Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Výška (cm)
Více
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Název kolekce
Více
Realizační doba
Hledat

Závěsné koupelnové skříňky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
2599,00 Kč / ks 3699,00 Kč / ks
Akce
1  2    

Při plánování renovace nebo malé koupelnové metamorfózy nesmíme zapomínat na potřebný úložný prostor na koupelnové doplňky, kosmetiky a detergentů. To do značné míry závisí na konečném vzhledu koupelny a spokojenosti s jejím používáním. V sortimentu obchodní sítě Baumax najdete výběr z moderních závěsných koupelnových skříněk v tradiční bílé barvě a módní černé barvy. Doporučujeme vám, abyste se seznámili s nabídkou dalšího příslušenství a koupelnového nábytku, které jsou k dispozici v našem obchodě.Závěsné koupelnové skříňky - Baumax

 

Koupelnové skříňky - co by je mělo charakterizovat?

 

Koupelnové skříňky, kromě jejich estetických hodnot, by měly především vytvořit funkční místnost. Možnost vytvoření bezproblémové místnosti pro nejnutnější věci, způsobuje, že se prostor stává okamžitě organizovaným. Při výběru skříní pro sebe stojí za zvážení aspektů, jako je jejich trvanlivost, odolnost vůči vlhkosti, materiál, ze kterého byly vyrobeny. Kromě toho by se měli dobře sladit s celým interiérem. Pokud například máme rádi retro-styl interiérů, můžeme být v pokušení při výběru, stylizovaného starožitného nábytku. Naše nabídka zahrnuje esteticky vyrobené závěsné skříňky, které budou perfektní v každém interiéru a najdou různé chutě. V závislosti na vašich potřebách naleznete rohové i zrcadlové skříně. Doporučujeme Vám vybrat si jiné typy skříní, například stojanové a sloupové. Skříňky, které lze namontovat pod umyvadlo, jsou také zapotřebí, čímž se získá dodatečný prostor pro uložení různých doplňků.

 

Montáž závěsných koupelnových skříněk

 

Chcete-li plně využívat funkčnost závěsných skříněk ve vaší koupelně, musíte je nejdříve nainstalovat v souladu s pokyny výrobce. Měli bychom také dobře přemýšlet o místě jejich shromažďování a měřit toto zvolené místo. Šířka takových skříní se standardně pohybuje od 25 do 60 cm. Před výběrem správného modelu je vhodné zkontrolovat hloubku nábytku a složení polic uprostřed.