Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Délka (cm)
Druh dveří
včetně vaničky
Tl. skla (mm)
Barva profilu
Barva skla
Druh profilu
Kalené sklo
Značka
Hledat

Sprchové kouty 70x70

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

13.01.2021

Malá koupelna může být elegantní, pohodlná a funkční - vyžaduje však dobrý návrh. Naštěstí máme na výběr z mnoha řešení připravených speciálně pro malé interiéry. Správná volba barev a doplňků doplní i tu nejmenší koupelnu svým originálním stylem...

Nejlepší sprchové kouty - jaký typ sprchového koutu vybrat pro vaši koupelnu?

Nejlepší sprchové kouty - jaký typ sprchového koutu vybrat pro vaši koupelnu?

05.01.2021

Ve srovnání s vanou jsou sprchové kouty mnohem praktičtější. Jejich použití šetří čas (nelze v nich polehávat) a peníze, protože výrazně snižujeme denní spotřebu vody. Aby však sprchový kout dobře plnil svoji roli a sloužil nám co nejdéle, musí být...

Montážní pravidla pro sprchy bez sprchové vaničky

Montážní pravidla pro sprchy bez sprchové vaničky

19.12.2019

To vše kvůli několika výhodám, z nichž je nejdůležitější záruka prostoru a světla. Výjimkou není ani koupelna, ve které je často instalována sprcha bez sprchové vaničky.

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

09.07.2020

Zařízení stylové a funkční koupelny není snadné, zejména pokud nemáte příliš mnoho místa. Dnes zvolené vybaveni nám bude sloužit po mnoho let. Tento problém je mnohem vážnější a složitější, než jenom odpověď na otázku: vana nebo sprcha?

Sprchové kouty 70x70

 

Při zařizování bytu si také musíme dobře rozmyslet, jak zařídit koupelnu. Jednou z nejčastěji diskutovaných otázek je volba mezi vanou a sprchovým koutem. Je trochu jednodušší rozhodnout se, v případě malé koupelny, pak bude nejlepším řešením sprchový kout, např. o rozměrech 70 x 70 cm. Je to velikost, která dokonale zapadne i do těch nejmenších prostorů, umožní vám relaxovat a nezabere příliš mnoho, tak cenného ​​prostoru. Čtvercový sprchový kout 70x70 má ještě jednu výhodu: bude docela snadné jej přizpůsobit téměř jakýmkoliv podmínkám.

 


Na co dalšího stojí dát si pozornost při výběru dokonalého sprchového koutu?

Nejoblíbenějším řešením a zároveň nejjednodušším pro instalaci je použít sprchový kout se sprchovou vaničkou. Taková kabina nevyžaduje speciální přípravní práce před montáží. Jedná se o hotový výrobek, který lze okamžitě připojit k vodovodní instalaci, aby fungoval. Příslušnou výšku sprchové vaničky volte dle potřeby. Pokud ji používají starší lidé, bude vhodná nízká vanička. Pokud naopak jsou mezi členy domácnosti malé děti, bude lepším řešením hlubší sprchová vanička, kterou lze případně použít jako vaničku.

Věnujte pozornost také tvaru sprchové kabiny. Kabiny o velikosti 70x70 mohou být čtvercové, ale také půlkruhové sprchové kabiny jsou docela populární volbou. Velmi důležitou vlastností sprchových koutů je, že mohou být instalovány v rohu koupelny. Výhodou tohoto řešení je skutečnost, že zabere optimálně málo místa, díky čemu je kabina ideální volbou pro malé prostory.

Při rozhodování o sprchové kabině věnujte pozornost také jejím dveřím. Ty se mohou otevírat různými způsoby - existují kabiny s otočnými a posuvnými dveřmi. Pro malé koupelny budou vhodnější posuvné dveře.

V našem internetovém obchodě nabízíme mnoho typů sprchových koutů. Pro vaše pohodlí jsme je seskupili podle velikosti, což vám usnadní seznámit se s nabídkou a výběrem toho nejvhodnějšího sprchového koutu.

 

Viz take

Sprchové kouty hydromasážní

Rohové sprchové kouty

Sprchové kouty 100x100

Sprchové kouty 80x100

Sprchové kouty 80x80

Sprchové kouty 90x90

Sprchové kouty s vaničkou