Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Výška (cm)
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
527,20 Kč / ks
659,00 Kč / ks
PŘEDCHOZÍ CENA: 659.00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Akce
519,20 Kč / ks
649,00 Kč / ks
PŘEDCHOZÍ CENA: 649.00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Akce
799,20 Kč / ks
999,00 Kč / ks
PŘEDCHOZÍ CENA: 999.00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Akce
799,20 Kč / ks
999,00 Kč / ks
PŘEDCHOZÍ CENA: 999.00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Akce
543,20 Kč / ks
679,00 Kč / ks
PŘEDCHOZÍ CENA: 679.00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Akce
1599,20 Kč / ks
1999,00 Kč / ks
PŘEDCHOZÍ CENA: 1999.00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Akce
3499,00 Kč / ks

Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

08.07.2020

V malém koupelnovém prostoru pouze praktické koupelnové skříňky vám pomohou udržet pořádek a estetický vzhled. Jsou vhodné na kosmetiku, ručníky, čistící prostředky a na všechny drobnosti, které chceme mít vždy po ruce. Prvním krokem k dobře...

Zrcadla s policí

 

Již po tisíce let byly zrcadla prvkem, který se objevuje v našich domovech a slouží nám. Především nám umožňuje se prohlédnout a zkontrolovat náš vzhled, ale má také estetickou funkci. Návrháři používají zrcadlo pro dodatečné zesvětlení interiéru a pro optické zvětšení místností. Hledání vhodného zrcadla s policí nás může překvapit, obzvláště když natrefíme na zrcadlo s poličkou. Zjistěte, proč bude tento prvek v našem domě užitečný.

 

Zrcadla s policí- Baumax.cz

 

Zrcadla

První zrcadla byla známa už před 6000 lety a byla vyrobena z leštěných kamenů. Od té doby prošla zrcadla dlouhou cestu. Dnes si nikdo nepředstavuje dům bez zrcadel - jsou součástí našeho každodenního života a jsou přítomny v mnoha místnostech. Používají se hlavně ke kontrole zevnějšku, díváme se do zrcadla, abychom zkontrolovali, zda  máme dobře udělaný make-up, a že kravata je správně uvázaná. Zrcadlo nám umožňuje každý den udržovat čistý a upravený vzhled.

Návrháři používají zrcadla ve zvláštních případech. Zrcadla v interiérovém designu plní tři základní funkce: zesvětlují interiér, opticky ho zvětšují a tvoří další, estetickou výzdobu. Odrazem slunečních paprsků je zrcadlo schopno dodatečně osvětlit stinné interiéry přirozeném světlem. Stísněné úzké místnosti (např. chodby) se budou zdát prostornější a lépe osvětlené, pokud v nich pověsíme zrcadlo. V současné době se nabídka zrcadel nezaměřuje pouze na jejích funkčnost - výrobky mají také stále více estetický design a plní dekorativní funkci. Naše nabídka zahrnuje zrcadla, jejichž šířka, styl a tvar budou vhodné  pro různé styly uspořádání.

Díky zrcadlu s poličkou získají malé koupelny funkčnost a zároveň dekorativní prvek. Náš obchod vám nabízí vysoce kvalitní výrobky, které budou perfektní pro malou koupelnu. Z naší nabídky si budete moci vybrat zrcadla, jejichž výška, šířka, tvar a styl budou perfektně sladěny s koupelnou.

 

Koupelnové zrcadlo s policí

Koupelny (vybavení koupelny) jsou místnosti, ve kterých si zrcadlo našlo své trvalé místo. Zrcadlo obvykle zavěsíme nad umyvadla. Náš obchod nabízí koupelnová zrcadla všech velikostí a stylů. Mezi zrcadly  budou mimořádně zajímavou a jistě funkční volbou koupelnová zrcadla s policí. Lidé, kteří oceňují pohodlí a praktičnost vybavení, jistě ocení takový produkt. 

Koupelnová zrcadla s policemi jsou nabídkou, kterou jsme připravili pro malé interiéry. I v moderních výstavbách jsou malé koupelny stále běžné. V těchto případech musí být majitelé obzvlášť opatrní, pokud jde o prostor, který mají k dispozici. Malá koupelna nepojme příliš mnoho dalších prvků, proto se tam zřídka dává koupelnový nábytek (skříňky a sloupky) - obvykle není pro ně prostě místo. Zde se hodí jedinečné řešení, jako je koupelnové zrcadlo s policí. Police je další místo, na které můžeme umístit kartáček na zuby nebo kosmetiku. Naše nabídka dále zahrnuje osvětlení (světlo do koupelny) a LED lampy (LED osvětlení). Díky nim se koupelna zesvětlí, jelikož zrcadlo navíc odráží světlo.

 

Zrcadla s policí- Baumax.cz