Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Délka (cm)
včetně vaničky
Tl. skla (mm)
Barva profilu
Barva skla
Druh dveří
Druh profilu
Kalené sklo

Sprchové kouty hydromasážní

Teplá sprcha po náročném pracovním dni vám umožní uvolnit unavené svaly a odříznout se od shonu okolního světa. Stále častěji ve vaně nebo ve sprše hledáme něco více než jen místo, kde můžeme smýt špínu každodenního života. Když hledáme klid a blažené chvíle relaxace, můžeme samozřejmě jít do wellness centra. Můžeme také investovat do sprchového koutu s hydromasáží, což nám ušetří čas a peníze. Doporučujeme vám, abyste se seznámili s hydromasážními sprchovými kouty, které jsou k dispozici v naší nabídce.

Sprchové kouty hydromasážní - Baumax

Sprchový kout s hydromasáží

 

Vybavení sprchového koutu se speciálními tryskami, které masírují tělo pomocí vysokého tlaku, je řešením, které získává stále větší popularitu. Masážní funkce není vše, co kupující mohou očekávat - v závislosti na modelu mohou být s hydromasáží vybaveny i dalším vybavením. Mezi nimi najdete rádio (sprcha na zvuk vaší oblíbené hudby vám může poskytnout dodatečnou radost), dešťovou sprchu (difuzní, jemný proud vody poskytuje nové pocity) nebo LED osvětlení, které dodá celé aktivitě jedinečnou atmosféru.

 

Soukromé wellness nebo sauna ve vlastní koupelně?

 

Sprchové kouty s hydromasáží se liší počtem trysek, místem jejich distribuce a jejich typem. Nejoblíbenější model se používá na masáž zad, ale jsou zde i některé, které umožňují také masáž chodidel nebo krku. Na trhu jsou i sprchové kouty s hydromasáží, které výrobce navíc vybavil funkcí parní lázně. Parní generátor způsobuje, že se zvyšuje teplota i vlhkost v místnosti, takže podmínky začínají připomínat ty, které jsou přítomny v profesionální sauně.