Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Montáž
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Bočná skrinka Royal s košem 50 1S bila

6799,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Komoda bílá Rubid 2D1S 60

1999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Komoda šedá Rubid 2D1S 60

1999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Skříňka Bari B35 0D3S DSM bílá

1999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Bočná skrinka Royal s košem 50 1S antracit

6999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Bočná skrinka Royal s košem 50 1S cerna mat

6999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Komoda BAFI 35

2999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Komoda bílá Viva B35 521696

3799,00 Kč / ks
Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

08.07.2020

V malém koupelnovém prostoru pouze praktické koupelnové skříňky vám pomohou udržet pořádek a estetický vzhled. Jsou vhodné na kosmetiku, ručníky, čistící prostředky a na všechny drobnosti, které chceme mít vždy po ruce. Prvním krokem k dobře...

Kterou si zvolit – závěsnou nebo stojící?

Kterou si zvolit – závěsnou nebo stojící?

20.11.2019

Koupelnová skříňka je jednou z těch věcí, které jsou potřebné v každé koupelně. Kombinuje estetické hodnoty (umožňuje elegantním způsobem skrýt sifon) s užitečnými funkcemi

Nízké skříňky do koupelny

 

Co vás jako první napadne, když si představíte koupelnu? Pravděpodobně vás napadne vana nebo umyvadlo. Málokdo pomyslí na koupelnové skříňky. A přesto do značné míry určují funkčnost této nesmírně důležité místnosti. Mají také velký význam pří návrhu interiéru. Jaké nízké skříňky do koupelny tedy vybrat? Podívejte se, co jsme pro vás připravili v nabídce BauMax a pochopíte, proč jsou volně stojící skříňky do koupelny tou nejlepší volbou, kterou můžete udělat.

 

Nízké skříňky do koupelny- Baumax.cz

 

Nízké skříňky do koupelny nebo jejich závěsné protějšky?

Dilema, kterému čelí majitelé nových koupelen, je rozhodnout se, zda zvolit skříňky stojící nebo závěsné koupelnové skříňky. Proč je to tak důležité rozhodnutí? Estetika v tomto případě je méně důležitá než jejich funkčnost. Tady uvádíme vlastnosti, díky nimž jsou moderní volně stojící skříňky lepší volbou než závěsné modely:

Neinvazivní instalace – závěsné skříňky je třeba montovat na zeď. To znamená, že musíte vyvrtat otvory, použít šrouby a připevnit skříňku. U volně stojících modelů takové problémy nemate. Neinvazivní instalace je extrémně jednoduchá, stačí postavit skříňku ke zdi. Rovněž nemusíte mít obavy z hmotnosti položek umístěných na policích nebo v zásuvkách. Stojící skříňka do koupelny pojme více věcí, kosmetiky a ručníků než ta závěsná. O kvalitu upevnění nábytku na zeď se nemusíte starat.

Méně úklidu

U volně stojících skříní, které stojí přímo na podlaze, nemusíte řešit úklid pod nimi, protože se tam nedostane prach. Na druhou stranu, pokud se rozhodnete pro skříňku na nožkách, měli byste se ujistit, že má dostatečně vysoké nohy. Díky tomu snadno pod ní projdete mopem nebo koštětem a udržíte tak v koupelně dokonalý pořádek. U závěsných skříní, které visí výše nad zemí, může být čištění pod nimi náročnější.

Vestavěné umyvadlo – stojící skříňky dostupné v našem obchodě jsou z velké části umyvadlové skříňky. Stačí si pořídit takový kus nábytku, abyste si nemuseli lámat hlavu s výběrem toho správného umyvadla. Žádné problémy s přizpůsobením velikosti keramiky nebo odlišného stylu obou prvků! Takový nákup je mimořádně pohodlné řešení. Sestavy koupelnového nábytku (umyvadla se skříňkou) jsou oblíbené a mnohem levnější než jednotlivé výrobky zakoupené samostatně. V případě koupelnového nábytku je to také velmi výhodná volba z hlediska sladění stylu.

Stojící koupelnový nábytek, který najdete v sortimentu našeho obchodu, jsou vysoce kvalitní výrobky udržované v univerzálním stylu, který se hodí do každé koupelny. Skvěle kombinují funkční a estetickou stránku.  

 

Nízké skříňky do koupelny- Baumax.cz

 

Kvalitní materiál – nízké skříňky do koupelny

Materiál skříňky rozhoduje o kvalitě každého nábytkového kusu. Vyrábíme naše produkty z odolných MDF desek. Laminát potahuje tuto dřevotřískovou desku, což zvyšuje její odolnost proti vlhkosti a současně ji opatřuje potřebným designem a barvou, ať už jde o visící nebo stojící modely. V našem obchodě garantujeme, že nabízené produkty pocházejí z vysoce kvalitních nábytkových desek a byly pečlivě zpracovány.

V případě výrobků nabízených v našem obchodě máte možnost zvolit si barvu a design nábytku, ​​o který máte zájem. Nejoblíbenější je bílý koupelnový nábytek. Bílá barva je totiž univerzální a nadčasová. Pokud chcete změnit uspořádání koupelny, bílé prvky zařízení se snadno přizpůsobí jejímu novému stylu. Naši prodejci vám mohou představit také další možností provedení: deska může mít šedou, antracitovou nebo grafitovou barvu nebo být v dekoru dub sonoma, dub artisan nebo dub wenge.

 

Nízké skříňky do koupelny- Baumax.cz

 

A co tahle koupelnové sloupky? Vysoká skříňka do koupelny pojme všechny vaše věci

Koupelnový nábytek jsou atraktivní modely, které byly navrženy speciálně pro použití v této místnosti. Mezi modely tohoto nábytku, dostupnými v našem obchodě, výrazně vynikají koupelnové sloupky - vysoké skříňky do koupelny. Je to vysoká skříňka, která bude ideálním řešením, zejména pro malé místnosti. Praktickým kusem nábytku bude také vysoká, úzká a mělká stojící skříňka. Můžete do něj vložit veškerou potřebnou kosmetiku, koupelnové příslušenství, doplňky, ručníky a čistící prostředky. Sloupek je zajímavý prvek vybavení a kus nábytku, který je ideální pro ukládání věcí. Úložný prostor lze řešit několika způsoby. Skříňka může mít otočné dveře, zásuvky nebo otevřené výklenky. Její hloubku, výšku a šířku lze také přizpůsobit vašim potřebám. Vyberte si kus nábytku, který vám bude nejvíce vyhovovat. Pro interiér koupelny jsou sloupky perfektním řešením.

 

Umyvadla do koupelny- Baumax.cz

 

Chytrá řešení, proto aby vaše koupelna vypadala úchvatně

Chytrá řešení pro uspořádaní a aranžmá koupelny osloví nejen členy domácnosti, ale také vaše hosty. Výběr správného produktu může být obtížný, naštěstí náš obchod je připraven pomoci vám s tímto úkolem. Pro naše klienty jsme připravili speciální nabídku zajímavých produktů známých značek.

Podívejte se na naše koupelnové skříňky se zrcadly (zrcadlové skřínký) a umyvadlové skříňky (skříňky pod umyvadlo). Sady se zrcadlovou skřínkou nebo skřínky s umyvadlem jsou chytrým řešením, jak docílit jednotného stylu v interiéru. Umyvadlo a příslušná zrcadla lze zakoupit také samostatně. Koupelnový nábytek dostupný v naší nabídce jsou mimořádně pohodlné a multifunkční prvky, které vám usnadní zařízení koupelnových interiérů. Určitě se podívejte také na naše další koupelnové skříňky (závěsné nebo volně stojící skříňky), koupelnové komody a koupelnová zrcadla (zrcadla do koupelny). Náš nábytek, včetně polic a regálů, vám pomůže atraktivně zařídit koupelnu. Podívejte se na vnitřní vybavení skříněk, které nabízíme – hloubku, šířku a výšku lze totiž přizpůsobit vašim potřebám. Pak už jen stačí vybrat si vybavení z naší bohaté nabídky.

 

Umyvadla do koupelny- Baumax.cz