Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Délka (cm)
Druh dveří
včetně vaničky
Tl. skla (mm)
Barva profilu
Barva skla
Druh profilu
Kalené sklo
Značka
Hledat

Sprchové kouty 80x100

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

09.07.2020

Zařízení stylové a funkční koupelny není snadné, zejména pokud nemáte příliš mnoho místa. Dnes zvolené vybaveni nám bude sloužit po mnoho let. Tento problém je mnohem vážnější a složitější, než jenom odpověď na otázku: vana nebo sprcha?

Nejlepší sprchové kouty - jaký typ sprchového koutu vybrat pro vaši koupelnu?

Nejlepší sprchové kouty - jaký typ sprchového koutu vybrat pro vaši koupelnu?

05.01.2021

Ve srovnání s vanou jsou sprchové kouty mnohem praktičtější. Jejich použití šetří čas (nelze v nich polehávat) a peníze, protože výrazně snižujeme denní spotřebu vody. Aby však sprchový kout dobře plnil svoji roli a sloužil nám co nejdéle, musí být...

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

13.01.2021

Malá koupelna může být elegantní, pohodlná a funkční - vyžaduje však dobrý návrh. Naštěstí máme na výběr z mnoha řešení připravených speciálně pro malé interiéry. Správná volba barev a doplňků doplní i tu nejmenší koupelnu svým originálním stylem...

Montážní pravidla pro sprchy bez sprchové vaničky

Montážní pravidla pro sprchy bez sprchové vaničky

19.12.2019

To vše kvůli několika výhodám, z nichž je nejdůležitější záruka prostoru a světla. Výjimkou není ani koupelna, ve které je často instalována sprcha bez sprchové vaničky.

Jednou z nejnáročnějších místností je koupelna. Musí obsahovat několik běžných spotřebičů: umyvadlo, vodovodní baterii, záchodovou mísu, vanu ... Možná by bylo lepší vanu nahradit sprchovým koutem. Vana je samozřejmě vynikající vybavení, ale někdy může být lepším řešením vhodná sprchová kabina, která dokonale doplní interiér koupelny – zejména, pokud vnitřek není příliš velký. V tomto případě doporučujeme například obdélníkový sprchový kout s rozměry 80x100 cm.

Sprchový kout 80x100 - BauMax

Proč je obdélníkový sprchový kout správnou volbou?

 

Co se týče nabídky sprchových koutů, je poměrně bohatá a můžete si dokonce vybrat z různých typů. Jedním z nich jsou obdélníkové kabiny, které se perfektně hodí do menších prostorů a středně velkých koupelen. Jejich tvar dokonale zdůrazní moderní interiér. Za zmínku stojí i to, že mytí v těchto typech je velmi pohodlné, protože uvnitř poskytují dost prostoru. Lze do tohoto prostoru nainstalovat například speciální police na kosmetiku, což znamená, že ji budeme mít vždy na dosah ruky.

Do interiérů se dají snadno namontovat i pravoúhlé kouty. To znamená, že ho můžete pohodlně umístit do rohu koupelny, kde si najde skvělé místo.

 

Co je dobré vědět při rozhodování o sprchovém koutě?

 

Pokud je velikost sprchového koutu 80x100 cm pro vás a váš interiér vhodná, vyzkoušejte další věci, které rozšiřují funkci kabin:

 

  • Sklo – tloušťka musí činit nejméně 8 mm z tvrzené skla, které je vysoce odolné.
  • Dveře – máme na výběr několik možností – dají se otevírat tradičním způsobem jako běžné interiérové dveře, ale i s otevíráním ven. Mohou být také výkyvné a posuvné. Pokud v koupelně není mnoho místa, bude nejvhodnější posuvný způsob otevírání.

 

V internetovém obchodě BauMax nabízíme různé typy, které vám pomohou zařídit dokonalou koupelnu. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.