Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Montáž
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Komoda bílá Rubid 2D1S 60

2099,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Komoda bílá Uno 1D1S 30

1999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Komoda bílá Uno 2D1S 50

2999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Komoda bílá Uno 2D1S 60

3299,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Komoda skříňka bílá Uno 2D2S HG NN 60

4299,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Zboží
z letáku

Komoda šedá Rubid 2D1S 60

1999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Skříňka Bari B35 0D3S DSM bílá

1999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Komoda BAFI 35

2999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Modul 20 Duo White

1089,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Koupelnová komoda Bronx 35 dub craft-bílá

1999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Koupelnová komoda Bronx 35 dub artisan-černá matná

1999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Komoda bílá Viva B35 521696

3799,00 Kč / ks

Komody do koupelny

Koupelna by měla sloužit nejen vašim potřebám, ale i potřebám všech návštěvníků, kteří vaši domácnost navštíví. Pro dosažení této funkčnosti je klíčové promyšlené uspořádání prostoru. Koupelnový nábytek hraje v tomto ohledu zásadní roli. V nabídce naleznete i komody speciálně určené pro koupelny. Zjistěte, jak mohou oživit a prakticky vylepšit vaše bydlení.

Skřínky- Baumax.cz

Atraktivní koupelnový nábytek

Nábytek, který nabízíme v našem obchodě, jsou jedinečné výrobky. Koupelnový nábytek mezi nimi je speciální sortiment, který je přizpůsobený tak, aby vám v koupelně nejlépe sloužil. Jaký nábytek vám tedy můžeme nabídnout? Zvláštní pozornost si zaslouží koupelnové skříňky. Závěsné nebo stojící modely jsou užitečné pro skladování a uspořádání kosmetiky, ručníků a čistících prostředků. Výrazně také zvýší estetiku celého interiéru.

Velmi populárním prvkem pro vybavení koupelny jsou také koupelnové sloupky (vysoké skříňky do koupelny). Tyto vysoké skříňky vám umožní dokonale uspořádat prostor dostupný v koupelně tak, aby vám a členům vaší domácnosti poskytl maximální funkčnost. 

Velmi oblíbené mezi našimi zákazníky jsou také koupelnové sestavy (umyvadla se skříňkou). Sestavy se skládají z několika skříněk nebo skříňky s umyvadlem. Sestavy skříněk s umyvadlem jsou atraktivní sady. Umyvadlové skříňky (skříňky pod umyvadlo) mohou být bílé nebo z nábytkové desky v dekoru přírodního dřeva. Díky těmto sadám získáte atraktivní koupelnové vybavení a především si nemusíte dělat starosti s otázkou jednotného stylu všech prvků a jejich estetickým uspořádáním. Když kupujete produkty v sadě, jsou vzájemně sladěny. Toto sladění zvyšuje pohodlí používání a usnadňuje uspořádání koupelny. Nemusíte řešit velikost umyvadla – sada ji má přizpůsobenu velikostí skříňky. V mnoha sestavách najdete kromě skříňek a umyvadel i koupelnová zrcadla. Krásná koupelna by měla mít praktická zrcadla.

Komody do koupelny- Baumax.cz

A co takhle komody do koupelny?

Mezi koupelnovými skříňkami existuje speciální skupina výjimečně praktických a elegantních produktů. Samozřejmě mluvíme o koupelnových komodách. Mezi nábytkem jsou komody mimořádně populární a oblíbené vybavení. Umístíte je téměř do každé místnosti v domě: do obývacího pokoje, předsíně, ložnice, a dokonce kuchyně a domácí kanceláře. Své místo si našla rovněž v koupelně.

Komody do koupelny jsou mimořádně praktickým a estetickým kusem nábytku. Díky krásným, jednoduchým a elegantním liniím nábytku, lze ji snadno uspořádat do koupelen zařízených v různých interiérových stylech.

Ukládání věcí je v koupelně také nesmírně důležité. Při řešení tohoto problému výrazně pomůže koupelnová komoda. Uvnitř snadno uložíte veškerou kosmetiku, ručníky a čistící prostředky, které potřebujete. Komodu může mít různorodé provedení – oblíbené jsou modely se zásuvkami nebo policemi s otočnými dvířky. Modely komod se zásuvkami a policemi s uzavřenými dvířky jsou velmi populární. Naše nabídka vám umožní vybrat si komodu vhodnou pro vaše potřeby. Proto neváhejte a pojďte si ji vybrat hned teď!

Nábytek do koupelny- Baumax.cz

Univerzální a nadčasová bílá koupelnová komoda

V našem sortimentu nabízíme výjimečný kousek nábytku - bílou komodu. Tento nábytek je skvostem interiérového designu, protože jeho nadčasová a univerzální bílá barva bez problému harmonizuje s různými styly koupelny. Plánujete-li do koupelny přidat nový nábytek, pak je bílá komoda skvělou volbou. Její adaptabilita na různé styly z ní dělá ideální prvek jak pro klasický, tak pro moderní interiér. V našem katalogu najdete produkty, které tento nábytek dokonale doplní!

Umyvadlá- Baumax.cz

Závěsné nebo volně stojící?

Komoda do koupelny může být také, na rozdíl od ostatních místností v domě, závěsná. Závěsné koupelnové skříňky jsou skvělým nápadem pro malé interiéry. Nástěnná skříňka, stejně jako komoda, dodají místnosti lehkost a zabrání tomu, aby koupelna vypadala přeplněně, rovněž i v případě více položek vybavení. 

Pokud ovšem dáváte přednost tradičnějším řešením, určitě do koupelny umístěte volně stojící koupelnové skříňky (nízké skříňky do koupelny). Toto klasické řešení bude dobře fungovat rovněž v případě komod. Volně stojící komoda poskytne příslušné místo pro uložení vašich osobních věcí a dodá vaší koupelně požadovaný styl.
U závěsných nebo stojících modelů se můžete rozhodnout pro různé barvy a provedení nábytku. Bílé prvky budou pro koupelny rozhodně nejlepší. Moderní linie a univerzální barva vám určitě pomůže sladit komodu se stylem interiéru podle vašeho výběru.

Nábytek do koupelny- Baumax.cz

Komoda a zrcadlo

Nemáte dostatek prostoru pro kosmetiku? Nebo vám možná chybí typický toaletní stolek? V této situaci vám pomůže moderní koupelnová komoda! Vše, co musíte udělat, je pověsit nad komodu zrcadlo. Koneckonců, krásná aranžmá nevyžadují složité postupy. Svůj vzhled můžete zkontrolovat v zrcadle a komoda se zásuvkami nebo s policemi, vám pomůže uspořádat veškerou vaši kosmetiku.

Můžete se také rozhodnout koupit hotovou sestavu. Koupelnové skříňky se zrcadlem (zrcadlové skřínký) jsou jedinečné a praktické prvky. Podívejte se, jak moc vám tento typ produktu pomůže atraktivním způsobem uspořádat prostor. Vaše koupelna se může výrazně změnit. Nabízené v našem obchodě produkty vám pomůžou vytvořit krásné aranžmá. Ukažte své rodině a hostům, jak jedinečný a efektní může být tento interiér!

Nábytek do koupelny- Baumax.cz

Komoda do koupelny – moderní řešení

Komoda do koupelny – moderní řešení

​Koupelna je místnost, která vyžaduje obzvlášť dobrou organizaci, promyšlenou výzdobu a uspořádání, díky kterým bude pohodlná a funkční. Je těžké si představit dokonale zařízenou koupelnu bez funkčního koupelnového nábytku...

Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

V malém koupelnovém prostoru pouze praktické koupelnové skříňky vám pomohou udržet pořádek a estetický vzhled. Jsou vhodné na kosmetiku, ručníky, čistící prostředky a na všechny drobnosti, které chceme mít vždy po ruce. Prvním krokem k dobře...

Kosmetika v koupelně jak ji skladovat

Kosmetika v koupelně jak ji skladovat

​Koupelna je místem, které si většina z nás spojuje s relaxací, odpočinkem, místem, kde vládne řád a harmonie. Často tato ideální představa ustupuje realitě, kdy se domácí SPA stává místem všudypřítomné kosmetiky...