Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Deska 110 Dub Classic

2729,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Deska 120 Dub Classic

3199,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Deska 140 Dub Classic

3999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Deska 160 Dub Classic

4299,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Deska 70 Dub Classic

1999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Deska 90 Dub Classic

2399,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Deska Adel 60 Dub

1499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinka

Deska Adel 80 Dub

1999,00 Kč / ks
Jak umístit pračku do malé koupelny?

Jak umístit pračku do malé koupelny?

Mezi nejčastěji používané spotřebiče v každé domácnosti patří bezesporu pračka. Je těžké si představit život bez pračky, ale vzhledem k tomu, že tento domácí spotřebič je poměrně velký, je často obtížné jej snadno uspořádat.

Desky pod umyvadlo

Vhodně vybavená koupelna má jak zajímavou sanitarní keramiku, tak i vhodný koupelnový nábytek. Nabízíme různé modely koupelnových skříněk, z nichž některé vyžadují doplnění koupelnovou deskou. Desky pod umyvadlo kombinují funkčnost s elegantním designem, stanou se nezbytným prvkem každé moderní koupelny. V tomto případě vám náš obchod rád pomůže - naše zajímavá a cenově dostupná nabídka koupelnových desek vás jistě potěší, podívejte se sami!

Desky pod umyvadlo- Baumax.cz

Nejkrásnější desky pod umyvadlo

V našem obchodě nabízíme jedinečné koupelnové desky. Tyto odolné a pevné desky poslouží nejen jako funkční povrch pro koupelnový nábytek, ale také oživí interiér originální dekorací. Pod takovou desku můžete umístit vámi vybrané koupelnové skříňky.

V našem obchodě nabízíme koupelnové desky v nejžádanějších velikostech, které se perfektně hodí na běžné koupelnové skříňky. Veškerou nabídku můžete procházet a objednávat online. Díky širokému sortimentu můžete snadno sladit desky s vašimi skříňkami i celým interiérem, aby vaše koupelna působila originálně a stylově. Doporučujeme prohlédnout si různé varianty a podrobně prostudovat popisy produktů. Nejkompletnější informace o koupelnové desce naleznete přímo u konkrétního výrobku.

Imitace dřeva a přírodního kamene

Zajímavá bude koupelnová deska, která překvapí svým vzhledem a zároveň bude ladít s celkovým aranžmá. V našem obchodě najdete mimo jiné koupelnové desky, které svým vzorem a barvou odkazují na různé materiály a dokážou napodobovat mimo jiné dřevo nebo přírodní kámen.

Tyto produkty dodávají interiérům charakteristickou útulnost a komfort. S koupelnovými deskami získáte přirozený a příjemný vzhled vaší koupelny. U těchto výrobků oceníte odolnost a příznivou cenu.

Pokud si chcete pořídit desku pod umyvadlo, investujte do odolného a dlouhověkého modelu. Správně zajištěné desky pod umyvadlem zabraňují nasákání vody a bobtnání materiálu.

Funkční produkty pro váš dům a byt

Koupelnová deska z našeho obchodu skvěle doplní každou koupelnu. Díky našim deskám bude koupelnový nábytek dokonale dokončen a skříňky získají jedinečný vzhled. Jejich instalací si snadno provedete sami, praktické koupelnové skříňky se díky deskám spojí s umyvadlem.

Koupelnová deska nejen zdobí místnost, ale také poskytuje velmi praktický a využitelný úložný prostor. Je to dobré místo pro uložení kosmetiky členů domácnosti, vejdou se tam i nádoby s doplňky nebo produkty osobní péče. Sem je dobré dát ručníky, které mohou využít jak členové domácnosti, tak hosté. Na jednu stranu jde o velmi praktické řešení a na druhou o zajímavé využití dostupného prostoru.

Odolní a solidní desky pod umyvadlo

V našem obchodě nabízíme jedinečnou koupelnovou desku z odolné a pevné MDF. Tento materiál vyniká vysokou pevností, odolností vůči vlhkosti, extrémním teplotám a mechanickým poškozením. Obrovská funkčnost těchto produktů je činí velmi oblíbenými mezi našimi zákazníky.

Údržba koupelnových desek by neměla být obtížná. Koupelnová deska zakoupená v našem obchodě se snadno čistí. Koupelnové desky jsou díky speciálnímu povlaku odolné vůči nečistotám a vlhkosti, takže nevyžadují speciální údržbu ani žadné profesionální čisticí prostředky.

Perfektní pod umyvadlo - koupelnové desky

Koupelnové desky jsou typem výrobku, který se umisťuje na stojací skříňky. Závěsné skříňky často visí přímo nad pracovní deskou a taková sestava je zajímavým a funkčním vybavením koupelny. Tento typ řešení je podobný kuchyňskému vybavení, také si získává stále více zastánců.

Při výběru koupelnové desky si přesně ověřte, jaké rozměry potřebujete a jaké parametry má vámi vybraný produkt. Důležitá je velikost kratší strany a delší strany desky. Vhodné měření výrobku zajistí, že zakoupená koupelnová deska dokonale zapadne na určené místo.

Vhodně zvolené koupelnové desky obohatí vzhled vaší místnosti. Jednoduchá instalace a snadná údržba těchto desek představují další výhody našich produktů.