Krásný a praktický - vybíráme koupelnový nábytek

08.07.2020

V malém koupelnovém prostoru pouze praktické koupelnové skříňky vám pomohou udržet pořádek a estetický vzhled. Jsou vhodné na kosmetiku, ručníky, čistící prostředky a na všechny drobnosti, které chceme mít vždy po ruce. Prvním krokem k dobře organizovanému prostoru v koupelně je správná volba koupelnových skřínek.

 

Koupelnové skříňky pod umyvadlo na pracovní desku

Koupelnový nábytek - Baumax
Lidé, kteří mají potíže s udržováním pořádku, by měli zvážit volbu umyvadla na desku a praktické koupelnové skříňky pod něj. Toto řešení funguje perfektně v malém prostoru, kde není místo pro tyto dva nezbytné kousky, umístěné samostatně. Takto uspořádaná koupelna vypadá velmi moderně a stylově.

V případě malého prostoru může být koupelnová skříňka umístěná pod umyvadlem jediným místem, kde uložíme potřebné věci. Postarejte se o to, aby byla prostorná. Vyplatí se vybrat model se zásuvkami. Uschovanim drobnosti se prostor zdá opticky větším, více uspořádaným a čistým. Na otevřených policích mohou zůstat pouze dekorační předměty: čisté ručníky, vonné svíčky nebo koupelové oleje.

 

Závěsné koupelnové skříňky se zrcadlem

Zrcadlové skřínký - Baumax

Dalším způsobem uspořádání malé koupelny je vybrat správnou koupelnovou skříňku se zrcadlem, nejlépe závěsnou. Zrcadla se používají v malých koupelnách pro vizuální zvětšení prostoru. Je to také velmi praktické řešení usnadňující péči o pleť, ranní holení nebo make-up. Umístění skříňky nad umyvadlem vám pomůže skrýt veškeré příslušenství potřebné pro každodenní hygienu, tak , aby bylo vždy snadno přístupné. Další výhodou zavěsné koupelnové skříňky je skutečnost, že nezabírá prostor, který je tak důležitý v případě malých místností.


Koupelnové skříňky volně stojící se zásuvkami

 

Prostorné koupelnové skříňky se zásuvkami jsou dobrou volbou pro umístění spoustu věcí v malém prostoru. Můžeme si vybrat komodu nebo úzký vysoký sloupek, který umístíme v rohu, aby nezabíral příliš mnoho místa. Koupelnová skříňka se zásuvkami nám pomůže řádně roztřídit věci - méně potřebné věci umístíme nahoře nebo úplně dole a ty, které jsou nám potřebné – do nejvýše umístěné zásuvky.


 

Je také velmi důležité, z jakého materiálu je koupelnová skříňka vyrobena. Měl by být pevný a vodotěsný, odolný vůči vlhkosti a vysoké teplotě. Nejlepší je zvolit nábytek s hladkým lesklým povrchem, který je mnohem snazší udržovat v čistotě. Důležité je samotné uspořádání nábytku - měli bychom udržovat minimální vzdálenost ode zdi, aby se zabránilo vlhkosti.

Zpět