Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Montáž
Hledat

Vysoké skříňky do koupelny

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
2599,00 Kč / ks 2999,00 Kč / ks
Akce
Komoda do koupelny – moderní řešení

Komoda do koupelny – moderní řešení

27.04.2022

​Koupelna je místnost, která vyžaduje obzvlášť dobrou organizaci, promyšlenou výzdobu a uspořádání, díky kterým bude pohodlná a funkční. Je těžké si představit dokonale zařízenou koupelnu bez funkčního koupelnového nábytku...

Kterou si zvolit – závěsnou nebo stojící?

Kterou si zvolit – závěsnou nebo stojící?

20.11.2019

Koupelnová skříňka je jednou z těch věcí, které jsou potřebné v každé koupelně. Kombinuje estetické hodnoty (umožňuje elegantním způsobem skrýt sifon) s užitečnými funkcemi

Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

08.07.2020

V malém koupelnovém prostoru pouze praktické koupelnové skříňky vám pomohou udržet pořádek a estetický vzhled. Jsou vhodné na kosmetiku, ručníky, čistící prostředky a na všechny drobnosti, které chceme mít vždy po ruce. Prvním krokem k dobře...

Vysoké skříňky do koupelny

 

Koupelna je nejvíce intimní místnost v domě, což je důvod, proč by měla být atraktivně zařízena. Pouze funkční a pohodlná koupelna je nám schopná poskytnout maximální komfort. Unavení po těžkém dni a zdrceni od neustálých povinností, toužíme po tom, aby sundat ze sebe stres a únavu, a pak už jen moci relaxovat. Vana, sprcha, zrcadlo – nejsou jedinými prvky vybavení koupelny, které jsou zodpovědné za naši pohodu. Jen málo kdo si hned vybaví takový praktický kus nábytku, kam můžeme uložit všechny potřebné příslušenství, jakým jsou vysoké skříňky do koupelny.

 

Vysoké skříňky do koupelny- Baumax.cz

 

Co to je a jak vypadá koupelnový sloupek?

Koupelnové sloupky jsou koupelnové skříňky, které se vyznačují hlavně svou výškou. Jedná se o vysoký koupelnový nábytek. Vzhledem k jejich rozměrům (malá šířka a hloubka, ale vysoká skříňka) bude fungovat všude tam, kde se počítají chytré řešení. Koupelnový sloupek je podceňovaný nábytek, ale stále více populární v moderních uspořádáních.

Dostupné v naší nabídce kusy nábytku jsou produkty vyrobené z trvalé a odolné MDF nábytkové desky. Dřevotřísková deska je potažena laminátem, který zvyšuje odolnost vůči poškození a vlhkosti. To je obzvlášť důležité v případě výrobků do koupelny. Díky tomu se nemusíme obávat, že při namočení nebo kontaktu s vodou, se nábytek poškodí. Deska, ze které jsou kusy nábytku vyrobeny, můžou mít lesklé nebo mátové provedení. Vhodné barvy a povrchové úpravy poskytnou nábytek se zajímavým charakterem a stylem. Naši výrobci zaručují nejvyšší kvalitu používaných k výrobě materiálů a pečlivé zpracování každého prvku během každé fáze výroby. Díky tomu jsou sloupky nejen trvanlivé a odolné, ale také mimořádně estetické a jejich montáž velmi snadná.

Nabídka našeho obchodu zahrnuje výrobky v různých barevných provedeních. Bílá barva vládne, je mimořádně populární a oblíbená pro koupelnový nábytek. Bílá barva je také vynikající volbou pro minimalistické, moderní uspořádání interiéru. Pokud hledáte něco tradičnějšího, nabízíme koupelnové sloupky v dekoru přírodního dřeva. V nabídce najdete mimo jiné tyto dekory: Wenge, Dub Sonoma, Dub Artisan a další. Sloupek může mít také jednotnou barvu. Antracit nebo grafit je nyní velmi populární. Vhodně zvolená barva nábytku mu umožní přizpůsobit se vaší koupelně, zdůrazní převládající styl a dodá místnosti jedinečný, nevšední charakter.

 

Vysoké skříňky do koupelny- Baumax.cz

 

Jsou koupelnové sloupky praktické?

Vysoká skříňka, menší šířky a hloubky, umožňuje umístit koupelnový sloupek i do velmi malých interiérů. Tento chytrý koupelnový nábytek vám nabídne spousty úložného prostoru pro uschování potřebných věcí. Vejde se zde veškerá kosmetika každého z členů rodiny, ručníky, čisticí prostředky a prací prostředky. Díky možnosti uložení těchto položek a skrytí jich mimo pohledy lidí, bude koupelna vždy vypadat čistě a uspořádaně.

Úložný prostor koupelnových sloupků může být různorodý. Modely, s uzavíratelnými dvířky jsou nejvíce oblíbené a populární. Takové uspořádání umožnuje vetší intimitu a soukromí členům domácnosti. Skryté uvnitř skříňky věci zůstávají neviditelné pro návštěvy.

 

Vysoké skříňky do koupelny- Baumax.cz

 

Kde budou vhodné závěsné koupelnové sloupky?

V nabídce našeho obchodu máme také k dispozici nábytek s možností montáže na zdi. Takové závěsné koupelnové skříňky jsou ideální pro moderní a módní interiéry. Dodávají koupelně lehkost a zdůrazňují použití originálních řešení. Závěsný sloupek je jedinečný a atraktivní produkt.

Po nákupu takového kusu nábytku věnujte zvláštní pozornost jeho montáží. Špatně namontovaný sloupek nebude stabilní, a dokonce může spadnout.  Takže při instalaci se ujistěte, že upevnění bylo provedeno správně.

Hloubku tohoto kusu nábytku si vybere tak, aby se prvek vešel do koupelny bez problémů, a nepřekážel. Nezapomeňte, obzvlášť v případě sloupků se dvířky, aby zajistit dostatek prostoru pro jejich otevírání. V případě velmi vysokých skřínek stojí za to vybrat závěsný model, který má dvoje nebo více dvířek.

Pokud je koupelna obzvláště malá, je lepší se vzdát závěsné skřínky. V malé koupelně bude lepší volně stojící model, který vám umožní využít maximum dostupného prostoru.

 

Vysoké skříňky do koupelny- Baumax.cz

 

Jsou koupelnové sestavy dobrou volbou?

Koupelnový nábytek lze zakoupit samostatně, ale mezí našimi zákazníky je velmi populárním řešením také pořídit si koupelnové nábytkové sestavy. Je to snadné a levné řešení, jak zařídit koupelnu. Koupelnové sestavy (umyvadla se skříňkou) vám zaručí jednotnou a atraktivní výbavu do koupelny. Podívejte se na nabízené námi sestavy, a vyberte si přesně to, co potřebujete. Mezi našimi výrobky jsou skutečným hitem!

Připravené naším obchodem hotové sestavy vám pomůže zařídit dokonalý, atraktivní a mimořádně funkční interiér. Vzájemně ladící jednotlivé prvky, mají vše, co potřebujete a vyžadujete do koupelny. Je to skvěly způsob, jak získat módní a levné uspořádání. S naším nábytkem budou interiéry vypadat jedinečně!

Mezi hotovými sadami vedou ty v bílé barvě.  Bílé můžou být dvířka a korpusy nebo pouze jeden z těchto prvků. Vhodné kombinace barev a jejich použití může vytvořit atraktivní aranžmá a zdůraznit styl, převládající v interiéru. Naše obchody jsou připraveny i pro požadavky těch nejnáročnějších zákazníků. Zjistěte sami, jaké návrhy jsme pro vás připravili v našem obchodě, a rozhodněte se pro to, co vám nejlépe vyhovuje.

 

Vysoké skříňky do koupelny- Baumax.cz