LED osvětlení

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    31
4099,00 Kč / ks 4499,00 Kč / ks
Akce
Novinky
2999,00 Kč / ks 3299,00 Kč / ks
Akce
Novinky
3499,00 Kč / ks 3799,00 Kč / ks
Akce
Novinky
5599,00 Kč / ks 6099,01 Kč / ks
Akce
Novinky
999,00 Kč / ks 1098,99 Kč / ks
Akce
Novinky
2699,00 Kč / ks 2999,00 Kč / ks
Akce
Novinky
3499,00 Kč / ks 3999,00 Kč / ks
Akce
Novinky
5499,00 Kč / ks 6099,00 Kč / ks
Akce
Novinky
3099,00 Kč / ks 3499,00 Kč / ks
Akce
Novinky
3899,00 Kč / ks 4299,00 Kč / ks
Akce
Novinky
3099,00 Kč / ks 3499,00 Kč / ks
Akce
Novinky
2699,00 Kč / ks 2999,00 Kč / ks
Akce
Novinky
549,00 Kč / ks 619,00 Kč / ks
Akce
1    3  4  5    31

Led osvětlení


Osvětlení je jedním z podceňovaných prvků interiérového designu a úprav interiéru. A neprávem - světlo je něco jedinečného, magického a je velmi snadné s jeho pomocí vytvořit krasné a originální aranžmá. Osvětlení, jak v domě nebo bytě, tak na zahradě, má nejen čistě praktické, ale také estetické funkce. Nepodceňujme výhody dobře zvoleného osvětlení, a proto je tolik důležité postarat se o správné žárovky a LED žárovky. LED technologie je lídrem mezi moderními osvětlovacími technologiemi. Jedná se o jedinečná řešení, která poskytují ekologické způsoby osvětlení, zajišťují dobré využití světla v interiéru a také úspory. Podívejte se, jaké LED svítidla a LED žárovky vám můžeme nabídnout v našem obchodě.

 


Proč je LED technologie tak populární?

LED lampa nebo LED žárovka jsou jedinečné produkty. Technologie jejich vyroby vám dává ekologický, energeticky úsporný a praktický produkt. Díky těmto vlastnostem si technologii LED zamiluje každý. Díky velké oblibě jsou výrobky LED stále zajímavější a atraktivnější také z hlediska barvy a tvaru.
Lampa v LED technologii je moderní a jedinečný produkt. Takové svítidlo bude mít mnoho výhod, proto stojí za výběr.


Úspory především

LED žárovky šetří elektřinu, a co je s tím spojeno, také vaši peněženku. Obrovská energetická účinnost znamená, že spotřeba energie bude ve srovnání s tradičním osvětlením a wolframovými žárovkami opravdu nízká. To však neznamená, že svítidla a LED žárovky budou svítit slaběji - světelné zdroje jsou stejně silné, takže LED žárovky vám poslouží stejně dobře.

Energeticky úsporné LED technologie vám pomohou levně osvětlit váš domov a zahradu. Moderní a bezpečnou technologii si oblíbíte zejména proto, že vaše účty za elektřinu budou mnohem nižší.

Ušetřit můžete i na samotném nákupu. Tradiční wolframová žárovka není příliš odolná a je častěji poruchová, takže výměna takových žárovek je poměrně častá. LED žárovka je mnohem odolnější výrobek, a proto - její nákup se rychle vrátí.


Nízká poruchovost

Nízká poruchovost je bezesporně velkou výhodou LED technologie. Jakmile si žárovku koupíte, bude vám dlouho sloužit, takže se jednorázový nákup velmi rychle vrátí. Životnost LED žárovek nebo LED trubic je opravdu obrovská, i v případě, že pracují v dlouhém provozu. 

Odolná žárovka s dlouhou životností šetří peníze. Přestože LED žárovky stojí více než běžné wolframové žárovky, jejich nákup se rychle vrátí, protože žárovky vydrží mnohem déle. Vzhledem k tomu, že je spotřeba elektrické energie nižší, představuje technologie LED obrovskou úsporu.


Ekologicky promyšlené

Dlouhá životnost, nízká spotřeba energie a relativně malý dopad na životní prostředí jsou velkou výhodou ekologických LED žárovek. Jakmile je produkt uveden na trh, zůstane tam po dlouhou dobu, takže nebude potřeba neustále vyrábět nové a nové kusy. Díky nízké spotřebě energie nejen sami ušetříte, ale také přispějete k péči o životní prostředí.

Krása LED technologie proto znamená estetiku produktů a zanedbatelný dopad na životní prostředí. Díky svítidlám, žárovkám a LED zářivkám si budete moci užít atraktivní osvětlení domácnosti a krasných večerů po setmění.


Dobře osvětlené interiéry

Tím výhody LED osvětlení nekončí. Osvětlení v technologii LED je také mimořadně vykonné. Dlouhá životnost a nízká spotřeba energie nesnižují kvalitu světla, kterou vám technologie LED poskytuje. Žárovky poskytují hodně světla a jsou perfektní jak hlavní zdroj světla, tak i jako pomocné osvětlení nebo osvětlení pracoviště.

LED osvětlení lze také efektivně nastavovat. LED svítidla, LED žárovky nebo LED zářivky jsou často stmívatelné, takže můžete upravovat intenzitu osvětlení. To je zvláště užitečné, když chcete sledovat film při tlumeném osvětlení nebo si přečíst knihu při intenzivnějším světle. 


Jak moc atraktivní jsou LED svítidla ?

Závěsné lampy, stojací lampy nebo LED lampičky jsou atraktivní a neobvyklé výrobky. Jsou nejen praktické, energeticky úsporné a ekologické, ale také mimořádně estetické. Jejich design z nich činí ideální doplněk interiérového designu, který zdůrazní moderní a klasičtější aranžmá. LED žárovky, LED diody, zářivky a interiérové LED osvětlení jsou jedinečné produkty, s jejichž pomocí vytvoříte moderní a zajímavé aranžmá . Nezapomeňte se podívat, jaké varianty produktů jsou k dispozici - výrobky mohou mít jinou barvu světla, tvar a provedení.


Barevné provedení a barva světla 

Barvy světelných zdrojů jsou důležitým prvkem uspořádání. Světelné zdroje mohou mít teplou nebo studenou barvu. Teplé osvětlení poslouží zejména v klasických uspořádáních, zejména v interiérech v rustikálním, venkovském, retro nebo vintage stylu. Teplá barva světla zdůrazní útulnost aranžmá a umožní vám dokonale relaxovat.

V moderních uspořádáních interiéru se častěji používá studená barva světla. Minimalistické kompozice a jejich jednoduchost dokonale zdůrazní silné studené osvětlení. Proto zde budou dobře fungovat LED diody a LED zářivky jako hlavní nebo pomocný zdroj světla.

Barva osvětlení znamená také teplotu světla. Zářivé, silné, bílé světlo dává pocit, že je teplota v interiéru nižší. Interiéry, ve kterých byly použity žárovky v oranžové nebo žluté barvě, působí teplejším, příjemnějším a útulnějším dojmem. 

Barvu osvětlení lze upravovat nejen barvou samotných žárovek, ale také barvou stínidla. LED lampa může mít zajímavý kryt nebo stínidlo, díky kterým může být barva jak samotné lampy, tak i světla, které vyzařuje, opravdu zajímavá. V případě krytů a stínidel si můžete vybrat zajímavé tvary, díky kterým lampa bude ozdobou sama o sobě.


Neobvyklý tvar žárovky

Atraktivita osvětlení je dána také zajímavým tvarem žárovek. LED žárovky mohou být samy o sobě dekorací interiéru, zdůrazňovat atraktivitu obývacího pokoje, kuchyně, jídelny nebo ložnice. Žárovka může mít klasický, kulovitý tvar, ale také imitovat plameny nebo svíčky.


Originalní tvar žárovky bude fungovat všude tam, kde potřebujete doplnit aranžmá poutavým, jedinečným prvkem. Aranžmá v klasickém stylu budou jistě těžit z těchto neobvyklých tvarů žárovek. Retro, venkovské, rustikální nebo vintage interiéry budou moci díky takovým žárovkám napodobovat přirozené světlo svíček nebo svícnů. Prvek v tomto provedení dodá interiéru nádech přepychu a aristokratického sídla. 

Sférické žárovky jsou všeobecně nejpoužívanější. V případě LED technologie jsou často mléčně bílé, díky čemuž jsou světelné paprsky rozptýleny a osvětlují každý roh místnosti stejně intenzivně.


Krásné modely lamp

V případě LED svítidel bude důležitý také tvar LED lampy. Tvar může být opravdu překvapivý a zajímavý, díky čemu se závěsná lampa, stojací lampa nebo stolní LED lampy stanou ozdobou místnosti a zajímavým prvkem interiéru. LED svítidla neobvyklých tvarů budou dokonalým doplňkem dekoru a jedinečnou kompozicí.

Můžete si pohrát nejen s tvarem, ale také s barvami. Atraktivní barvy zdůrazní moderní styl interiéru a oživí minimalistické aranžmá. Světelné zdroje jsou proto prvkem vybavení interiéru a jejich dokončovacím prvkem. 


Kde jsou LED pásky užitečné?

LED stropní svítidla jsou obvykle hlavním zdrojem světla v místnosti. Stropní lampu lze doplnit stojacími lampami, nástěnnými lampami a lampičkami. Často se však používají také LED pásky. Systém LED diod zajišťuje dostatečné osvětlení. LED diody lze vzájemně propojit do jednoho pásku nebo použít samostatně.

LED pásky a lišty jsou typem osvětlení, které se často používá ke zdůraznění designu nábytku. Systém LED diod je umístěn na příslušných místech na nábytku, díky čemu komody, vitríny a police jsou atraktivně exponovány.


Bude LED osvětlení užitečné i venku?

LED je technologie, která bude dobře fungovat i v případě venkovního osvětlení. Venkovní LED svítidla představují praktický, ekologický a ekonomický způsob osvětlení zahrady a pozemku. V LED technologii existuje mnoho typů venkovního osvětlení a v našem obchodě snadno najdete tyto jedinečné a zajímavé prvky. 


Závěsná svítidla

Venkovní závěsná LED svítidla jsou zajímavé výrobky, díky kterým se vaše zahrada atraktivním způsobem rozzáří. K dispozici jsou různé provedení a tvary svítidel. Závěsná lampa může mít klasický tvar pouliční lampy - takový prvek bude ideální zejména jako osvětlení vstupních dveří.

Stojí za to nainstalovat k takové lampě senzor pohybu - díky tomu, když se vy nebo někdo z hostů nebo členů domácnosti přiblíží ke vchodovým dveřím, závěsná lampa se rozsvítí a osvětlí cestu. Šetří to elektřinu, protože závěsná lampa svítí, jen když je potřeba.

Závěsná svítidla mohou mít také podobu šnůry se žárovky. Taková závěsná lampa bude dokonalým řešením pro osvětlení altánu nebo terasy. Světlo bude natolik silné, že budete moci grilovat a povídat si s přáteli, a zároveň vás nebude rušit během odpočinku. Žárovka může mít zajímavou barvu a tvar, takže bude nejen zdrojem světla na zahradě, ale také zajímavou dekorací během dne.


Nástěnná svítidla

Nástěnná LED svítidla jsou dalším typem venkovního osvětlení, které můžete nainstalovat ve své zahradě. LED nastěnná svítidla, které můžete namontovat na zeď domu, budou dobře fungovat u vchodových dveří a na balkóně nebo terase. Nástěnné lampy mohou mít klasický tvar, ale osvětlení a venkovní LED svítidla se vyrábějí také ve velmi moderních designech nebo minimalistických tvarech.

Ujistěte se, že vybraná svítidla jsou pevná a odolná, zejména pokud jsou vystaveny přímému vlivu povětrnostních podmínek. Bezpečná instalace a izolace závitu je zárukou dobré životnosti a bezporuchového provozu. Příslušná svítidla vám také umožní nasměrovat světlo tak, aby paprsek osvětlil přesně to místo, které potřebujete. V případě bodových svítidel, podívejte se také na zapuštěná LED svítidla z naší nabídky - ty budou ideální zejména pro osvětlení altánů, zastřešených teras a balkonů.


Stojací lampy

Závěsná svitidla a nástěnná svítidla nejsou všechno, co vám můžeme v našem obchodě nabídnout. Naše nabídka obsahuje také atraktivní venkovní stojací lampy. V této kategorii najdete jak malé zahradní lampy do záhonů, tak vysoké zahradní lucerny k osvětlení cest a cestiček. 

Rozmanitost produktů znamená, že si můžete snadno vybrat něco vhodného pro sebe. Vhodně zvolená lampa může úplně změnit vzhled exteriéru. 


Solární panely a LED osvětlovací systém

Jak získat krásné osvětlené zahrady a zahradní architektury za nízkou cenu. Rozhodněte se pro obnovitelné zdroje energie a využijte sluneční energii tak, aby sloužila i v noci. V tomto případě se budou hodit chytrá LED zahradní světla s fotovoltaickými panely. Sluneční energie shromážděná během dne bude v noci přeměněna na světlo. Díky tomu zahradní lampy budou svítit bez dalších nákladů.


Jak atraktivní je chytré LED osvětlení?

Náš obchod také nabízí atraktivní systémy v kategorii vybavení a dekorace. Nezapomeňte se podívat na systémy smart light - chytré osvětlení, díky kterému se váš domov dokonale přizpůsobí vašim potřebám. Zde najdete zajímavé LED svítidla, které můžete ovládat dle vlastních potřeb. V této kategorii vedou svítidla s dálkovým ovládačem.

Chytré osvětlení je bezpečné a pohodlné. K tomuto systému lze připojit závěsnou lampu, stojací lampy nebo LED stolní lampy. Zajímavým řešením bude také chytré LED osvětlení schodiště.