Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Výška (cm)
Více
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Název kolekce
Více
Barva
Realizační doba
Hledat

Zrcadlové skřínký

Třídit podle:
seřadit
filtrovat

Každá koupelna, která má správně plnit svůj účel, musí být vybavena zvláštním vybavením a koupelnovým nábytkem. Jedním z prvků koupelnového vybavení, jehož vlastnosti jsou pro nás mimořádně důležité, je správné koupelnové zrcadlo. To nám umožňuje dělat mnoho ranních aktivit, které jsou důležité pro náš vzhled.

Zrcadlové skřínký - Baumax

Koupelnová skříňka se zrcadlem je osvědčený nápad, který se používá v mnoha koupelnách. Je to závěsný díl, který se dokonale hodí jako doplněk k umyvadlu. Díky správně zvolenému zrcadlu už se nebudete muset trápit u holení tváře nebo nanášení rtěnky před odchodem do zaměstnání.

Co se nachází za zrcadlem?

Zrcadlo není jedinou výhodou, kterou jsme získali nákupem skříňky. Zároveň získáváme prostor, ve kterém můžeme skladovat různé kosmetické výrobky. Vnitřní konstrukce skříňky nám obvykle umožňuje umístit police v různých výškách. Díky tomu máme možnost uspořádání interiéru skříňky tak, aby byla co nejužitečnější.

Protože skříňky mohou mít různé rozměry (některé z nich budou hlubší nebo širší než jiné), police budou mít také různé velikosti. Při výběru skříňky bychom měli brát v úvahu velikost místnosti, přizpůsobení nábytku umyvadlu a skříňce pod umyvadlem, ale i naše potřeby. Stojí za to přemýšlet před nákupem o tom, co chcete do skříňky uložit.

Dobré zrcadlové osvětlení, je důležité pro make-up

V případě mnoha žen, zrcadlo v koupelně splňuje velmi důležitou roli, která vám umožní dělat každodenní make-up, pro který je třeba mít správné osvětlení. Baumax nabízí svým klientům širokou škálu koupelnových svítidel, které budou fungovat jako osvětlovací prvek v zrcadlové skříňce.

V obchodě najdete nejen koupelnovou skříňku se zrcadlem, ale i další koupelnový nábytek, který si bez velkého problému vyberete tak, abyste vytvořili souvislý estetický celek. Funkční koupelnové soupravy, které můžete využít v menších ale i větších koupelnách, mohou být také velmi funkční.

 

Doporučujeme Vám využít naši nabídku!