Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1799,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
3299,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
2599,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
1699,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
2699,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
2699,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
2499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
1499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
1089,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
1999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
1399,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
3299,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinky
3299,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinky
3299,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Novinky
Kterou si zvolit – závěsnou nebo stojící?

Kterou si zvolit – závěsnou nebo stojící?

20.11.2019

Koupelnová skříňka je jednou z těch věcí, které jsou potřebné v každé koupelně. Kombinuje estetické hodnoty (umožňuje elegantním způsobem skrýt sifon) s užitečnými funkcemi

Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

08.07.2020

V malém koupelnovém prostoru pouze praktické koupelnové skříňky vám pomohou udržet pořádek a estetický vzhled. Jsou vhodné na kosmetiku, ručníky, čistící prostředky a na všechny drobnosti, které chceme mít vždy po ruce. Prvním krokem k dobře...

Při plánování rekonstrukce nebo malé metamorfózy koupelny nesmíme zapomenout na potřebný nábytek pro uložení koupelnových doplňků, kosmetiky a pracích prostředků. Výsledný vzhled naší koupelny a spokojenost s jejím používáním závisí do značné míry na koupelnovém nábytku. V sortimentu BauMax najdete široký výběr moderních závěsných koupelnových skříněk v tradiční bílé nebo módní černé barvě. Doporučujeme vám rovněž seznámit se s nabídkou dalšího příslušenství a koupelnového nábytku, které jsou k dispozici v našem obchodě. Kategórie: Závěsné koupelnové skříňky.

Závěsné koupelnové skříňky- Baumax.cz

Jaké vlastností by měly mít koupelnové skříňky?

Koupelnové skříňky, včetně nástěnných koupelnových skříněk, jsou specifickým druhem nábytku. Měly by mít určité vlastnosti. Díky tomu budou koupelnové skříňky funkční a budou vám sloužit po mnoho let. Jaké tedy vlastnosti by měly mít? Zjistěte!

Koupelnové skříňky by kromě svých estetických vlastností měly místnost udělat především funkční. Možnost bezproblémového uložení nejnutnějších položek činí prostor uspořádaným a čistým, a je vizitkou majitele. Při výběru skříněk do koupelny stojí za to vzít v úvahu takové aspekty, jako jsou jejich trvanlivost, odolnost proti vlhkosti a také jaký materiál byl použit k výrobě nábytku.

Materiál, ze kterého jsou koupelnové skříňky vyrobeny, do značné míry určuje jejich trvanlivost a odolnost. Naši výrobci používají k výrobě nábytku pouze velmi kvalitní nábytkovou desku. Dřevotříska je potažena speciálním laminátem. To zvyšuje trvanlivost celého produktu a dává mu požadovanou barvu a design. Laminovaná deska může být bílá, antracitová, grafitová nebo může mít dekor přírodního dřeva (mimořádně populární je dekor dub sonoma nebo dub artisan). Díky různorodému provedení je snadné přizpůsobit skříňky konkrétnímu stylu uspořádání místnosti.

Koupelnové skříňky by navíc měly co nejlépe ladit se zbytkem vybavení. Pokud máte například rádi interiéry v retro stylu, můžete zvolit prvky stylizované na starožitný nábytek. Naše nabídka zahrnuje atraktivní závěsné koupelnové skříňky, které skvěle poslouží v každém interiéru a splní různé potřeby. V závislosti na vašich potřebách a preferencích najdete jak rohové skříňky, tak koupelnové skříňky se zrcadlem (zrcadlové skřínký). Doporučujeme také, abyste si pořídili také jiné typy skříněk, například volně stojící koupelnové skříňky (nízké skříňky do koupelny) nebo mimořadně funkční koupelnové sloupky (vysoké skříňky do koupelny). Vhodné budou také skříňky, které lze namontovat pod umyvadlo, díky čemu získáte další prostor pro uskladnění různých koupelnových doplňků. Ty se vyplatí zakoupit společně s příslušným umyvadlem. Takové koupelnové sestavy (umyvadla se skříňkou) jsou chytrým a pohodlným řešením, jak uspořádat interiér jednotným a atraktivním způsobem.

Jak může závěsná koupelnová skříňka změnit vzhled vaší koupelny?

Závěsné skříňky jsou speciální koupelnový nábytek. Nejsou umístěny přímo na podlahu, ale montované na zeď. Je potřeba ale pamatovat na to, aby závěsné skříňky do koupelny, řádně připevnit k povrchu. Závěsná skříňka je tedy zajímavým, originálním prvkem, který doplní koupelnu.

Správně vybraná závěsná skříňka je jedním z produktů, které snadno změní uspořádání vaší koupelny. Koupelná se závěsnými skříňkami získá atraktivnější a zajímavější vzhled. Závěsná skříňka dodá interiéru lehkost a místnost nebude působit přeplněně, i když do ní umístíte větší množství vybavení.

Závěsná skříňka, která je dostupná v našem obchodě, je skutečně unikátním výrobkem. Můžete si vybrat model, který vám bude nejlépe vyhovovat, a to jak barvou a designem, tak i velikostí nábytku - výběr je opravdu obrovský. Díky tomu může být vaše koupelna vybavena prvkem, který bude skutečně přizpůsoben, vašim požadavkům, potřebám a stylu interiéru, který jste pro koupelnu zvolili.

V naší nabídce najdete také atraktivní závěsné modely se zrcadlem. Koupelnové zrcadla (zrcadla do koupelny) jsou jedinečné výrobky. Umožňují nejen úpravu zevnějšku a osobní hygienu, ale jsou také vynikajícím architektonickým prvkem. Zrcadla odrážejí světlo a obrazy, čímž opticky zvětšují malé a špatně osvětlené koupelny. V malých prostorech je instalace zrcadel obzvlášť mimořádně účinná!

Na co si dát pozor při instalaci závěsných skříněk?

Abychom si mohli úplně užívat funkčnost závěsných skříněk v našich koupelnách, musí být v první řadě instalovány v souladu s pokyny od výrobce. Před montáží skříňky si pečlivě přečtěte návod. Důležite je také řádně změřit dostupný prostor – široký výběr různých modelů skříněk vám umožní vybrat si kus nábytku s odpovídající hloubkou, šířkou a výškou. Při montáži buďte obzvlášť pečlivý. Dobře namontovaná závěsná skříňka vám bude sloužit po mnoho let a vy se nebudete muset starat pro uložení tam kosmetiky, doplňků do koupelny, pracích prostředků nebo ručníků.

Jaký další koupelnový nábytek nabízí náš obchod?

Produkty, které nabízíme do koupelny, nejsou jen skříňky nebo sloupky. V této kategorii najdete také koupelnové komody a umyvadlové skříňky (skříňky pod umyvadlo). Správně zvolený nábytek způsobí, že styl vaší koupelný bude jednotný a dominantní ve vaší koupelně. Můžete si koupit kusy nábytku v atraktivních barvách, vzorech a velikostech. Všechny jsou vyrobeny z pevných a odolných materiálů, takže vám budou bez problémů sloužit po mnoho let. Vyberte si z naší nabídky nábytek, který bude ladit k obkladům, bateriím a dalším prvkům ve vaší koupelně nebo dejte interiéru úplně nový styl a potěšte členy domácnosti a hosty jedinečným aranžmá. Navštivte naše obchody a seznamte se s naší nabídkou! Užijte si nakupování.