vodě.

Odstraňovače vodního kamene

Čisticí prostředky v naší nabídce jsou připravky z kategorie domácí chemie, které mají usnadnit úklid. Mezi doporučené produkty patří také odstraňovače vodního kamene, které pomohou vyčistit rychlovarné konvice, žehličky, pračky, myčky a WC. Přípravek pomáhá odstraňovat nahromaděný vodní kámen a chrání prvky před opakovaným nadměrným usazováním vodního kamene.

Mezi našimi produkty najdete také prostředky na čištění vodovodního potrubí v koupelně a kuchyni.

Tyčinky na čištění žehličky 

Čistota a hygiena jsou důležitými aspekty lidského života, proto je velmi důležité použití vhodných čisticích prostředků. V našem obchodě najdete mimo jiné tyčinky na čištění žehličky, které vám pomohou udržet vaši žehličku v dobrém stavu. Tyčinky odstraní připáleniny a ochrání povrch a také pomohou odstranit případné škrábance.

Impregnace a ochranné přípravky 

Mezi naše čisticí prostředky patří také impregnace a přípravky pro péči o dřevo, kámen, kov a plasty. Budou perfektní pro ochranu podlah, stěn, nábytku, sanitárních zařízení a dekorativních prvků. Jejích použitím na povrchy snadněji odstraníte pozdější znečištění při následném čištění.