Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Výška (cm)
Hledat

Zrcadla v rámu

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
999,00 Kč / ks
1799,00 Kč / ks
819,00 Kč / ks
1999,00 Kč / ks 2659,00 Kč / ks
Akce
2199,00 Kč / ks
1499,00 Kč / ks
819,00 Kč / ks
999,00 Kč / ks
2119,00 Kč / ks
1699,00 Kč / ks
1499,00 Kč / ks
999,00 Kč / ks
2749,00 Kč / ks
2199,00 Kč / ks
1599,00 Kč / ks
1099,00 Kč / ks
2659,00 Kč / ks
2119,00 Kč / ks
1699,00 Kč / ks
1499,00 Kč / ks
999,00 Kč / ks
2749,00 Kč / ks
1799,00 Kč / ks
1599,00 Kč / ks
1099,00 Kč / ks
999,00 Kč / ks
Novinky
1699,00 Kč / ks
Novinky
2659,00 Kč / ks
Novinky
2119,00 Kč / ks
Novinky
Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

08.07.2020

V malém koupelnovém prostoru pouze praktické koupelnové skříňky vám pomohou udržet pořádek a estetický vzhled. Jsou vhodné na kosmetiku, ručníky, čistící prostředky a na všechny drobnosti, které chceme mít vždy po ruce. Prvním krokem k dobře...

Zrcadla v rámu

 

Před několika tisíci lety byly zrcadla vyráběny z leštěných kamenů, pak z mědi a nakonec ze skla. Byly vyráběny v různých velikostech a tvarech a mohli jste je najit jak v chalupách chudých sedláků, v domech měšťanů a v palácích aristokracie. Jsou symbolem sebestřednosti, ale také elegance, čistoty a upraveného vzhledu. Mluvíme samozřejmě o zrcadlech. Zjistěte, proč bychom, jste si měli koupit zrcadla v rámu i pro svůj domov.

 

Zrcadla v rámu- Baumax.cz

 

Zrcadla

Historie zrcadel sahá několik tisíc let zpět. V současné době zrcadla najdeme téměř v každém domu. Plní různé funkce, základní jsou zjevné, jiné více skryté. Pojďme se tedy podívat na to, co zrcadla skutečně přinášejí do našeho interiéru.

Zrcadlo primárně plní funkční roli. Slouží nám ke kontrole zevnějšku a rovněž zjištění jak se prezentujeme ostatním. K dispozici jsou různé velikosti zrcadel - od malých, kapesních, ve kterých můžeme posoudit vzhled kdykoliv, až po velká zrcadla, ve kterých se můžeme prohlédnout vcelku.

Zrcadla mají rovněž estetickou funkci, a jejich dekorativní funkce je nepopiratelná. Zrcadla jsou prostě krásný doplněk. Aby bylo zrcadlo ještě více estetické, nebo pro zajímavý design, jsou zrcadla často umístěna do rámů - zrcadlo v rámu je mimořádně estetickým a zajímavým doplňkem interiérového designu.

 

Zrcadla s rámem

Klasickým příkladem zrcadla je zrcadlo s rámem. Závěsné nebo stojící zrcadlo s rámem bude ozdobou každé místnosti. Obvykle se jedná o velká zrcadla, která výrazně vyčnívají mezí ostatním vybavením.

Můžete si zakoupit zrcadla z nabídky našeho obchodu, které jsou k dispozici v různých velikostech, pokud jde o šířku nebo délku. Existují také zrcadla rozmanitých tvarů - nabídka zahrnuje kulatá, obdélníková, čtvercová nebo nepravidelně tvarovaná zrcadla. Materiál, ze kterého jsou rámy vyrobeny, se také může lišit - používá se dřevo, kov nebo plast. V nabídce našeho obchodu najdete zrcadla s rámem, které budou vhodné do každé místnosti, a to díky skutečnosti, že máme v nabídce zrcadla v různých stylech. Modely jsou k dispozici v barevných rámech, zdobené nebo hladké.

 

Zrcadla v rámu- Baumax.cz

 

Zrcadlo ve stříbrném nebo zlatém rámu

Zrcadlo ve zlatém nebo ve stříbrném rámu bude určitě jedinečným prvkem interiéru. Jedná se o zajímavou, výjimečnou estetickou ozdobu pro váš domov. V obývacím pokojí ve stylu glamour určitě najdete pro ně místo. Zrcadla ve zlatém nebo stříbrném rámu jsou vkusným doplňkem interiérů v tomto stylu. Zdůrazňují luxusní interiér, jeho okázalost a vkus zároveň. Zrcadla zavěšené nad komody, zejména v asymetrických uspořádáních - tato uspořádání jsou velmi oblíbená v glamour stylu. Podobným způsobem umístíte zrcadlo do ložnice ve  stejném stylu.  Kromě toho můžete vedle zrcadla instalovat LED osvětlení, které zdůrazní jeho dekorativní charakter.

 

Populární aranžmá

Zarámované zrcadlo se používá v mnoha různých místnostech. Lze je umístit standardně do koupelny (vybavení koupelny). Pro koupelnu stojí za to zvolit koupelnové zrcadlo v rovném rámu bez jakýchkoliv dalších ozdob nebo reliéfu. Díky tomu se nám bude snáze čistit a v mezerách nebo prohlubních se nebudou vyvíjet žádné bakterie, houby nebo plísně.

Zarámované zrcadlo je také skvělým doplňkem do chodby. V předsíni nebo na chodbě dekorativní vlastnosti zrcadel ustupují místo spíše jejich funkčnosti z hlediska prostorového designu. Vzhledem k tomu, že předsíň je obvykle tmavá a malá místnost, zrcadlo zesvětlí interiér a vizuálně ho zvětší. Zrcadlo bude užitečné také u věšáku nebo skříňky na boty (botníky).

Náš obchod nabízí modely nejen do koupelny nebo předsíně (předsíňový nábytek). Zrcadlo s rámem je také skvělým doplňkem do obývacího pokoje (obývací pokoj) a nábytek do ložnice. Bude vypadat skvěle v místnosti zavěšené nad komodou. Do místnosti můžeme také dát velké stojící zrcadlo s rámem – minimálně mladé holky to určitě ocení.

Jedinečným nápadem je doplnit kuchyň zrcadlem. Zarámované zrcadlo, rozsvětlí interiér a dodá mu luxusní charakter. Zrcadlo v dřevěném rámu může tento dojem zjemnit a vytvořit idylickou atmosféru.

 

Zrcadla v rámu- Baumax.cz