Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Výška (cm)
Více
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Barva dvířek
Barva korpusu
Název kolekce
Více
Realizační doba
Hledat

Skříňky pod umyvadlo

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
4599,00 Kč / set
4999,00 Kč / ks 5599,00 Kč / ks
Akce
4699,00 Kč / ks
6999,00 Kč / ks 8999,00 Kč / ks
Akce

Umyvadlo je prvek, bez kterého si jen těžko dokážeme představit funkční koupelnu. Je nepostradatelnou součástí vybavení každé koupelny, jak té, kterou máme v domácnosti, tak té, která se nachází ve veřejném prostranství. V naší domácí koupelně se nejčastěji rozhodujeme pro montáž skříněk, které doplňují funkci umyvadla.

Skříňky, které jsou přizpůsobené tvaru a velikosti umyvadla, se jmenují skříňky pod umyvadlo. Značná část tohoto typu skříněk se prodává již včetně umyvadla nebo dokonce i s baterií. Tyto sety jsou pro zákazníky velmi výhodné, protože si mohou koupit již kompletní set a nemusí se trápit s výběrem jednotlivých částí.

Skříňky pod umyvadlo - Baumax

Závěsné nebo volně stojící skříňky?

Nabídka skříněk pod umyvadlo je velice různorodá. Lze však rozlišit dva druhy – závěsné a volně stojící. Závěsné typy skříněk nejsou vystavovány vodě, která zůstane na podlaze po sprchování, a dodají celému interiéru lehkost.

Pokud však máme malou koupelnu a obzvlášť nám záleží na tom, aby prostor, který máme k dispozici, byl dobře využitý, dobrou volbou mohou být volně stojící skříňky. Obchod Baumax nabízí široký výběr skříněk, které se liší barvou, velikostí a tvarem.


 

Koupelna se dvěma umyvadly

Stále častěji se při navrhování koupelny rozhodujeme pro umístění dvou umyvadel, obzvlášť když se jedná o větší rodinu. Zde se taky hodí skříňka pod umyvadlo, která vzhledem k rozměrům, umožní instalaci dvou umyvadel a přitom zůstane funkčním koupelnovým nábytkem.

Ke dvojitým skříňkám pod umývadlo můžeme bez větších potíží dokoupit příslušně širokou koupelnovou skříňku se zrcadlem nebo samostatné zrcadlo. Tato kombinace nám pomůže zefektivnit všechny ranní činnosti, bez kterých si nedovedeme představit vyjít ven.