Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Desky pod umyvadlo

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1999,00 Kč / ks 2729,00 Kč / ks
Akce

Výrobok v 6 variantách

3199,00 Kč / ks

Výrobok v 6 variantách

3199,00 Kč / ks

Výrobok v 6 variantách

3999,00 Kč / ks

Výrobok v 6 variantách

3999,00 Kč / ks

Výrobok v 6 variantách

4299,00 Kč / ks

Výrobok v 6 variantách

4299,00 Kč / ks

Výrobok v 6 variantách

1999,00 Kč / ks

Výrobok v 6 variantách

1999,00 Kč / ks

Výrobok v 6 variantách

2399,00 Kč / ks

Výrobok v 6 variantách

2729,00 Kč / ks

Výrobok v 6 variantách

2399,00 Kč / ks

Výrobok v 6 variantách

Koupelnové desky pro skříňky

Vhodně vybavená koupelna má jak zajímavou sanitarní keramiku, tak i vhodný koupelnový nábytek. Můžete si vybrat různé modely koupelnových skříněk, včetně těch, které budou potřebovat další koupelnovou desku. V tomto případě vám náš obchod rád pomůže - naše zajímavá a cenově dostupná nabídka koupelnových desek vás jistě potěší, podívejte se sami!

Nejkrásnější koupelnové desky

Koupelnové desky nabízené v našem obchodě jsou jedinečné produkty. Odolné a pevné koupelnové desky budou nejen funkčním povrchem pro koupelnový nábytek, ale také originální dekorací interiéru. Pod takovou desku můžete umístit vámi vybrané koupelnové skříňky.

Koupelnová deska nabízená v našem obchodě může mít nejpopulárnější velikosti, které se snadno vejdou na standardní koupelnové skříňky. Produkty je možné objednat v našem internetovém obchodě, díky široké nabídce je snadné sladit desky jak do skříněk, tak do celkové výbavy interiéru tak, aby prostor působil zajímavě a jedinečně. Doporučujeme vám porovnat produkty a zkontrolovat popisy koupelnových desek. Nejvíce informací naleznete v popisu konkrétního produktu.

Imitace dřeva a přírodního kamene

Zajímavá bude koupelnová deska, která překvapí svým vzhledem a zároveň bude ladít s celkovým aranžmá. V našem obchodě najdete mimo jiné koupelnové desky, které svým vzorem a barvou odkazují na různé materiály a dokážou napodobovat mimo jiné dřevo nebo přírodní kámen.

Takové produkty dodají charakteristickou pro tyto interiéry útulnost a komfort, které jsou pro tyto materiályvlastní. S takovými koupelnovými deskami se nemusíte bát o přirozený, příjemný vzhled vaší koupelny. V případě těchto typů výrobků budou obrovskými výhodami jejich odolnost a relativně nízká cena.

Pokud se rozhodnete pořidit si desku pod umyvadlo, měli byste investovat do odolného a trvalého modelu desky. Desky pod umyvadla by měly být také dobře zajištěny, aby materiál zbytečně nenasákl vodou a nebobtnal.

Funkční produkty pro váš dům a byt

Koupelnová deska, kterou zakoupíte v našem obchodě, se bude skvěle hodit do každé koupelny. Díky našim deskám bude koupelnový nábytek dokonale dokončen a skříňky získají jedinečný vzhled. Jejich instalací si snadno provedete sami, praktické koupelnové skříňky se díky deskám spojí s umyvadlem.

Koupelnová deska je nejen ozdobou místnosti, ale především velmi praktickým využitelným úložným prostorem. Je to dobré místo pro uložení kosmetiky členů domácnosti, vejdou se tam i nádoby s doplňky nebo produkty osobní péče. Sem je dobré dát ručníky, které mohou využít jak členové domácnosti, tak hosté. Na jednu stranu jde o velmi praktické řešení a na druhou o zajímavé využití dostupného prostoru.

Odolná a solidní koupelnová deska

Koupelnová deska nabízená v našem obchodě je jedinečný produkt. Je vyrobena z odolné a pevné MDF desky, která se vyznačuje vysokou pevností a odolností vůči vlhkosti, vysokým a nízkým teplotám a mechanickému poškození. Díky tak obrovské funkčnosti jsou tyto produkty mezi našimí zákazníky velmi oblíbené.

Údržba koupelnových desek by neměla být obtížná. Koupelnová deska zakoupená v našem obchodě se snadno čistí. Koupelnové desky jsou díky speciálnímu povlaku odolné vůči nečistotám a vlhkosti, takže nevyžadují speciální údržbu ani žadné profesionální čisticí prostředky.

Perfektní pod umyvadlo - koupelnové desky

Koupelnové desky jsou typem výrobku, který se umisťuje na stojací skříňky. Závěsné skříňky často visí přímo nad pracovní deskou a taková sestava je zajímavým a funkčním vybavením koupelny. Tento typ řešení je podobný kuchyňskému vybavení, také si získává stále více zastánců.

Při výběru koupelnové desky si přesně ověřte, jaké rozměry potřebujete a jaké parametry má vámi vybraný produkt. Důležitá je velikost kratší strany a delší strany desky. Vhodné měření výrobku zajistí, že zakoupená koupelnová deska dokonale zapadne na určené místo.

Rozhodněte se pro koupelnové desky z naší nabídky a nebudete zklamáni. Místnosti budou výrazně těžit díky vhodně zvoleným koupelnovým deskám a snadnost instalace, jak i snadná údržba koupelnové desky v čistotě budou dalšími výhodami produktů.