Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Délka (cm)
Druh dveří
včetně vaničky
Tl. skla (mm)
Barva profilu
Barva skla
Druh profilu
Kalené sklo
Značka
Hledat

Sprchové kouty hydromasážní

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Nejlepší sprchové kouty - jaký typ sprchového koutu vybrat pro vaši koupelnu?

Nejlepší sprchové kouty - jaký typ sprchového koutu vybrat pro vaši koupelnu?

05.01.2021

Ve srovnání s vanou jsou sprchové kouty mnohem praktičtější. Jejich použití šetří čas (nelze v nich polehávat) a peníze, protože výrazně snižujeme denní spotřebu vody. Aby však sprchový kout dobře plnil svoji roli a sloužil nám co nejdéle, musí být...

Montážní pravidla pro sprchy bez sprchové vaničky

Montážní pravidla pro sprchy bez sprchové vaničky

19.12.2019

To vše kvůli několika výhodám, z nichž je nejdůležitější záruka prostoru a světla. Výjimkou není ani koupelna, ve které je často instalována sprcha bez sprchové vaničky.

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

13.01.2021

Malá koupelna může být elegantní, pohodlná a funkční - vyžaduje však dobrý návrh. Naštěstí máme na výběr z mnoha řešení připravených speciálně pro malé interiéry. Správná volba barev a doplňků doplní i tu nejmenší koupelnu svým originálním stylem...

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

09.07.2020

Zařízení stylové a funkční koupelny není snadné, zejména pokud nemáte příliš mnoho místa. Dnes zvolené vybaveni nám bude sloužit po mnoho let. Tento problém je mnohem vážnější a složitější, než jenom odpověď na otázku: vana nebo sprcha?

Teplá sprcha po náročném pracovním dni vám umožní uvolnit unavené svaly a odříznout se od shonu okolního světa. Stále častěji ve vaně nebo ve sprše hledáme něco více než jen místo, kde můžeme smýt špínu každodenního života. Když hledáme klid a blažené chvíle relaxace, můžeme samozřejmě jít do wellness centra. Můžeme také investovat do sprchového koutu s hydromasáží, což nám ušetří čas a peníze. Doporučujeme vám, abyste se seznámili s hydromasážními sprchovými kouty, které jsou k dispozici v naší nabídce.

Sprchové kouty hydromasážní - Baumax

Sprchový kout s hydromasáží

 

Vybavení sprchového koutu se speciálními tryskami, které masírují tělo pomocí vysokého tlaku, je řešením, které získává stále větší popularitu. Masážní funkce není vše, co kupující mohou očekávat - v závislosti na modelu mohou být s hydromasáží vybaveny i dalším vybavením. Mezi nimi najdete rádio (sprcha na zvuk vaší oblíbené hudby vám může poskytnout dodatečnou radost), dešťovou sprchu (difuzní, jemný proud vody poskytuje nové pocity) nebo LED osvětlení, které dodá celé aktivitě jedinečnou atmosféru.

 

Soukromé wellness nebo sauna ve vlastní koupelně?

 

Sprchové kouty s hydromasáží se liší počtem trysek, místem jejich distribuce a jejich typem. Nejoblíbenější model se používá na masáž zad, ale jsou zde i některé, které umožňují také masáž chodidel nebo krku. Na trhu jsou i sprchové kouty s hydromasáží, které výrobce navíc vybavil funkcí parní lázně. Parní generátor způsobuje, že se zvyšuje teplota i vlhkost v místnosti, takže podmínky začínají připomínat ty, které jsou přítomny v profesionální sauně.