Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Výška (cm)
Materiál
Více
Barva
Více
Napájení
Druh ochrany
Patice
Více
Počet zdrojů světla
Max výkon [W]
Typ zdroje
S žárovkou v balení
Barva světla
Více
Možnost natáčení
Nastavitelné
Energetická třída
Více
Hledat

Vnitřní nástěnná svítidla

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    13
152,15 Kč / szt 179,00 Kč / szt
Výprodej
59,00 Kč / ks
49,00 Kč / ks
934,15 Kč / ks 1099,00 Kč / ks
Výprodej
849,15 Kč / ks 999,00 Kč / ks
Výprodej
849,15 Kč / ks 999,00 Kč / ks
Výprodej
891,65 Kč / ks 1049,00 Kč / ks
Výprodej
891,65 Kč / ks 1049,00 Kč / ks
Výprodej
1    3  4  5    13

Nástěnná svítidla

Nástěnné lampy jsou vhodné, kdy potřebujeme bodový světelný zdroj, který bude doplňovat stropní osvětlení. V závislosti na tom, jakým způsobem směřujete stínidlo, můžete získat jiný effekt: stínidlo směřované nahoru způsobí, že světlo vytvoří intimnější atmosféru a stínídlo směřované dolů lépe osvětlí prostor a bude vhodnější při čtení knih nebo časopisů. Mezi nástěnnými svítidly v našem katalogu můžete najít moderní , dekorativní i klasická svítidla, vhodná do klasickych interiérů.

Vnitřní nástěnná svítidla - BauMax

Nástěnná LED svítidla a moderní nástěnná svítidla

Nástěnná LED svítidla jsou u nás k dispozici v různých tvarech a barvách (chrom, zlato, černá) a v latkovém provedení. Tento typ osvětlení je ekonomičtějším a ekologičtějším řešením než tradiční. Mezi různými světelnými zdroji Led žarovky jsou nejpříznivější pro lidsky zrak a dobře osvětlují místnost. Pokud jste fanouškem moderního stylu, podívejte se na nabídku moderních nástěnných lamp, které jsou k dispozici v obchodech BauMax. Pro usnadnění nakupování, jsme rozdělili nástěnné nástěnné svítidla do jednotlivých podkategorií. Níže je uvedeno rozdělení podle typu a stylu svítidla :

designová nástěná svítidla

krystalová

průmyslová, loftová,

klasická, starožitná,

rustikální nástěnná svítidla, zahradní

nástěnná svítidla,

stropní svítidla,

skleněná svítidla,

látková


 

Široká nabídka svítidel v obchodě BauMax obsahuje také vnitřní nástěnné lampy, lampy do zásuvky, lampy nad zrcadla a pro osvětlení obrazů.

Nástěnná svítidla do ložnice a koupelny

Hlavním úkolem nástěnných svítidel v ložnici je vytvořit intimní a útulnou atmosféru. Instalují se nad pohovku a vytvářejí ideální podmínky pro večerní ponoření do zajímavého čtení. Bodové osvětlení by nás především nemělo rušit, ale spíš by nás mělo uklidnit. Pokud chceme, aby nástěnné lampa splňovala takovou funkci, měla by být zavěšená spíše nízko. Pamatujte si, že nástěnné svítidlo musí ladit s vzhledem celé ložnice, proto jiné svítidla vybírame pro minimalistický a jiné pro tradiční interiér . Osvětlení zdi v koupelně poskytuje dobrou viditelnost při činnostech, jako jsou make-up a ošetření pleti. Dobře zvolená žárovka pro koupelnovou nástěnnou lampu dává klidnější světlo a není tak zářivá jako světlo pocházející z hlavního světelného bodu v místnosti. Vzhledem k typu místnosti můžeme rozdělit nástěnná svítidla na:

do místnosti,

do předsíně,

do obývacího pokoje,

koupelnová nástěnná svítidla

do ložnice,

do dětského pokoje.

 

Zveme vás na nakupy v BauMax!