Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Závěsná skříňka bílá Uno 1D0S 30

1399,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Závěsná skříňka bílá Uno 1D0S 40

1499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Závěsná skříňka bílá Uno 2D0S 50

1799,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Závěsná skříňka bílá Uno 2D0S 60

1699,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Závěsná skříň nad pračkou bílá Uno 2D0S 70

3299,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Závěsná skříňka šedá Rubid 2D0S 60

1799,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Skříňka Bari A35 1D0S DSM bílá

1449,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Závěsná skříňka bílá Rubid 2D0S 60

1799,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Závěsná skříňka BAFI 35

1499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Modul 20 Duo White

1089,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Závěsná skříňka Bronx 35 dub craft-bílá

1899,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Závěsná skříňka Bronx 35 cube dub craft-bílá

1349,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Závěsná skříňka Bronx 35 dub artisan-černá matná

1899,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Závěsná skříňka Bronx 35 cube dub artisan-černá matná

1349,00 Kč / ks

Závěsné koupelnové skříňky

Při plánování rekonstrukce nebo malé metamorfózy koupelny nesmíme zapomenout na potřebný nábytek pro uložení koupelnových doplňků, kosmetiky a pracích prostředků. Výsledný vzhled naší koupelny a spokojenost s jejím používáním závisí do značné míry na koupelnovém nábytku. V sortimentu BauMax najdete široký výběr moderních závěsných koupelnových skříněk v tradiční bílé nebo módní černé barvě. Doporučujeme vám rovněž seznámit se s nabídkou dalšího příslušenství a koupelnového nábytku, které jsou k dispozici v našem obchodě. Kategórie: Závěsné koupelnové skříňky.

Závěsné koupelnové skříňky- Baumax.cz

Jaké vlastností by měly mít koupelnové skříňky?

Koupelnové skříňky, včetně nástěnných koupelnových skříněk, jsou specifickým druhem nábytku. Měly by mít určité vlastnosti. Koupelnové skříňky by měly kombinovat estetiku s funkcí. Správná skříňka usnadní uskladnění nezbytností, což prostor udrží organizovaný a čistý. Funkční koupelnový nábytek je také vizitkou jeho majitele. Když vybíráte skříňky do koupelny, zaměřte se na jejich trvanlivost, odolnost proti vlhkosti a materiál, z něhož se vyrobily.

Materiál, z něhož výrobci vyrobili koupelnové skříňky, významně ovlivňuje jejich trvanlivost a odolnost. Naši výrobci k výrobě nábytku využívají vysoce kvalitní nábytkové desky. Laminují dřevotřískovou desku speciálním laminátem, který zvyšuje trvanlivost produktu a dodává mu charakteristickou barvu a design. Laminované desky mohou být bílé, antracitové, grafitové nebo mít vzhled přírodního dřeva, jako je například dub sonoma nebo dub artisan. Díky široké paletě provedení můžete skříňky snadno přizpůsobit stylu vaší koupelny.

Koupelnové skříňky by navíc měly co nejlépe ladit se zbytkem vybavení. Pokud máte například rádi interiéry v retro stylu, můžete zvolit prvky stylizované na starožitný nábytek. Naše nabídka zahrnuje atraktivní závěsné koupelnové skříňky, které skvěle poslouží v každém interiéru a splní různé potřeby. V závislosti na vašich potřebách a preferencích najdete jak rohové skříňky, tak koupelnové skříňky se zrcadlem (zrcadlové skřínký). Doporučujeme také, abyste si pořídili také jiné typy skříněk, například volně stojící koupelnové skříňky (nízké skříňky do koupelny) nebo mimořadně funkční koupelnové sloupky (vysoké skříňky do koupelny). Vhodné budou také skříňky, které lze namontovat pod umyvadlo, díky čemu získáte další prostor pro uskladnění různých koupelnových doplňků. Ty se vyplatí zakoupit společně s příslušným umyvadlem. Takové koupelnové sestavy (umyvadla se skříňkou) jsou chytrým a pohodlným řešením, jak uspořádat interiér jednotným a atraktivním způsobem.

Jak může závěsná koupelnová skříňka změnit vzhled vaší koupelny?

Závěsné skříňky představují specifický druh koupelnového nábytku. Neopírají se o podlahu, ale připevňují se na zeď. Je důležité řádně je upevnit k povrchu, aby zůstaly stabilní. Tyto skříňky představují originální prvek, který obohatí vzhled koupelny.

Když si správně vyberete závěsnou skříňku, může to proměnit celkový vzhled vaší koupelny. Koupelna s těmito skříňkami působí atraktivněji a moderněji. Závěsná skříňka navíc dodává interiéru vzdušný vzhled, a koupelna díky tomu nepůsobí přeplněně, i pokud v ní máte hodně věcí.

V našem sortimentu nabízíme závěsné skříňky, které jsou skutečnými unikáty. Nabízíme širokou paletu modelů, z nichž si můžete vybrat ten pravý pro vás – ať už podle designu, barvy či velikosti. S takovou širokou nabídkou můžete mít jistotu, že váš nábytek dokonale zapadne do vaší koupelny a odpovídá vašim představám, potřebám a zvolenému stylu.

V naší nabídce najdete také atraktivní závěsné modely se zrcadlem. Koupelnové zrcadla (zrcadla do koupelny) jsou jedinečné výrobky. Umožňují nejen úpravu zevnějšku a osobní hygienu, ale jsou také vynikajícím architektonickým prvkem. Zrcadla odrážejí světlo a obrazy, čímž opticky zvětšují malé a špatně osvětlené koupelny. V malých prostorech je instalace zrcadel obzvlášť mimořádně účinná!

Na co si dát pozor při instalaci závěsných skříněk?

Chcete-li plně využít funkčnost závěsných skříněk v koupelně, musíte je instalovat podle doporučení výrobce. Před montáží si důkladně přečtěte návod k instalaci. Měřte prostor správně, abyste vybrali model skříňky s odpovídajícími rozměry. Postupujte pečlivě a důsledně během montáže. Správně a pevně připevněná skříňka vám bude sloužit mnoho let a stane se ideálním místem pro uložení kosmetiky, koupelnových doplňků, pracích prostředků a ručníků.

Jaký další koupelnový nábytek nabízí náš obchod?

Produkty, které nabízíme do koupelny, nejsou jen skříňky nebo sloupky. V této kategorii najdete také koupelnové komody a umyvadlové skříňky (skříňky pod umyvadlo). Správně zvolený nábytek způsobí, že styl vaší koupelný bude jednotný a dominantní ve vaší koupelně. Můžete si koupit kusy nábytku v atraktivních barvách, vzorech a velikostech. Všechny jsou vyrobeny z pevných a odolných materiálů, takže vám budou bez problémů sloužit po mnoho let. Vyberte si z naší nabídky nábytek, který bude ladit k obkladům, bateriím a dalším prvkům ve vaší koupelně nebo dejte interiéru úplně nový styl a potěšte členy domácnosti a hosty jedinečným aranžmá. Navštivte naše obchody a seznamte se s naší nabídkou! Užijte si nakupování.

Kterou si zvolit – závěsnou nebo stojící?

Kterou si zvolit – závěsnou nebo stojící?

Koupelnová skříňka je jednou z těch věcí, které jsou potřebné v každé koupelně. Kombinuje estetické hodnoty (umožňuje elegantním způsobem skrýt sifon) s užitečnými funkcemi

Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

V malém koupelnovém prostoru pouze praktické koupelnové skříňky vám pomohou udržet pořádek a estetický vzhled. Jsou vhodné na kosmetiku, ručníky, čistící prostředky a na všechny drobnosti, které chceme mít vždy po ruce. Prvním krokem k dobře...