Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Značka
Délka (cm)
Druh dveří
Včetně vaničky
Tl. skla (mm)
Barva profilu
Barva skla
Druh profilu
Kalené sklo
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Sprchový Kout Čtvercový A1900f 70/70/185 Grafit

4099,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Sprchový kout Maja 70X70X190 čiré sklo - chrom

9349,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Sprchový kout Atena 70x70x190 čiré sklo - chrom

7699,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Sprchový kout čtvercový Natali 70/70/185

6799,00 Kč / ks

Sprchové kouty 70x70

 

Pro ty, kteří mají k dispozici menší koupelnu nebo hledají kompaktní sprchovací řešení pro hostinskou místnost či chatu, představují sprchové kouty 70x70 ideální volbu. Tyto kompaktní sprchové kouty účelně využívají každý centimetr prostoru, aniž by se museli vzdát komfortu sprchování. Díky inovativnímu designu a široké škále dostupných materiálů se snadno začlení do jakéhokoli interiéru.

 

Sprchové kouty 70x70- Baumax.cz

Sprchové kouty 70x70- moderní řešení s výrazem

I přes svou kompaktní velikost mohou sprchové kouty 70x70 nabídnout mnoho co se týče estetiky a funkčnosti. Ať už hledáte jednoduchý a čistý design, matné nebo vzorované skleněné panely, tato rozměrová kategorie nabízí různé styly, které odpovídají různým vkusům. Vestavěné poličky, antiskluzové podlahy či speciální protivodní povlaky jsou jen některými z výhod, které mohou sprchové kouty 70x70 nabídnout. Volba kompaktního sprchového koutu tedy v žádném případě neznamená kompromis v oblasti kvality či designu.

Na co dalšího stojí dát si pozornost při výběru dokonalého sprchového koutu?

Sprchový kout se sprchovou vaničkou patří mezi nejoblíbenější a zároveň nejjednodušší řešení z hlediska instalace. Tato kabina eliminuje potřebu speciálních přípravných prací před montáží. Jde o hotový výrobek, který hned po připojení k vodovodní instalaci funguje. Volte výšku sprchové vaničky podle potřeby. Pro starší osoby je vhodná nízká vanička, zatímco pro rodiny s malými dětmi může být lepším řešením hlubší sprchová vanička, sloužící potencionálně i jako vanička.

Dále zvažte tvar vaší sprchové kabiny. Kabiny o rozměrech 70x70 mohou nabízet jak čtvercový design, tak půlkruhový, který je oblíbenou volbou mnohých. Klíčovou výhodou sprchových koutů je možnost jejich instalace v rohu koupelny, což optimálně šetří místo a činí kabinu ideální pro menší prostory.

Při rozhodování o sprchové kabině věnujte pozornost také jejím dveřím. Ty se mohou otevírat různými způsoby - existují kabiny s otočnými a posuvnými dveřmi. Pro malé koupelny budou vhodnější posuvné dveře.

V našem internetovém obchodě nabízíme mnoho typů sprchových koutů. Pro vaše pohodlí jsme je seskupili podle velikosti, což vám usnadní seznámit se s nabídkou a výběrem toho nejvhodnějšího sprchového koutu.

 

Viz take

Sprchové kouty hydromasážní

Rohové sprchové kouty

Nejlepší sprchové kouty - jaký typ sprchového koutu vybrat pro vaši koupelnu?

Nejlepší sprchové kouty - jaký typ sprchového koutu vybrat pro vaši koupelnu?

Ve srovnání s vanou jsou sprchové kouty mnohem praktičtější. Jejich použití šetří čas (nelze v nich polehávat) a peníze, protože výrazně snižujeme denní spotřebu vody. Aby však sprchový kout dobře plnil svoji roli a sloužil nám co nejdéle, musí být...

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

Zařízení stylové a funkční koupelny není snadné, zejména pokud nemáte příliš mnoho místa. Dnes zvolené vybaveni nám bude sloužit po mnoho let. Tento problém je mnohem vážnější a složitější, než jenom odpověď na otázku: vana nebo sprcha?

Montážní pravidla pro sprchy bez sprchové vaničky

Montážní pravidla pro sprchy bez sprchové vaničky

To vše kvůli několika výhodám, z nichž je nejdůležitější záruka prostoru a světla. Výjimkou není ani koupelna, ve které je často instalována sprcha bez sprchové vaničky.